Γενικά Που πας τωρα??

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Τελικά που καταλήξατε Νεκτάριε? :D
Στη Σκιάθο που πήγα τον Αύγουστο πάντως γινόταν ''παρέλαση'' :bleh:! Χαμός!!! Παντού γυναικοπαρέες και αντροπαρέες αντίστοιχα...Σίγουρα προσφέρει αυτό που ζητάς στο αρχικό post :innocent:...
Και φυσικά είναι πολύ όμορφο νησί, καταπράσινο με ωραίες παραλίες !
Για να αποφύγεις αυτό που σου λέει ο North66 και έχει δίκιο...να επιλέξετε να πάτε Ιούλιο!
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Γεια σου nicole!!!!Για Σκιαθο μας κοβω μαλλον...Απο οτι ειδα εχει αρκετα απο αυτα που ψαχνουμε...Οσο για το ποτε θα παμε δεν εχουμε πει κατι!!Ελπιζω τα οσα διαβασα να ισχυουν!!!
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Σε ευχαριστω πολυ!!Θα το μελετησω το θεματακι σου,αλλα μαλλον για Αυγουστο το βλεπω γιατι τοτε εχω αδεια!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Nektarios87 said:
Σε ευχαριστω πολυ!!Θα το μελετησω το θεματακι σου,αλλα μαλλον για Αυγουστο το βλεπω γιατι τοτε εχω αδεια!
Εγώ λέω να μείνεις αμμόλοφους
 

marstay

Member
Μηνύματα
143
Likes
223
Επόμενο Ταξίδι
Ακυρώθηκε!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
Σκιάθος 100% είχα πάει πριν τρία χρόνια και γινόταν ο κακός χαμός. Πάρος θα συμφωνήσω για τον μέσο όρο ηλικίας (αν και όταν είχα πάει ήμουν στον μέσο όρο ηλικίας χαχαχα). Στη Σκιάθο είχα πάει με τη πρώην μου έχοντας την εντύπωση ότι είναι ένα ήσυχο κλασσικό ζευγαρονήσι (βλέπε Μήλο) αλλά πώς ήρθαν τα πράγματα και σε κάθε παραλία έβλεπες να κατεβαίνουν μόνο γυναικοπαρέες, ακόμα και στις πιο απομακρυσμένες και δυσπρόσιτες. Τέλοσπάντων δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να έχουν αλλάξει τα πράγματα σε 3 χρόνια αλλά γενικά είναι πολύ ωραίο νησί χωρίς την "τρέλα" της Μυκόνου βέβαια αλλά με πολύ ωραία διασκέδαση και πανέμορφες παραλίες. Προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Σκιάθος 100% είχα πάει πριν τρία χρόνια και γινόταν ο κακός χαμός. Πάρος θα συμφωνήσω για τον μέσο όρο ηλικίας (αν και όταν είχα πάει ήμουν στον μέσο όρο ηλικίας χαχαχα). Στη Σκιάθο είχα πάει με τη πρώην μου έχοντας την εντύπωση ότι είναι ένα ήσυχο κλασσικό ζευγαρονήσι (βλέπε Μήλο) αλλά πώς ήρθαν τα πράγματα και σε κάθε παραλία έβλεπες να κατεβαίνουν μόνο γυναικοπαρέες, ακόμα και στις πιο απομακρυσμένες και δυσπρόσιτες. Τέλοσπάντων δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να έχουν αλλάξει τα πράγματα σε 3 χρόνια αλλά γενικά είναι πολύ ωραίο νησί χωρίς την "τρέλα" της Μυκόνου βέβαια αλλά με πολύ ωραία διασκέδαση και πανέμορφες παραλίες. Προτείνω ανεπιφύλακτα.
Κ εγω για Μηλο ελεγα αδερφε αλλα μας αλλαξε τα σχεδια η πρωην(πλεον!)!!Ειπαμε φετος το καλοκαρι να παμε διακοπες καπου με την παρεα μου,απο οτι βλεπω-διαβαζω η και με αυτα που μου λενε η Σκιαθος ειναι στο μυαλο μου!Μυκονο ειχα παει το 2009 αλλα δεν ενθουσιαστηκα....

Οποτε οποιαδηποτε πληροφορια για εκει ειναι ευπροσδεκτη!!
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom