Που είναι στον κόσμο (v3)

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Ναι αυτό ειναι.... λιγο πριν τα Πριόνια (απο Πριόνια αρχίζει η ανάβαση με τα πόδια για κορυφή) αριστερα.. αξίζει μια επίσκεψη αν βρεθει κανεις εκει κοντα..και στο Αγιο Σπήλαιο κανα μισαωρο απο απο τη μονη και διαδρομη μέσα απο ωραια φύση....
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
4.005
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Ένα χλμ παραπάνω από την καινούργια, κοντά Λιτόχωρο, δεν θυμάμαι όμως αν είναι έτσι όπως στη φωτό
Ναι έτσι είναι,την φωτό την εβγαλα πέρυσι το καλοκαιρι.Ξεκινησαμε από τη Μονή και είχαμε κατέβει το φαράγγι του Ενιπέα μέχρι τους μύλους,έξω από το Λιτόχωρο.Φανταστικη διαδρομή.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.124
Likes
20.352
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Ναι αυτό ειναι.... λιγο πριν τα Πριόνια (απο Πριόνια αρχίζει η ανάβαση με τα πόδια για κορυφή) αριστερα.. αξίζει μια επίσκεψη αν βρεθει κανεις εκει κοντα..και στο Αγιο Σπήλαιο κανα μισαωρο απο απο τη μονη και διαδρομη μέσα απο ωραια φύση....
Και να πω οτι δεν έχω βρεθεί σε αυτό το σημείο ποτέ.....έχω βρεθεί όμως και ήταν αρκετές φορές! :rolleyes-80:

@vikara ευχαριστώ κορίτσι!
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.671
Ναι έχει φοβερή θέα. Είχαμε πάει μαζί στα μέσα της δεκαετίας του 90 ,ίσως το 97 δεν θυμάμαι
και τώρα είναι η τρίτη φορά που πηγαίνει με την κοπελιά του. Το βουνό που φαίνεται, είναι
στο 50+ χιλιόμετρα τραβηγμένο με ζουμ.
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.749
Μου θυμίζει λίγο Κάρπαθο αλλά δεν είμαι και απολύτως σίγουρη 🤔 υπέροχη θέα πάντως και φανταστική λήψη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.697
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom