Τσεχική Δημοκρατία Πραγα τον Δεκεμβρη?

Sakias

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Βρηκα και αυτο το ξενοδοχειο για το οποιο εχω διαβασει αρκετα καλα πραγματα..και για 4 βραδια βγαινει στα 220 περιπου για 2 ατομα...πολυ καλη τιμη νομιζω..
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Υπάρχει και ένα ξενοδοχείο στην Πράγα απ' την τρέχουσα προσφορά της FastBooking.

Fast Booking Offer King Charles Boutique Hotel Residence, Prague

Aν το κλείσεις απ' το site του ξενοδοχείου, οι 4 βραδιές κοστίζουν EUR135 (με πρωινό) από 16.12.11-20.12.11.

King Charles Boutique Hotel Residence, Prague

Φαίνεται λίγο εκτός κέντρου, αλλά δε γνωρίζω να σου πω με βεβαιότητα μιας και δεν έχω πάει Πράγα.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
τόσο τραγικά δε είναι, 2 στάσεις με το τραμ μέχρι την στάση του Μετρό. με ένα τρίμερο εισητήριο είναι ΟΚ ;)
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Παιδια για μια μονοημερη εκδρομη ειναι καλυτερα να το ψαξω με συγκοινωνεια η να νοικιασω αυτο/το?
Και με συγκοινωνία δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Το λεωφορείο με το οποίο ταξίδεψα εγώ για μονήμερη ήταν χλιδάτο σε σχέση με πολλά εδώ.
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
για ξενοδοχειο παντως οσες φορες και να παω στην πραγα θα μενω στο unitas!4στερο κεντρικοτατο (2 λεπτα απο ρολοι και 4 απο βεγκενσλας -αν την λεω καλα), πολυ οικονομικο, φοβερο πρωινο, γενικα θεωρω οτι ειναι πολυ καταλληλο!
 

katsapleouras

Member
Μηνύματα
90
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Σέρρας
Ταξίδι-Όνειρο
Με καλή παρέα:παντού
Παιδια ευχαριστω ολους για τη βοηθεια.
Ισως ειναι πολλες οι 5 μερεσ μπορει να τις κανω 4.

Αξιζει να τα κλεισω μεσω ταξιδιωτικου και να παω με γκρουπ?

Το αν θα πας ή οχι με γκρουπ ειναι καθαρα δικο σου θεμα...Προσωπικα περυσι ηταν η πρωτη φορα που βγηκα εξωτερικο (Βερολινο-Πραγα-Βιεννη) και το εκανα μονος μου χωρις γκρουπ, εξαιτιας αυτων των ¨παλαβιαριδων και θεομουρλων¨ που γραφουν εδω μεσα τα ταξιδια τους και πιστεψε με περασα τελεια,ολα πηγαν βαση των 1,2,3......40 σελιδων με πληροφοριες απο ταξιδια αυτων που προανεφερα πιο πανω και απο οτι υπολογισα στην μιση τιμη σε σχεση με τα γκρουπ.Βεβαια η προεργασια για αυτο ταξιδι (βλεπεις ηθελα να δω και τρεις προορισμους σε ενα ταξιδι παναθεμα με) στοιχησε αμετρητες εργατοωρες μπροστα στο pc.Μπορει το ταξιδι με γκρουπ να εχεις ¨ησυχο¨ το κεφαλι σου αλλα πιστεψε με την αισθηση που εχεις οταν η συνενοηση με ηλικιωμενο γερμανο γινεται με νοηματα για να βρεις το κοκκινο δημαρχειο και η ικανοποιηση κατα την πτηση της επιστροφης οτι εκανες ενα ολοκληρο ταξιδι μονο με την βοηθεια μερικων φιλων απο εδω μεσα απλα: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ:clap:
 

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Ακριβως και γω για αυτο το λογο πηγα μονος φετος βουδαπεστη βιεννη σαλτσμπουργκ μπρατισλαβα.Το θεμα ειναι οτι εγω πετυχα καλο καιρο.Αντε τωρα να πας πραγα και με τετοιο κρυο να ψαχνεις μετρο κλπ.Θα θελα πολυ να παω στις γιορτες και το κοιταω αλλα ειναι ακριβα.Ισως μια κοπεγχαγη οπως εγραψα και σε αλλο thread να ειναι οικονομικοτερα.ΑΝ και τετοιο μερος αμα το δεις στολισμενο ειναι ισως οτι καλυτερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.784
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom