Ποιο τραγούδι σας ταξιδεύει?

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.752
Μόλις ερωτεύτηκα.
Μονο εσυ? Ο Ορλινσκι εκτος απο κοντρα τενορος, ειναι επισης μοντελο και εχει παρει βραβεια ως χορευτης break dance.
Ακομη κι εγω που ειμαι αθεη, κλονιζομαι καπως.
 
Last edited:

underwater

Member
Μηνύματα
2.695
Likes
11.092
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Αυτές τις μέρες μου έρχονται συνεχώς "ειδοποιήσεις αναμνήσεων" στα social media σχετικά με ένα ταξίδι που είχα κάνει πριν πέντε χρόνια στο Λίβανο. Κάπως έτσι ακούω ξανά και ξανά αυτό το τραγούδι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.752
Η θρυλική αμερικανίδα ερμηνεύτρια της όπερας Jessye Norman έσβησε τη Δευτέρα στη Νέα Υόρκη σε ηλικία 74 ετών. Eπιβλήθηκε ως μια από τις πιο διαπρεπείς δραματικές σοπράνο. Γυναίκα με ισχυρές πεποιθήσεις, η Νόρμαν ίδρυσε στη γενέτειρά της το Jessye Norman School of the Arts για να υποστηρίζονται κοινωνικά αποκλεισμένοι και μη προνομιούχοι νέοι καλλιτέχνες.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ανακάλυψα πρόσφατα την ύπαρξή του κι έχω συγκλονιστεί από τη φωνή του!! Είναι απίστευτος! Δε νομίζω ότι είναι τόσο γνωστός στον δυτικό κόσμο, τον γνωρίζατε εσείς;
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
@Earth Citizen νομιζω η εκτελεση με την Φαμπιαν ειναι ακομα καλυτερη..
η αληθεια ειναι οτι αυτο το κομματι θα ηθελα να το ακουσω καποια στιγμη απο τον Josh Groban

 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.752
Απο το Ρεκβιεμ του Μοτσαρτ απο τον Θεοδωρο Κουρεντζη σε παγκοσμια περιοδεια, ο οποιος ερχεται Αθηνα τη Δευτερα με Βυζαντινους Υμνους, δυστυχως, αντι γι' αυτο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.533
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom