Ποια μέρη θέλετε να δείτε?

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Εγώ θα ήθελα να δω τη Νέα Υόρκη,Ρωσία,Αγίους τόπους και αν γινόταν το Ιράν και τη Σομαλία.:D
Όχι, πραγματικά, μας δουλεύεις ή όντως το πιστεύεις;
Θες να δείς τη Σομαλία στον χάρτη ή να βρεθείς εκεί; Και τι ακριβώς θες θα δείς;
 

alliaks

Member
Μηνύματα
177
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
Μίκυ Σίτυ
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Όχι, πραγματικά, μας δουλεύεις ή όντως το πιστεύεις;
Θες να δείς τη Σομαλία στον χάρτη ή να βρεθείς εκεί; Και τι ακριβώς θες θα δείς;
Μια χαρά πρωτότυπο είναι! Όχι, που έχουν φαγωθεί όλοι με τα Λονδίνα και τις Πράγες:haha: που φτάνεις και είναι λες και πήρες το τρόλεϊ για την Ερμού από τους Έλληνες.
Τουλάχιστον στη Σομαλία θα θυμίζει Ζήνωνος.:bleh:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μια χαρά πρωτότυπο είναι! Όχι, που έχουν φαγωθεί όλοι με τα Λονδίνα και τις Πράγες:haha: που φτάνεις και είναι λες και πήρες το τρόλεϊ για την Ερμού από τους Έλληνες.
Τουλάχιστον στη Σομαλία θα θυμίζει Ζήνωνος.:bleh:
Ωραίες οι παρομοιώσεις...:D
 

alliaks

Member
Μηνύματα
177
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
Μίκυ Σίτυ
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Ωραίες οι παρομοιώσεις...:D
Σοβαρά τώρα, δεν ξέρω τι έχει να προσφέρει η Σομαλία. Ελπίζω να έχει καλό ψάρι. Όσο να 'ναι θα έχει ένα σασπένς, μην ξέροντας αν θα βγεις ζωντανός ή όχι από τη χώρα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Η σομαλια δεν εχει να προσφερει τιποτα.Το πολυ πολυ καμια σφαιρα στο κεφαλι και κανενα πτωμα στην ακρη του δρομου.

Εδω δεν πλησιαζει στην χωρα ο στρατος θα παει καποιος για τουρισμο?
 
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
σαντορινη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να μην εχει ονειρο να κανει ενα ταξιδι σε ενα μερος που τον γεμιζει απο φαντασια και να ειναι αγνωστο ως προς τα δικα μας δεδομενα!!
Το δικο μου ονειρο ειναι να παω στην Καραιβικη!Απο το Μεξικο ως την Βενεζουελα και εννοειται πως θα περασω μια βολτα απο το μεγαλυτερο εθνος τους δλδ την Κουβα!!
Κι αφου θα φτασω μεχρι εκει να μην επισκεφτω και τα νησια της Καραιβικης η αλλιως τις Δυτικες Ινδιες??Να μην επισκεφτω λοιπον και την γη του ξυλου του νερου και της reggae μουσικης οπου ταξιδεψε και ο θρυλος μας Bob Marley??μα φυσικα θα πεταχτω και στην Τζαμαικα!!τοσο δρομο θα κανω μανα μου..χαχαχααα!!! :)
 

alliaks

Member
Μηνύματα
177
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
Μίκυ Σίτυ
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να μην εχει ονειρο να κανει ενα ταξιδι σε ενα μερος που τον γεμιζει απο φαντασια και να ειναι αγνωστο ως προς τα δικα μας δεδομενα!!
Το δικο μου ονειρο ειναι να παω στην Καραιβικη!Απο το Μεξικο ως την Βενεζουελα και εννοειται πως θα περασω μια βολτα απο το μεγαλυτερο εθνος τους δλδ την Κουβα!!
Κι αφου θα φτασω μεχρι εκει να μην επισκεφτω και τα νησια της Καραιβικης η αλλιως τις Δυτικες Ινδιες??Να μην επισκεφτω λοιπον και την γη του ξυλου του νερου και της reggae μουσικης οπου ταξιδεψε και ο θρυλος μας Bob Marley??μα φυσικα θα πεταχτω και στην Τζαμαικα!!τοσο δρομο θα κανω μανα μου..χαχαχααα!!! :)
Nα προσέχεις εκεί, όσο θα πρόσεχες και στη Σομαλία. Κάθε μέρα ακούω στις ειδήσεις για ξυλοδαρμούς τουριστών από μεχικάνους. Αλλά βέβαια μπορεί να είναι σαν τα καλά τα δικά μας με τους @$%Άγγλους.
Γενικά απ' ό,τι ακούω, το ασφαλέστερο μέρος στο Μεξικό είναι το Πουέρτο Βαγιάρτα.
Για τα νησιά δεν έχω ακούσει, αλλά σίγουρα θέλω να πάω κι εγώ! Ειδικά Τερκς & Κέικος. Έχω ακούσει τα καλύτερα.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
ενα απ τα μερη που θα ηθελα πολυ να δω και απ τα ταξιδια που θα ηθελα να κανω ειναι το ιραν και να παω οδικως μεσω τουρκιας..ξερω οτι γινεται..απλα δεν ξερω τωρα τι συνθηκες επικρατουν στη χωρα..

επισης θελω παρα πολυ να βρεθω σε καποιο σημειο του αρκτικου κυκλου..ισλανδια,γροιλανδια και βορεια της νορβηγιας..
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
giannismits μιλαμε στο μυαλο μου εισαι!!ιραν και ισλανδια ηθελα να γραψω κ εγω!!!
οπως φανταζομαι και αρκετοι ακομα:)

ειληκρινα το ιραν μου εχει κολλησει..αλλα θελω να το ζησω οδικως απο τουρκια..

απο εδω εμπνευστηκα:)

Traveltips.gr
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
ειληκρινα το ιραν μου εχει κολλησει
απο εδω εμπνευστηκα:)

Traveltips.gr
κ μενα το ιραν μου εχει κολλησει.γιατι ομως σε οποιον το λεω με βλεπει λες κ ειμαι εξωγηινος απο τον πλουτωνα;;;!!

το traveltips κατευθειαν καταχωρηση στα αγαπημενα πηγε!!!:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.084
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom