Που είναι στον κόσμο (v3)

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.108
Likes
20.331
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Δίπλα από το μνημείο υπάρχει μια είσοδος....κλειστή και αυτή. Εκεί υπάρχουν εκθέματα εκτεθειμένα.... Το ίδιο συμβαίνει και στο αρχαιολογικό μουσείο.... Κρίμα!
Εύχομαι ο νέος χώρος που ετοιμάζεται στη Αρεθουσα στη Χαλκίδα να τα φιλοξενήσει όλα αυτά....
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Δίπλα από το μνημείο υπάρχει μια είσοδος....κλειστή και αυτή. Εκεί υπάρχουν εκθέματα εκτεθειμένα.... Το ίδιο συμβαίνει και στο αρχαιολογικό μουσείο.... Κρίμα!
Εύχομαι ο νέος χώρος που ετοιμάζεται στη Αρεθουσα στη Χαλκίδα να τα φιλοξενήσει όλα αυτά....
Γύρισες από την Χαλκίδα? βάλε κάτι να υπάρχει
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.108
Likes
20.331
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Γύρισες από την Χαλκίδα? βάλε κάτι να υπάρχει
Έχω δρόμο ακόμα μικρούλη μου! Είμαι στην Αγία Άννα τώρα. Οι περισσότερες φώτο είναι στη κάμερα και δεν μπορώ να τις ανεβάσω... Οταν γυρίσω :)
Να μία σημερινή από τη παραλία στο Ελληνικό. Πολύ όμορφο μέρος!!!!
Αύριο θα το κολυμπισω για να δω το εκκλησάκι στο νησί!
DSC_5818.JPG
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.108
Likes
20.331
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Είδα τον τάφο του στο κάστρο Καράμπαμπα στη Χαλκίδα :)
Και αυτές οι φώτο στη κάμερα....
 
Last edited:

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Έχω δρόμο ακόμα μικρούλη μου! Είμαι στην Αγία Άννα τώρα. Οι περισσότερες φώτο είναι στη κάμερα και δεν μπορώ να τις ανεβάσω... Οταν γυρίσω :)
Να μία σημερινή από τη παραλία στο Ελληνικό. Πολύ όμορφο μέρος!!!!
Αύριο θα το κολυμπισω για να δω το εκκλησάκι στο νησί!
View attachment 320740
Να περνάς όμορφα! το ''που είναι'' μπορεί να περιμένει
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Έχω δρόμο ακόμα μικρούλη μου! Είμαι στην Αγία Άννα τώρα. Οι περισσότερες φώτο είναι στη κάμερα και δεν μπορώ να τις ανεβάσω... Οταν γυρίσω :)
Να μία σημερινή από τη παραλία στο Ελληνικό. Πολύ όμορφο μέρος!!!!
Αύριο θα το κολυμπισω για να δω το εκκλησάκι στο νησί!
View attachment 320740
Κάνε και μια βόλτα από το Αχλάδι για καφεδάκι πάνω στο χωριό και βουτιά μετά κάτω στην παραλία!
Που βρισκόμαστε και τι ψάχνουμε στον κόσμο? Χάθηκα....
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.108
Likes
20.331
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Καταρχήν καλώς ήρθες στο φόρουμ. Εύχομαι καλά και ασφαλή ταξίδια να έχεις πάντα!

Κάνε και μια βόλτα από το Αχλάδι για καφεδάκι πάνω στο χωριό και βουτιά μετά κάτω στην παραλία!
Τελικά βρήκα καλό κατάλυμα στο Αχλάδι και έμεινα 2 βράδια εκεί. Η παραλία καλή, αλλά σαν την κρυφή παραλία Σαρακηνικο που είναι δίπλα, σίγουρα δεν είναι.... @mariath thanks :)

Που βρισκόμαστε και τι ψάχνουμε στον κόσμο? Χάθηκα...
Είναι ταξιδιωτικό παιχνίδι, το οποίο, προσωπικά, το βρίσκω πολύ ευχάριστο!
Βάζουμε μια φώτο και οι υπόλοιποι ψάχνουμε να βρούμε "που είναι στον κόσμο" χωρίς να χρησιμοποιούμαι όμως κάτι εφαρμογές...που "σκαναρουν" τις φώτο (αν έχω καταλάβει σωστά κι εγώ)
Αν θες βάλε μία φώτο, μιας και έχει σταματήσει το παιχνίδι τελευταία :)
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Καταρχήν καλώς ήρθες στο φόρουμ. Εύχομαι καλά και ασφαλή ταξίδια να έχεις πάντα!


Τελικά βρήκα καλό κατάλυμα στο Αχλάδι και έμεινα 2 βράδια εκεί. Η παραλία καλή, αλλά σαν την κρυφή παραλία Σαρακηνικο που είναι δίπλα, σίγουρα δεν είναι.... @mariath thanks :)
Χαίρομαι που δεν περιορίστηκες στην "κοσμοπολίτικη" πλέον Αγία Άννα. Ωραίο το Σαρακήνικο αλλά μόνο σε σκηνή....

Είναι ταξιδιωτικό παιχνίδι, το οποίο, προσωπικά, το βρίσκω πολύ ευχάριστο!
Βάζουμε μια φώτο και οι υπόλοιποι ψάχνουμε να βρούμε "που είναι στον κόσμο" χωρίς να χρησιμοποιούμαι όμως κάτι εφαρμογές...που "σκαναρουν" τις φώτο (αν έχω καταλάβει σωστά κι εγώ)
Αν θες βάλε μία φώτο, μιας και έχει σταματήσει το παιχνίδι τελευταία :)
Ναί κατάλαβα πως παίζεται απλά με τα ενδιάμεσα μηνύματα έχασα τον μπουσουλα και δεν ήξερα αν είχε μπει φώτο για αναζήτηση. Για να ψάξω στο αρχείο μου με πρόσφατες αγαπημένες αποδράσεις .....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.463
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom