Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Θα διαφωνήσω με τον @North66, από τότε που σταμάτησαν στη Ryanair να κάθονται τα σόγια μαζί γίνεται ένας πανζουρλισμός στο αεροσκάφος καθώς ΟΛΟΙ ψάχνουν για να αλλάξουν τις θέσεις που τους έχουν δωθεί!
Αυτό όντως συμβαίνει αλλά είναι τραγικό διότι και δεν θέλουμε να δώσουμε το 2ευρω και δεν θέλουμε να κάτσουμε σε ξεχωριστές θέσεις!!!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Παιδιά η Ryanair είναι αυτή η τσιγκούνα εταιρεία για την οποία ανοίχτηκε και το παρόν thread ...
Και μένα δεν μου αρέσει που για κάποια πράγματα πρέπει να πληρώσεις κάτι παραπάνω αλλά μου αρέσει που πληρώνεις για τρίωρο ταξίδι αλέ ρετούρ 30 ή 40 ευρώ.. το θέμα είναι πάντα να ξέρεις τι πληρώνεις και γιατί (μέχρι τελευταίου cent) και ανάλογα πάντα να επιλέγεις..
Πάντως αν δεν υφίσταται θέμα χρημάτων να είστε σίγουροι ότι όλοι θα επέλεγαν την πιο χλιδάτη και ακριβή εταιρεία με το καλύτερο σέρβις και φαγητό.. έλα όμως που υφίσταται..
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
506
Likes
837
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεληνη
Παιδιά εχουν 45 low fare εταιρείες πλέον....Κάθε χώρα έχει απο μια. Αν συνεχίσει να κάνει ακυρώσεις και δεν εξυπηρετεί η Ιρλανδη, ο κόσμος θα πάει στην Ρουμανικη, Ουγγρικη, κινεζικη κλπ. Ειναι απλά τα πράγματα...δεν ειναι μονοπώλιο πλεον
 

dimivar

Member
Μηνύματα
54
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Moscow
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Παιδιά καληςπερα, θελω την γνώμη σας για κατι! Βρήκα αθηνα Λονδίνο stansted με Ryanair 240€ για 2 ατομα! Ποια ειναι η γΝωμη σας! Εχω ταξιδέψει μονο πτηση εσωτερικού με ρυαναιρ και δεν ξερω πως θα ειναι για 4 ωρες! Κάποιοι φιλοι μου την χαρακτηρίζουν οτι ειναι μονο για τετράποδα και μάλλον απο την λίγη εμπειρία που εχω συμφωνω μαζι τους! Τι να κανω,;;;
 
Last edited:

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
486
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινικη Αμερικη
Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Αν σε συμφέρει πας, αν όχι δεν. Θυμίζω ότι την περσινή χρόνια αναδείχτηκε η μεγαλύτερη στην Ευρώπη σε επίπεδο συνολικού αριθμού επιβατών. Τώρα αν η πλειοψηφία των ευρωπαίων θεωρείτε τετράποδα… τι να πω;;;
 

dimivar

Member
Μηνύματα
54
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Moscow
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Αν σε συμφέρει πας, αν όχι δεν. Θυμίζω ότι την περσινή χρόνια αναδείχτηκε η μεγαλύτερη στην Ευρώπη σε επίπεδο συνολικού αριθμού επιβατών. Τώρα αν η πλειοψηφία των ευρωπαίων θεωρείτε τετράποδα… τι να πω;;;
Μάλλον θα σε ακούσω απλα επειδη ειναι πολλες ωρες με προβληματίζει!
Ευχαριστω πάντως για την απάντηση
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Η απαντηση για μενα ειναι απλη:τι εναλλακτικη εχεις και με ποσα χρηματα;Δεν ειναι η καλυτερη,θα πρεπει να κανεις καποιους συμβιβασμους σε θεματα αναμονης,στους χωρους του αεροδρομιου....
 

dimivar

Member
Μηνύματα
54
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Moscow
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Η απαντηση για μενα ειναι απλη:τι εναλλακτικη εχεις και με ποσα χρηματα;Δεν ειναι η καλυτερη,θα πρεπει να κανεις καποιους συμβιβασμους σε θεματα αναμονης,στους χωρους του αεροδρομιου....
Καλημέρα και χρονια πολλα,
Βρήκα με βρετανικές αερογραμμες 600€ και με Aegean 670€! Μιλάω παντα για πρωινή πτήση και αναχώρηση απο Λονδίνο με απογευματινή! Απλα σκέφτομαι τις παραχώρησεις που λες και δεν ξερω τι ειναι και κατα ποσο ειμαι διατεθειμένος να τις κανω[/QUOTE]
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Ειναι μεγαλη η διαφορα,θα ελεγα περιμενε λιγο μηπως βγαλουν προσφορες...
 

dimivar

Member
Μηνύματα
54
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Moscow
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Ειναι μεγαλη η διαφορα,θα ελεγα περιμενε λιγο μηπως βγαλουν προσφορες...
Ναι αλλα εαν περιμενω και χάσω και την ρυαναιρ;; Τι θα κανουμε μετα;; Ειναι τεράστια η διαφορά οχι απλα μεγαλη
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
[QUOTE="dimivar, Απλα σκέφτομαι τις παραχώρησεις που λες και δεν ξερω τι ειναι και κατα ποσο ειμαι διατεθειμένος να τις κανω[/QUOTE][/QUOTE]
Μην τρελαθουμε ρε παιδια, τι παραχωρησεις νομιζεις οτι πρεπει να κανεις; Αν εισαι πανω απο 1,95 μπορει να στριμωχτουν λιγο τα ποδια σου, αν εισαι πιο κατω εισαι ανετα. Εκτος αν σε προβληματιζει που - αν δε θες να πληρωσεις 3 ευρω- πρεπει να παρεις το νερο μετα τον ελεγχο στο αεροδρομιο και οχι στο αεροπλανο.
Η διαφορα ειναι τεραστια και ειναι αστειο να το συζηταμε...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.780
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom