Τσεχική Δημοκρατία Πράγα απορίες...

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Εγώ έκλεισα για 18-22/12 σ' αυτό το ξενοδοχείο με 120 ευρώ και πρωινό με όλους τους φόρους. Είναι σχετικά κεντρικό και μπορείς να μετακινηθείς με τα πόδια. Για τις ημερομηνίες 4-8/12 στο booking φαίνεται πλήρες, ενώ στο yeego έχει δωμάτια (εγώ από αυτό το site το έκλεισα). Κοίταξέ το: http://www.booking.com/hotel/cz/citypartnerhotelatospra.html?tab=1&origin=hp&error_url=/hotel/cz/citypartnerhotelatospra.el.html?aid=311101;label=hotel-77129-cz-f3ixoIPeu3E6yrZKRvvzewS26948887577%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=bde2206c94dc76b86651bc62fd759fc2;dcid=1;&do_availability_check=on&aid=311101&dcid=1&label=hotel-77129-cz-f3ixoIPeu3E6yrZKRvvzewS26948887577:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg&sid=bde2206c94dc76b86651bc62fd759fc2&checkin_monthday=18&checkin_year_month=2013-12&checkout_monthday=22&checkout_year_month=2013-12
Καλημέρα....οντως είναι πολυ καλη επιλογή. Θα το κοιτάξω.
Σε ευχαιστώ πολυ!!!!!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Το πρώτο στην λίστα λέω και εγώ......γράψε από 04/12-08/12 να δεις τι τιμή σου βγάζει το δίκλινο.
πωπω!!! εχεις δικαιοοο:confused: γιατι τοση διαφορα; τι να πω.. τελικα αποφασησες; βρηκες κατι αλλο η θαλλαξεις προορισμο;
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Δεν εχω αποφασίσει ακόμα...Χτες το βραδυ κοιτούσα για τον Ιανουάριο...ειχε και πολύ καλή τιμή στα αεροπορικά....αλλα μέχρι τότε ποιος ζει ποιος πεθαίνει:cool:.
Ειμαστε και 4 άτομα οπότε αντε να συγχρονιστούμε όλοι μαζι.
Θα δούμε...πιστευω μέχρι τέλος αυτης την εβδομάδας να έχουμε αποφασίσει.
Κοιτουσα και για Μιλάνο ή Μόναχο....εχεις πάει σε κάποιο απο αυτά???
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
οχι :( ριξε μια ματια σε φωτο και ιστοριες των παιδιων και σιγουρα θα βγαλεις καποια αποφαση,νομιζω οτι το Μοναχο ειναι ποιο γραφικο απο το Μιλανο αλλα οσοι εχουν παει θα ξερουν καλυτερα;)
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Ναι θα ριξω μια ματιά και εκεί.....
Στο τέλος με βλέπω να κάθομαι σπίτι.....:mad:
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
ριξε αλλα νομιζω οτι η πραγα ειναι καλυτερη αλλα σιγουρα δεν εχω παω μοναχο και δεν μπορω να σου πω απολειτα
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Έκλεισα για Πράγα και θα μείνω 5 ημερές....εκτος απο το Κάρλοβυ Βάρυ....έχετε κάποιο άλλο χωριό να μου προτείνετε να επισκεφτώ??
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Hello και πάλι.....εχετε να μου προτείνετε εστιατόρια για φαγητό στην Πράγα?? με καλές τιμές εννοείτε........
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Και τα δύο είναι της ίδιας αλυσίδας, έχει κι άλλο, το kolkovna olympia (ίσως και περισσότερα).. Εμείς πήγαμε σε δύο και ο κατάλογος ήταν σχεδόν ίδιος, και η ποιότητα του φαγητού ήταν αντίστοιχη. Κατά τη γνώμη μου πας σε όποιο σε βολεύει περισσότερο ως περιοχή. Πάντως σαν περιβάλλον μας άρεσε περισσότερο το celnice.

edit τώρα είδα στη σελίδα τους, υπάρχουν 8 εστιατόρια (6 στη Τσεχία και 2 στη Σλοβακία)
http://www.kolkovna.cz/en
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Παιδια στελνω σε ολους την καλημερα μου!!την επομενη των χριστουγεννων πρωτα ο θεος θα φυγω για 6 μερες για Πραγα με τη συζυγο!!Εχω διαβασει αρκετα απ αυτα που εχουν γραφτει.Ηθελα να ρωτησω αξιζει να κανω εκει Πρωτοχρονια;Η αληθεια ειναι ομως οτι θελω να κανω κατι καλο εκεινο το βραδυ και ακομα δεν γνωριζω το τι..Εχει κανει καποιος ή θα μπορουσε να με βοηθησει;οσο για το ξενοδοχειο απ οτι καταλαβα πρεπει να ειναι κεντρικο.ευχαριστω εκ των προτερων!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.814
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom