Πού είναι στον κόσμο;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Ουτε Αφρική (με έσκασες!!!! ουφ) . Ειπαμε πόλη όνειρο. Και μην τολμήσεις να πεις Ιαπωνία, δεν είναι....
Με πρόλαβες, Ιαπωνία θα έλεγα:haha: Ε, δεν έμεινε τίποτα άλλο είναι διαπιστωμένο. Είμαστε κάπου προς ανατολάς. Τι να πω τώρα:roll: Να πω ένα Ντουμπάι;;;
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Μπα, πού να πάρεις εκδίκηση:haha: Το Μπουρνάζι έγραψε ιστορία αγαπητή μου, οι άστοχες απαντήσεις μου όμως στην Πατάγια σου ΟΧΙ!!!:bleh::haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Για να μην με χαρακτηρίσεις αγενή, λεω ότι τα χάχανα πάνε στο Ντουμπάι και την αντίθεσή του με την Πατάγια, καταλαβαίνεις.... τα άκρα αντίθετα. βάλε τώρα την εκκλησία σου για να την βρούμε , αύριο όμως (κυριολεκτικά και μεταφορικά):bleh:
Μπραβο σου:clap::clap::clap:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Μπα, πού να πάρεις εκδίκηση:haha: Το Μπουρνάζι έγραψε ιστορία αγαπητή μου, οι άστοχες απαντήσεις μου όμως στην Πατάγια σου ΟΧΙ!!!:bleh::haha:
Κάπως ετσι απαντούν οι ηττημένοι...... γενικεύουν...:bleh::haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Γελάει καλά, όποιος γελάει τελευταίος :bleh: Λοιπόν εκκλησία θες; Αρχίζω να ψάχνω... :haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Γελάει καλά, όποιος γελάει τελευταίος :bleh: Λοιπόν εκκλησία θες; Αρχίζω να ψάχνω... :haha:
:shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Ελα βρε Bahari...... ενα αστείο έκανα... μην το παίρνεις σοβαρά.... (μαμά μου η Bahari ψαχνει ναο, καήκαμε...:shock::shock:)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Τι θα γίνει? Θα βάλεις φωτο για να ανοίξω την μοναστηριακή? ή να πάω να την πέσω?:bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom