Που είναι στον κόσμο (v3)

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
815
Likes
10.295
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
815
Likes
10.295
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
815
Likes
10.295
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Fenghuang;;; μη πεις όχι!
Ναι,μην πάθεις και κάτι και δεν ξέρω ποιο νοσοκομείο εφημερεύει σήμερα !!!! :) Πάντως μετά την εύρεση της επαρχίας ήταν σχετικά εύκολο,δεδομένου ότι το Fenghuang είναι Unesco Heritage Centre, πανέμορφο και σχετικά κοντά και στο περίφημο Zhangjiajie.Νομίζω ότι είναι must για όποιον ταξιδέψει προς εκείνη την περιοχή της Κίνας.Πληροφορίες δίδονται και φωτογραφίες προσφέρονται :);)
500.JPG
502.JPG


Fenghuang συμφωνώ κι εγώ
Σημαντική η συμβολή σου😘
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Ναι,μην πάθεις και κάτι και δεν ξέρω ποιο νοσοκομείο εφημερεύει σήμερα !!!! :) Πάντως μετά την εύρεση της επαρχίας ήταν σχετικά εύκολο,δεδομένου ότι το Fenghuang είναι Unesco Heritage Centre, πανέμορφο και σχετικά κοντά και στο περίφημο Zhangjiajie.Νομίζω ότι είναι must για όποιον ταξιδέψει προς εκείνη την περιοχή της Κίνας.Πληροφορίες δίδονται και φωτογραφίες προσφέρονται :);)
Παρόλο που δεν είμαι φαν, μου άρεσε αυτό που είδα....μπήκε σελιδοδείκτης αν και τον βλέπω να πιάνει αράχνες.... :)
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
815
Likes
10.295
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Παρόλο που δεν είμαι φαν, μου άρεσε αυτό που είδα....μπήκε σελιδοδείκτης αν και τον βλέπω να πιάνει αράχνες.... :)
Μην είσαι απαισιόδοξη.Να το συνδυάσεις με το Zhangjiajie,το ξέρεις φαντάζομαι από το Avatar.Εξίσου υπέροχο:):):)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.494
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom