Ποιο απο τα δυο ξενοδοχεια μου προτεινετε?

MariaPico

Member
Μηνύματα
102
Likes
1

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ

MariaPico

Member
Μηνύματα
102
Likes
1
το serena ειναι πιο κοντα στο κεντρο , διπλα στο τερμινι.12-15 φλεβαρη πας?θες να κοιταξω για κατι καλυτερο στην ιδια ή καλυτερη τιμη?

πχ Booking.com: ξενοδοχείο Casa Di Eddy, Ρώμη, Ιταλία - 121 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Dimitra το πρώτο δεν είναι καλό;θα παω 11 με 15 Φεβρουαρίου:xmas_wink:
 

MariaPico

Member
Μηνύματα
102
Likes
1
για το πρωτο ξενοδοχειο το λεω γιατι μου ειπανε εδω μεσα οτι σε αυτην την περιοχη(travestere καπως ετσι) θα βγαινω για βραδυ
 

MariaPico

Member
Μηνύματα
102
Likes
1
ναι ηθελα αλλα τελικα αλλαξα προορισμο πειραζει?
μεχρι να βρω πληροφοριες για τις αλπεις μου βγηκε η πιστη και δεν ξανα ασχολουμαι
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.610
Likes
12.433
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
To Trastevere δεν έχει πολύ καλή σύνδεση με μετρό με κέντρο κτλ.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Συμφωνω ,ωστοσο ψιλοπερπατας απο κει για καποια αξιοθεατα της πολης ..για παραδειγμα το ειχαμε κανει ποδαρατο προς Ιπποδρομο-Λοφο Παλατινο-Ρωμαικα Φορα-Κολοσσαιο
Και γω βεβαια θα προτιμουσα να μην κλεισω Τραστεβερε.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κοίτα μην αλλάξεις γνώμη και για Ρώμη, γιατί ώσπου ν'αποφασίσεις για ξενοδοχείο, το πρώτο ήδη δείχνει κατειλλημένο.
 

geok

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γύρος του Κόσμου σε 80μ
Το Trastevere είναι μακριά από το κέντρο και δεν εξυπηρετεί καλά η συγκοινωνία! Τα περισσότερα αξιοθέατα που θα επισκεφθείς θα είναι στο ιστορικό κέντρο, οπότε σε βολεύει να ξυπνάς και σε λίγη ώρα να βρίσκεσαι στον προορισμό σου! Προτείνω το Hotel San Marco (στο Termini)! Έμεινα πέρυσι που είχα πάει Ρώμη! Τα δωμάτιά του τεράστια (σαλόνι και κρεβατοκάμαρα), σχετικά φθηνό, πολύ καλό πρωινό και το Καπιτώλιο (κέντρο) 5-6 στάσεις με το λεωφορείο. Από την ίδια στάση που θα κατεβαίνεις μπορείς να πας σε όλα (Πάνθεον, Piazza Navona, Fontana di Trevi, Καπιτώλιο, Κολοσσαίο, Ρωμαϊκή Αγορά) (Αχ! τι μου θύμισες τώρα, αυτή η Πόλη δεν υπάρχει, είναι ολόκληρη ένα αρχαίο μνημείο!!!!!) Γενικώς η περιοχή μας βόλεψε πάρα πολύ! Το είχα βρει στο booking! Οι άλλες περιοχές είτε δεν βολεύουν είτε είναι πανάκριβες!
Καλή επιτυχία πάντως στην αναζήτησή σου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom