Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Χειρότερη, ξε-χειρότερη όλη την χρησιμοποιούν για τα ταξίδια...
Ξυδάκι;
Τη χρησιμοποιουν οταν δεν μπορουν αλλιως η καθαρα μονο για τις τιμες της. Αλλιως προτιμουν Aegean. Βλ. Θεσσ, Χανια. Ξυδακι? :)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Πρώην εγκλωβισμένη στην Τιμισοάρα στον Αυτιά σήμερα το πρωί: "Θα έπρεπε η πολιτεία να λειτουργεί πιο συντεταγμένα", σε ελεύθερη μετάφραση η πολιτεία πρέπει να έχει standby αεροσκάφη για να μαζεύει εγκλωβισμένους loco εταιρειών με έξοδα των φορολογουμένων.
Και ίσως να υπάρχει σε ετοιμότητα και μια εταιρεία catering.Να μην μένουν και νηστικοί οι εγκλωβισμένοι...
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Χειρότερη, ξε-χειρότερη όλη την χρησιμοποιούν για τα ταξίδια...

Ξυδάκι;
Για τις τιμές της την χρησιμοποιούν.
Ρισκαροντας όμως, ουκ ολίγα, σε ταλαιπωρία και χρήματα.
Τι ταλαιπωρία "φάγανε" αυτοι που βρέθηκαν αντί για Θεσσαλονίκη στην Τιμισοάρα ή Ηράκλειο ή πόσα χρηματα έξτρα χρειάστηκαν να πληρώσουν κάποιοι επιβάτες της έως ότου βρεθούν ξανά Θεσσαλονίκη;
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πρώην εγκλωβισμένη στην Τιμισοάρα στον Αυτιά σήμερα το πρωί: "Θα έπρεπε η πολιτεία να λειτουργεί πιο συντεταγμένα", σε ελεύθερη μετάφραση η πολιτεία πρέπει να έχει standby αεροσκάφη για να μαζεύει εγκλωβισμένους loco εταιρειών με έξοδα των φορολογουμένων.
Θα παραδεχτείτε ότι πατήσατε και εσείς το play ή μόνο εγώ??
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Τι ταλαιπωρία "φάγανε" αυτοι που βρέθηκαν αντί για Θεσσαλονίκη στην Τιμισοάρα ή Ηράκλειο ή πόσα χρηματα έξτρα χρειάστηκαν να πληρώσουν κάποιοι επιβάτες της έως ότου βρεθούν ξανά Θεσσαλονίκη;
Πάντως φίλη μου που ήταν στη πτήση Μπολώνια-Θεσ/νίκη και τους πήγαν Ηράκλειο μου είπε οτι τους μετέφεραν αμέσως σε πεντάστερο ξενοδοχείο με πολύ ωραίο πρωινό και την άλλη μέρα πάλι με ryan τους γύρισαν Θεσ/νίκη -πληρωμένα όλα
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Πάντως φίλη μου που ήταν στη πτήση Μπολώνια-Θεσ/νίκη και τους πήγαν Ηράκλειο μου είπε οτι τους μετέφεραν αμέσως σε πεντάστερο ξενοδοχείο με πολύ ωραίο πρωινό και την άλλη μέρα πάλι με ryan τους γύρισαν Θεσ/νίκη -πληρωμένα όλα
Μέχρι να κοπάσει το σούσουρο για την Τιμισοάρα. Για τα μάτια του κόσμου. :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom