Πού θα πάμε με το καλό όταν τελειώσει η ιστορία με τον κορονοϊό

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
Συμπάσχω με @8avos, ακύρωσα Ισλανδία, ταξίδι -όνειρο που ήταν για 10 Απριλίου. Έχουν μείνει τα εισιτήρια, θα προσπαθησω να τα αλλαξω για Σεπτέμβριο. Υπάρχει από Ιανουάριο κλεισμένο πενθήμερο τέλη Ιουλίου για Μάλτα, δεν εχω ιδέα αν θα γίνει, καθώς αν η κατάσταση τραβήξει θα έχω και θέματα με τη δουλειά, δε μπορώ να θεωρώ άδειες δεδομένες. Γελάω μόνη μου όταν σκέφτομαι πως με Ισλανδία, Μάλτα και, αργότερα, Περού, το 2020 θα ηταν φοβερή ταξιδιωτική χρονιά και τώρα δεν ξέρω πότε θα ξαναδώ τους δικούς μου στην Αθήνα. Man plans, someone laughs.
κι εγω αυτο ελεγα, αλλη μια καλη ταξιδιωτικη χρονια για μενα, μετα το 19. και τελικα οπως το βλεπω κανα νησι και ευχαριστημενη να μαι. δεν ειμαι καθολου αισιοδοξη, εχει χαθει παντελως ο ελεγχος
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Σε μία βδομάδα θα έφευγα πέντε μέρες Ισλανδία και μέσα Μαίου θα έκανα τον δρόμο του Ιακώβου στην Ισπανία για πέντε εβδομάδες.

Άκυρο και για τα δύο.
Σου εύχομαι να πας καποια στιγμή και στα δύο αλλά κυρίως στο δεύτερο .
Το έκανε φίλος Ισπανός και είναι καταπληκτική εμπειρία.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Στο μονοπάτι του Σαντιάγο όταν έκλεισαν τα καταλύματα ξαφνικά, ορισμένοι περιπατητές έμειναν στο δρόμο. Ευτυχώς του μάζεψαν οι λεριοιοικοι και σε μια περίπτωση κοιμήθηκαν στο τμήμα.
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
Σου εύχομαι να πας καποια στιγμή και στα δύο αλλά κυρίως στο δεύτερο .
Το έκανε φίλος Ισπανός και είναι καταπληκτική εμπειρία.
Σ ευχαριστώ πολύ και δη για τον καλό σου λόγο!Ευχομαι να χουμε όλοι μας υγεία και τα ταξίδια οποιος θέλει,οι περισσότεροι εδώ μέσα,βρίσκει ότι χρειάζονται για να τα κάνει .
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
15 μέρες στη Βραζιλία τις λιγουρευομαι, για βόρεια αυτή τη φορά.

Κάτι Σουρινάμ και παρθένες νήσοι θα πρέπει να περιμένουν, η κορώνα μας τσάκισε οικονομικά.
 

mixalis21

Member
Μηνύματα
33
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία (Κρακοβία)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ακόμα το ψάχνω.
Το ταξίδι προς Κρακοβία , το οποίο αναβλήθηκε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.717
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom