Που είναι στον κόσμο (v3)

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
ΟΚ,συνεχιζεις
(πάντως πληροφοριακά η εκκλησια λέγεται σκετο Saint John)
Εντάξει Saint John αποκλείεται να λέγεται γιατί οι Μαυροβούνιοι δεν έχουν ακόμα επίσημη γλώσσα την αγγλική, οπότε για μας είναι Άγιος Ιωάννης και για αυτούς Σβέτι Ίβαν. Λάθος μου που προσπάθησα να ''παίξω'' με τις λέξεις
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Στείλε μαιλ σε θείες και θείους που ζουν σε χωριά
Η Καστοριά στέλνει χαιρετίσματα και όλοι με ένα στόμα και μια "φωνή", μαζί και εγώ είπαμε πρώτα Ντολτσό....Αν δεν είναι όμως μέσα στη Καστοριά τότε στο παλιό Άργος ή στο Βογατσικό (αν έχει μείνει κανένα απο αυτά εκεί) ή σε κάποιο χωριό προς το Βίτσι. Κατοικίες με τέτοια φουρούσια έχει προς τα εκεί.
Το βρήκαμε; χαχα
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Η Καστοριά στέλνει χαιρετίσματα και όλοι με ένα στόμα και μια "φωνή", μαζί και εγώ είπαμε πρώτα Ντολτσό....Αν δεν είναι όμως μέσα στη Καστοριά τότε στο παλιό Άργος ή στο Βογατσικό (αν έχει μείνει κανένα απο αυτά εκεί) ή σε κάποιο χωριό προς το Βίτσι. Κατοικίες με τέτοια φουρούσια έχει προς τα εκεί.
Το βρήκαμε; χαχα
Στείλε και τα δικά μου χαιρετίσματα στην Καστοριά και με ένα στόμα και μια φωνή πες της να ξαναπροσπαθήσει!

Μήπως αυτό το πρασινοζουζουνί σπίτι βοηθήσει λίγο?
5555555.jpg
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Μήπως δεν είναι Καστοριά και είναι προς Πρέσπες ή και Σιάτιστα; Εχει και εκεί τέτοια
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
last help
111111111.jpg 222222222.jpg

Μήπως δεν είναι Καστοριά και είναι προς Πρέσπες ή και Σιάτιστα; Εχει και εκεί τέτοια
Θα στο είχα πει, για ποιον μ'έχεις??!!
Η Σιάτιστα βασικά δεν έχει δέντρο μεγαλύτερο από ραδίκι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom