Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Είμαστε μέσα στο αεροπλάνο της Ryanair για Βουκουρέστι. Το αεροπλανο έχει αρκετό χώρο μπροστά στα πόδια και διαφορετικό τύπο εκεί που μπαίνουν οι βαλίτσες. Με ποιο απλά λόγια είναι πολύ ποιο άνετο σε σχέση με τα προηγούμενα που έχουμε ξανά ταξιδέψει. Αρκετά ευχάριστο μπορώ να πω γιατί στα προηγούμενα με το ζόρι χωράγανε τα πόδια. Επάνω στην οροφή έχει μπλε φωτισμό και εκεί που μπαίνουν οι βαλίτσες έχει καθρεφτάκια. Είναι άλλος τύπος αεροπλάνου?
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Και σούπερ λεπτά καθίσματα; Νομίζω ότι μπήκα και εγώ στην επιστροφή από Θεσσαλονικη. Είχε διαφορετικό τον χώρο που μπαίνουν οι χειραποσκευες.
IMG_20190119_220532.jpg


IMG_20190119_220324.jpg
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Και σούπερ λεπτά καθίσματα; Νομίζω ότι μπήκα και εγώ στην επιστροφή από Θεσσαλονικη. Είχε διαφορετικό τον χώρο που μπαίνουν οι χειραποσκευες. View attachment 262626

View attachment 262625
Ναι πράγματι. Βέβαια δεν ξέρω αν ειρωνεύεσαι γιατί είσαι Ryanair hater :shock:Αλλά όντως είναι διαφορετικό.

20190202_090234.jpg
20190202_085147.jpg
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.778
Οτι ο τυπος του αεροπλανου ειναι Boeing και οχι Airbus οπως αναγραφεται ξεκαθαρα στην αυτοκολλητη καρτελα μπροστα σας δεν αρκει ως απαντηση?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οτι ο τυπος του αεροπλανου ειναι Boeing και οχι Airbus οπως αναγραφεται ξεκαθαρα στην αυτοκολλητη καρτελα μπροστα σας δεν αρκει ως απαντηση?
Δεν φτανει προφανως για τη διαφημιση. Πες τα ολα. 737-800 next gen που κυκλοφορουν πανω απο 3 χρονια με αυτο το design. Ryanair news 3 ετων δηλ. Δε μασαμε ομως γιατι τον αραπη κι αν τον πλενεις...
(με συγνωμη για τυχον ρατσιστικη νυξη αλλα κ υποκλιση στο Βουτσα κ τη φοβερή ταινια του)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.778
Δε μασαμε ομως γιατι τον αραπη κι αν τον πλενεις...
(με συγνωμη για τυχον ρατσιστικη νυξη αλλα κ υποκλιση στο Βουτσα κ τη φοβερή ταινια του)
Ωφου, περναω ηδη υπαρξιακο διλημμα. Εχω κλεισει με μιλια για Κατω Χωρες και βγηκε κατακαλοκαιρο τιμη πατος με Ryan και λεω να κλεισω κι αυτο το εισιτηριο την ιδια ημερομηνια ωστε να ακυρωσω το plan b της Aegean την τελευταια στιγμη για να εξοικονομησω τα μιλια για μελλοντικο ταξιδι αν δεν κατσει στραβη με τον λιγδη. Εκει μας φτασανε, να τσιμπαμε στο τυρακι της τιμης με διχτυ ασφαλειας τα award :haha:.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Ειναι καταντια να ειναι καποιος ειτε funboy ειτε hater για μια εταιρια που δεν εχει καμια οικονομικη σχεση. Δεν αντιλαμβανομαι αυτες τις εννοιες, ισως να ειμαι μεγαλος πλεον για τετοιες διαμαχες.
Δεν ειμαι τιποτα, απλα λεω αυτο που βλεπω (οταν ειναι χαλια θα πω το χαλια). Εδω συγκεκριμενα ειπα οτι ειδα αεροπλανο με πολυ λεπτα καθισματα, δεν το ειχα ξαναδει αυτο. Εαν αυτο ειναι μισος για την εταιρια δεν μπορω παρα να χαμογελασω με κατανοηση και συμπονια. Υπομονη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν ειμαι τιποτα, απλα λεω αυτο που βλεπω.
Πολλοι ειμαστε funboy (sic) καποιας εταιρειας κ hater αλλης χωρις οικονομικη σχεση. Δεν χρειαζοταν να το κρινεις αυτο. Δικαιωμα μας νομιζω.
Αυτο που ειπες δεν ειχε θεση εδω γιατι δεν ειναι κατι νεο για την εταιρεια. Εχει παλιωσει αφου ηδη εχει παραγγειλει τα νεα αεροσκάφη της. Αν διαβασεις το θεμα που ποσταρες θα δεις τα news της, τα νεα max δηλ. Υπαρχει αλλο θεμα για σχολιασμο της εταιρειας οπου λεει ο καθενας τη γνωμη του.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Τα 11 προηγούμενα μηνύματα μεταφέρθηκαν από τα Ryanair news.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom