Γενικά Ποιό από τα κουφονήσια?

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
Και επανερχόμαστε με μια δύσκολη ερώτηση γιατί οι διαφορές είναι λεπτέζζζζ. Ποιό από τα κουφονήσια? (εκτός από το Κουφονήσι). Μεταξύ Ηρακλειάς, Σχοινούσας και Κάτω Κουφονησίου τι να διαλέξει κάποιος που θέλει να ρίξει τη σκηνή του κάτω από ένα δέντρο 2-3 μέρες, να περνάει τη μέρα αμφιβίως και πιο πολύ υποβρυχίως ή μετρώντας τους κόκκους της άμμου και οι προμήθειες να είναι σε περπατήσιμη απόσταση μαζί και μια ταβέρνα? Ε?
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Τη Δονούσα γιατί καλέ την πετάς απόξω???
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
Η Δονούσα είναι το standar και ψάχνω άλλο ένα! (Λ. δαγκωτό! έτσι?)
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Έτσι, έτσι!
Λοιπόν, εγώ ψηφίζω Ηρακλειά! Θα πάρεις το θρυλικό Σκοπελίτη και θα πας. Μιλάμε για ΤΗ ΓΑΛΗΝΗ.
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
σχοινουσα σιγουρα.
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
Σχοινούσα-Ηρακλειά:1-1 Χ. Για λέγε τιπτις για Σχοινούσα, ξερό το έδωσες βρε Χρύσα!
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Σχοινούσα-Ηρακλειά:1-1 Χ. Για λέγε τιπτις για Σχοινούσα, ξερό το έδωσες βρε Χρύσα!
ΝΑΙ εχεις δικιο το εδωσα ξερο αλλα ειμαι στην δουλεια και πρεπει να ενημερωνω και τουσ πελατεσ μου για φαιδρα αθριο στην επιδαυρο.χαχαχαχ,μισο.:clap:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Αν και δεν έχω πάει σχοινούσα,να πω ότι η Ηρακλειά

1-έχει λιγότερο κόσμο
2-δεν χρειάζεται μεταφορικό
3-ακόμα και να θες να πας κάπου με βάρκα/αυτοκίνητο/κτλ, ο μισός ντόπιος πληθυσμός θα προσφερθεί να σε εξυπηρετήσει...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Σχοινούσα βέβαια... με extra tip τον Νικόλα της Σχοινούσας στο λιμάνι... τσούζει λίγο αλλά το ψάρι του άπαιχτο... η χώρα μια κούκλα...
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Δεν εχώ επισκεφθεί ακόμη Σχοινούσα αλλά κολλητός σε παρόμοια κατάσταση με σένα (εννοώντας ταβέρνα στο μέτρο και όλα τα υπόλοιπα)πήγε σχοινούσα και είπε τα καύτερα.Μην σε πάρω και στο λαιμό μου βεβαια..χαχαχαχ
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δεν εχώ επισκεφθεί ακόμη Σχοινούσα αλλά κολλητός σε παρόμοια κατάσταση με σένα (εννοώντας ταβέρνα στο μέτρο και όλα τα υπόλοιπα)πήγε σχοινούσα και είπε τα καύτερα.Μην σε πάρω και στο λαιμό μου βεβαια..χαχαχαχ
Άμα δεν έχεις πάει τι διάολο γράφεις ρε πουλάκι μου? τι σου είπε ο μπατζανάκης σου και η κουνιάδα σου? θα σκίσω τις ζαρτιέρες μου πάλι...
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Άμα δεν έχεις πάει τι διάολο γράφεις ρε πουλάκι μου? τι σου είπε ο μπατζανάκης σου και η κουνιάδα σου? θα σκίσω τις ζαρτιέρες μου πάλι...
Γιατι να τισ σκησεις βρε ?δεν ηταν μπατζανακης ο ανθρωπος ουτε κουνιαδα.Την κατασταση την γνωριζω εκει.αλλα οχι απο μπατζανακηδες που δεν εχω ακομη δηλαδη,φορτισμενο σε βρισκω παρασκευιατικο.:p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom