Κύθηρα Που να μεινω στα κυθηρα??

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Νομίζω οτι είναι στα Λογοθετιάνικα. Θέλει κράτηση.
 

melΙ86

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
Θα σου προτεινα να μεινεις στη Χώρα ή το Καψάλι, έτσι κ αλλιως θα χρειαστεις μεταφορικό μέσο για να δεις τις παραλίες την ημέρα .. ΄Όμως το βράδυ καλύτερα να μένεις κοντά σε τοποθεσία που ειναι κοντά στα γραφικά σοκάκια τα καφέ και τα μπαράκια!!Εγω είχα μείνει σε κατι δωμάτια ''Belvedere'' τα έλεγαν και ήταν αρκετά οικονομικά.. τελείως απλά βέβαια, μικρά με τα απαραίτητα, αλλά με μπαλκόνι με φανταστική θέα!!Υπέροχα τα κύθηρα..! Όσο για το μηχανάκι θα δυσκολευτείτε ελαφρώς (γτ κ εμείς έτσι είχαμε παει) άλλα όχι σε ανηπόφορο βαθμό..έχει κ αυτό την πλάκα του!!
 

melΙ86

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
Από παραλίες τα δύσκολα θα είναι για εσάς στο Μελιδόνι αρκετά χιλιόμετρα χωματόδρομος αλλά έχω δει αρκετούς που το έκαναν και με παπάκι. Αξίζει πάντως η συγκεκριμένη παραλία.

Θα συμφωνήσω!!!και εμεις το κάναμε με παπάκι δυσκολευτήκαμε αλλά άξιζε τον κόπο!!να πάρετε και το καραβάκι απο καψάλι για να σας πάει απέναντι στη "χύτρα" (αν θυμάμαι καλα) να δείτε το βυθό με μάσκες .. απίστευτη εμπειρία!!!
 

melΙ86

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
Από παραλίες τα δύσκολα θα είναι για εσάς στο Μελιδόνι αρκετά χι
.

Θα συμφωνήσω!!!και εμεις το κάναμε με παπάκι δυσκολευτήκαμε αλλά άξιζε τον κόπο!!να πάρετε και το καραβάκι απο καψάλι για να σας πάει απέναντι στη "χύτρα" (αν θυμάμαι καλα) να δείτε το βυθό με μάσκες .. απίστευτη εμπειρία!!!
 

κωνα

Member
Μηνύματα
24
Likes
0
Θα σου προτεινα να μεινεις στη Χώρα ή το Καψάλι, έτσι κ αλλιως θα χρειαστεις μεταφορικό μέσο για να δεις τις παραλίες την ημέρα .. ΄Όμως το βράδυ καλύτερα να μένεις κοντά σε τοποθεσία που ειναι κοντά στα γραφικά σοκάκια τα καφέ και τα μπαράκια!!Εγω είχα μείνει σε κατι δωμάτια ''Belvedere'' τα έλεγαν και ήταν αρκετά οικονομικά.. τελείως απλά βέβαια, μικρά με τα απαραίτητα, αλλά με μπαλκόνι με φανταστική θέα!!Υπέροχα τα κύθηρα..! Όσο για το μηχανάκι θα δυσκολευτείτε ελαφρώς (γτ κ εμείς έτσι είχαμε παει) άλλα όχι σε ανηπόφορο βαθμό..έχει κ αυτό την πλάκα του!!


αφου ειναι κοντα το λιβαδι στη χωρα..οχι;;;
 

melΙ86

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
ναι κοντα ειναι και καλό σαν επιλογή..απλά προτείνω εναλλακτικη σε περίπτωση που δεν εχετε κατασταλάξει σε ξενοδοχείο γτ ειναι λίιιγο καλύτερα καψάλι ή χώρα !!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

κωνα

Member
Μηνύματα
24
Likes
0
επειδη τελικα κατι μας ετυχε κ ισως αναβαλλουμε το ταξιδι για Σεπτεμβρη..αξιζει αυτον τον μηνα η οχι;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom