Πού είναι στον κόσμο;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγω λογικο δεν ηταν να εγκαταλειψω?
Παρολα αυτα...Μυκονος
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Εσύ γιατί να εγκαταλείψεις? τρέχεις για snorkeling (το λέω καλά?) στην άκρη του κόσμου, δεν σε ενδιαφέρει το άθλημα στην Ελλάδα?

Δεν είναι Μύκονος, θα το είχατε ακούσει, είναι ένα μικρό νησάκι κολημμένο στη δεκαετία του '70 με ένα μαγαζί ταχυδρομείο-πρακτορείο-μπακάλικο-καφενείο και 3 ταβέρνες. Ένα νησάκι που όσοι ξέρουν πόσο όμορφο είναι το δυσφημίζουν στο κόσμο για να μη μαζευτεί η σάρα η μάρα και το κακό συναπάντημα.

Το αεροπλάνο είναι στα 50 μέτρα από την παραλία. Έχει καταφέρει να το δει μέχρι και η κόρη μου που ήταν 5 τότε.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Μόνο η Δονούσα ή η Ηρακλειά ταιριάζει
 

mak

Member
Μηνύματα
29
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
θα συμφωνησω μαζι σου dimosf.
αν και στην αρχη πιστευα οτι ειναι η θηρασια διπλα στη σαντορινη. εχει πολυ λιγα μαγαζακια στο λιμανακι της και οι περισσοτεροι την επισκεπτονται για κανα 2ωρο, με τα tours της σαντορινης. λιγοι ειναι αυτοι που εχουν δει κατι αλλο εκτος απο το λιμανι της. αυτο με το αεροπλανο ομως με μπερδευει.......
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Μπράβο Δήμο, είναι η Ηρακλειά. Νομίζω πως αν επισκεφθεί κάποιος αυτό το νησί μπορεί να αντιληφθεί πως ήταν οι Κυκλάδες πριν γίνουν τουριστικός προορισμός.
Δεν βρίσκω τις φωτογραφίες μου για να σας δείξω την όμορφη χώρα αλλά δείτε αυτές που κατέβασα από το net
View attachment 1368
iraklia.jpg
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
καλοκαίρι ήρθε, για να δούμε που θα πάμε;
 

Attachments

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.791
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom