Γενικά Που να Πάμε?? Βοήθεια!!

Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα σε όλους!!

Λέμε με 2 3 φίλους να πάμε για 5 μερούλες σε κανα νησάκι να γεμίσουμε μπαταρίες πριν τελειώσει και αυτό το καλοκαίρι!!

Εμείς θέλουμε να "κρεπαλιασουμε" και λίγο! Αν με καταλαβαίνετε!! :haha::haha::haha:

Μας ηπαν για Σεριφο οτι ειναι καλα!
Αλλά απο λίγο που έψαξα η Σέριφος είναι για πιο χαλαρές καταστάσεις!

Έχετε να μου προτείνετε κάτι??
Οχι πολύ μακριά.. Ας ειναι 4-5 ώρες ταξίδι δεν μας χαλάει!

Θα είμαστε 3-4 άτομα μαζί με δυο μηχανές!!

οποίος έχει καμία ιδέα ας την πει!!

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά και περιμένω τις προτάσεις σας!!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Να υποθεσω ότι ειστε αντροπαρεα νεαρης ηλικιας? Αν δε σας αρεσει η Σεριφος σαν ιδεα - αν και μια χαρα μου ακουγεται - μήπως κάτι σε Ναξο ή Μυκονο , όπου τα πράγματα δεν είναι τόσο 'χαλαρά'?? Δωσε καμια πληροφορια παραπανω.....
 
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Να υποθεσω ότι ειστε αντροπαρεα νεαρης ηλικιας? Αν δε σας αρεσει η Σεριφος σαν ιδεα - αν και μια χαρα μου ακουγεται - μήπως κάτι σε Ναξο ή Μυκονο , όπου τα πράγματα δεν είναι τόσο 'χαλαρά'?? Δωσε καμια πληροφορια παραπανω.....
Είμαστε 4 φίλοι ηλικίας 22-24( αυτο ακούγετε λιγο σαν αγγελία για στις τελευταίες σελίδες τις espresso :haha::haha::haha:)

Νάξο τι παίζει?? Είναι καλά??!

Μύκονο δύσκολο γιατι θέλουμε και περισσότερα λεφτά για εκεί!!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Είμαστε 4 φίλοι ηλικίας 22-24( αυτο ακούγετε λιγο σαν αγγελία για στις τελευταίες σελίδες τις espresso :haha::haha::haha:)

Νάξο τι παίζει?? Είναι καλά??!

Μύκονο δύσκολο γιατι θέλουμε και περισσότερα λεφτά για εκεί!!
Στη Ναξο νομιζω θα περασετε πολυ καλα και , αν το ψαξετε, φθηνα. Θα μπορουσατε π.χ. να μεινετε σε καμπινγκ, όχι απομονωμενοι, αλλα κυριολεκτικα μεσα στη βαβουρα!
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
καλη η ιδεα της rosa! ναξο ή εγω θα σου ελεγα για σιφνο αν κ δεν εχω παει..ή και ιο για ακομα μεγαλυτερες κρεπαλες:p (να φανταστω εννοεις οτι θελετε να τσιλιμπουρδισετε ε? :p ) η σιφνος ειιναι ενα ενδιαμεσο, ουτε εχει τρελο κοσμο ουτε ειναι νεκρα...ουτε εχει μονο νεαροκοσμο ούτε μονο οικογενειες..αλλα αν προτιματε τον πολυ κοσμο θα ελεγα ιο ή παρο..εχει κ πολλες επιλογες...δειτε κ για κερκυρα που εχει ζωη...(σε φωτισα τωρα, αλλα πες μας κ συ τι προτιματε..νυχτερινη ζωή, παραλιες...? ιονιο σας ειναι μακρια? )
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
βασικα οχι το ξανασκεφτηκα :p αν κ ειναι ομορφο νησι η κερκυρα, δε θα σας βολεψει γιατι εχει πιο μακρινες αποστασεις...κ αν εχετε πιει κιολας :p αστο..οποτε κοιταξτε για ναξο-ιο-παρο..
 
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
βασικα οχι το ξανασκεφτηκα :p αν κ ειναι ομορφο νησι η κερκυρα, δε θα σας βολεψει γιατι εχει πιο μακρινες αποστασεις...κ αν εχετε πιει κιολας :p αστο..οποτε κοιταξτε για ναξο-ιο-παρο..
καλη η ιδεα της rosa! ναξο ή εγω θα σου ελεγα για σιφνο αν κ δεν εχω παει..ή και ιο για ακομα μεγαλυτερες κρεπαλες:p (να φανταστω εννοεις οτι θελετε να τσιλιμπουρδισετε ε? :p ) η σιφνος ειιναι ενα ενδιαμεσο, ουτε εχει τρελο κοσμο ουτε ειναι νεκρα...ουτε εχει μονο νεαροκοσμο ούτε μονο οικογενειες..αλλα αν προτιματε τον πολυ κοσμο θα ελεγα ιο ή παρο..εχει κ πολλες επιλογες...δειτε κ για κερκυρα που εχει ζωη...(σε φωτισα τωρα, αλλα πες μας κ συ τι προτιματε..νυχτερινη ζωή, παραλιες...? ιονιο σας ειναι μακρια? )

Η κρεπαλη τα εχει ολα!! Τσιλιμπουρδισμα, ποτο, και ολα τα "κακα"!!:clap::clap::haha::haha:

Εχω κοιτάξει και για Ιο αλλα τα εισιτήρια ειναι λίγο ακριβούτσικα!!!!
Για Σιφνο δν ξερω τιποτα τι παίζει γενικά!! Αμα έχεις καμια καλή πληροφορία ριχτην!!!

Θα μηλησω και με ρεμαλια/φιλουσ μου:haha::haha: για την Ναξο να δουμε!!

Ελπίζω να αποφασίσουμε γρήγορα γιατί δεν μας βλέπω καλά!!

Το ιόνιο μας πέφτει λίγο μακριά και επειδή δεν έχουμε και αρκετές μέρες στη διάθεσή μας μάλλον δεν θα το προτιμήσουμε!,


Αλλά απο την άλλη Τίποτα δεν είναι αποκλείουμε!!:D:D:clap::clap:
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.110
Η Σίφνος είναι υπέροχο ατμοσφαιρικό νησί για ποιοτική διασκέδαση.Όπως σου είπαν πιο πάνω μαζεύει και παρέες και οικογένειες και ζευγάρια...Για τσιλιμπούρδισμα και κραιπάλη όμως δεν το βλέπω ιδανικό νησί.Στη Σίφνο για μένα πας, όταν μπορείς να εκτιμήσεις την ποιότητα της διασκέδασης που σου προσφέρει.Συνεπώς για την περίπτωση σας θεωρώ την Πάρο ή την Ίο καταλληλότερες.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Ειδικά φέτος που τέλος Ιουλίου ακόμα και το Cosi βαρούσε μύγες τις καθημερινές, πού να βρεις τέλος Αυγούστου κόσμο για κραιπάλη στη Σίφνο...
Φύγετε για Πάρο, να δείτε φως.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Για να μην το ψαχνετε πολυ το θεμα,για την περιοδο που θελετε να πατε 3 επιλογες.

Μυκονος,παρος,ιος.

Ψαχτειτε σε αυτα τα νησια.
Εγω παντως ψηφιζω Ιο.Και μετα Παρο.
 
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom