Πού θα μας ταξιδέψει το 2013;;;

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Μιας και μπήκαμε στη νέα χρονια είπα να ξεκινήσουμε ένα θέμα με τα πλάνα του καθενός μέσα στο 2013...Τί ταξίδια έχετε κανονίσει ή τί ετοιμαζεστε να κανονίσετε;;Για να παίρνουμε μερικές ιδέες !!!Στα ήδη κανονισμένα όποιος θέλει μπορεί να αναφέρει το μέσο που θα ταξιδέψει(πχ αεροπορική εταιρεία),το ξενοδοχείο που έχει κλείσει ,κλπ.Μιλάμε για ταξίδια είτε εντός είτε εκτός Ελλάδος....:clap:
 

Marben

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική, Φιτζι
Επόμενο ταξίδι Ελβετία, πιθανόν τον Απρίλιο με easyjet.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
σίγουρα το Φλεβάρη 2 μέρες Λβιβ, Μάρτιο 2 βδομάδες Κολωνία όπως και τέλη Απριλίου μια εβδομάδα Γεωργία - Αρμένια - Λιθουανία - Εσθονία

ίσως τέλη Γενάρη Αζερμπαιτζάν, Οκτώβρη Λος Άντζελες και Αύγουστο Παρίσι
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
προς το παρον Τοσκανη το πασχα με easy και aegean (μεσο Μilan) με ολιγη Μπολονια!Απο Μιλανο by car στα μοναδικα χωρια της Τοσκανης ,αφου πρωτα γίνει ένα πέρασμα κ διανυκτερευση στη Μπολονια..Τωρα μένουν τα ξενοδοχεια...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.040
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Προς το παρόν τα σίγουρα (οι προληπτικοί εδώ χτυπάνε ξύλο) είναι Πεκίνο, Φιλιππίνες (Μανίλα, Boracay, Banaue), Ταϊπεί, Μιλάνο, Τύνιδα, Παρίσι, Άμστερνταμ, Τουρκμενιστάν (το ακριβές πρόγραμμα εκεί δεν έχει οριστικοποιηθεί), Ουζμπεκιστάν (Χίβα, Μπουχάρα, Σαμαρκάνδη, Τασκένδη), Αλμάτυ (Καζακστάν) και Κων/νούπολη. Και βέβαια, κι ότι προκύψει από επαγγελματικά. Το πρόγραμμα αυτό τελειώνει αρχές Μάη, για πιο μετά δεν έχω κλείσει ακόμα τίποτα...
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Προς το παρόν τα σίγουρα (οι προληπτικοί εδώ χτυπάνε ξύλο) είναι Πεκίνο, Φιλιππίνες (Μανίλα, Boracay, Banaue), Ταϊπεί, Μιλάνο, Τύνιδα, Παρίσι, Άμστερνταμ, Τουρκμενιστάν (το ακριβές πρόγραμμα εκεί δεν έχει οριστικοποιηθεί), Ουζμπεκιστάν (Χίβα, Μπουχάρα, Σαμαρκάνδη, Τασκένδη), και Αλμάτυ (Καζακστάν). Και βέβαια, κι ότι προκύψει από επαγγελματικά. Το πρόγραμμα αυτό τελειώνει αρχές Μάη, για πιο μετά δεν έχω κλείσει ακόμα τίποτα...
Θα τα προλάβεις μέχρι τον Μάιο;; :lol: :lol:
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Προς το παρόν τα σίγουρα (οι προληπτικοί εδώ χτυπάνε ξύλο) είναι Πεκίνο, Φιλιππίνες (Μανίλα, Boracay, Banaue), Ταϊπεί, Μιλάνο, Τύνιδα, Παρίσι, Άμστερνταμ, Τουρκμενιστάν (το ακριβές πρόγραμμα εκεί δεν έχει οριστικοποιηθεί), Ουζμπεκιστάν (Χίβα, Μπουχάρα, Σαμαρκάνδη, Τασκένδη), Αλμάτυ (Καζακστάν) και Κων/νούπολη. Και βέβαια, κι ότι προκύψει από επαγγελματικά. Το πρόγραμμα αυτό τελειώνει αρχές Μάη, για πιο μετά δεν έχω κλείσει ακόμα τίποτα...
:shock::shock::shock:

10 χαρακτήρες....
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δεν πτοούμαι paefstra, θα γράψω τα μικρούλικα σχέδιά μου αμέσως μετά του taver!
Εγώ που λέτε σκέφτομαι να πάω Αμβούργο την άνοιξη.
Αλλά κάτι στο παραπάνω ποστ μ'έκανε να σκεφτώ ότι πρέπει να επενδύσω τα ίδια χρήματα κάπου πιο ανατολικά...
 

stratis

Member
Μηνύματα
93
Likes
31
σίγουρα το Φλεβάρη 2 μέρες Λβιβ, Μάρτιο 2 βδομάδες Κολωνία όπως και τέλη Απριλίου μια εβδομάδα Γεωργία - Αρμένια - Λιθουανία - Εσθονία

ίσως τέλη Γενάρη Αζερμπαιτζάν, Οκτώβρη Λος Άντζελες και Αύγουστο Παρίσι
απο άλλα σχόλια είχα δει οτι είσαι φοιτητής Πολωνια μερια αν δε κάνω λάθος..
στο πανεπιστήμιο σου πότε θα είσαι ;; :p

ΥΓ: ελπίζω να μην το πάρεις σαν αρνητικό σχόλιο :) :lol::lol:
 

stratis

Member
Μηνύματα
93
Likes
31
Προς το παρόν τα σίγουρα (οι προληπτικοί εδώ χτυπάνε ξύλο) είναι Πεκίνο, Φιλιππίνες (Μανίλα, Boracay, Banaue), Ταϊπεί, Μιλάνο, Τύνιδα, Παρίσι, Άμστερνταμ, Τουρκμενιστάν (το ακριβές πρόγραμμα εκεί δεν έχει οριστικοποιηθεί), Ουζμπεκιστάν (Χίβα, Μπουχάρα, Σαμαρκάνδη, Τασκένδη), Αλμάτυ (Καζακστάν) και Κων/νούπολη. Και βέβαια, κι ότι προκύψει από επαγγελματικά. Το πρόγραμμα αυτό τελειώνει αρχές Μάη, για πιο μετά δεν έχω κλείσει ακόμα τίποτα...
Προς το παρόν και είναι ακόμα 14.1
:shock::shock:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom