Πριν το 'μεγάλο ταξίδι'....

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Φτου φτου φτου μακρια απο μας!:shock:
Ακους εκει ''μεγαλο ταξιδι''!

Κατα τ αλλα η αποφαση σου ειναι πολυ καλη, ετοιμαζω κατι τετοιο το καλοκαιρι, οχι ακριβως με γκρουπ, αλλα ουτε κ ολομοναχος... ανυπομονω και εχω περιεργεια για το πως θα μου φανει και πως θα συμπεριφερθω!

Ευχομαι να περασεις τελεια κ να ανταμοιφθεις που το τολμησες!

ουτε με group ουτε και ολομόναχος !!!! μαλλον εσυ και το πατίνι να υποθέσω :haha::haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Πρίν το "Μεγάλο Ταξίδι" θα προσπαθήσω να φάω όσες περισσότερες Αμυγδάλου ΙΟΝ μπορώ!!:bleh::bleh:
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
ουτε με group ουτε και ολομόναχος !!!! μαλλον εσυ και το πατίνι να υποθέσω :haha::haha:
Γιατι οχι? Και τα πατινια εχουν ψυχη!:D

renata νομιζω οτι εχεις πιασει το νοημα της ζωης!;)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Γιατι οχι? Και τα πατινια εχουν ψυχη!:D

renata νομιζω οτι εχεις πιασει το νοημα της ζωης!;)
Μεγάλη κουβέντα είπες τώρα...
έτσι θέλω να νομίζω όμως..zeph..
θα σου πώ ένα μυστικό μου...
την ζωή την βλέπω σαν μιά παρτίδα σκάκι :cool: nothing more!!
 

YBONNH

Member
Μηνύματα
234
Likes
115
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου
despinav, τα εχεις πει ολα με την υπογραφη σου...(τη λατρεψα!)
η ζωη ειναι μια μεγαλη περιπετεια, απολαυσε την1
Καλο ταξιδι!!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
despinav αν και τρόμαξα και εγώ λίγο με τον τίτλο, σου εύχομαι να περάσεις τέλεια, να γυρίσεις γεμάτη νέες εμπειρίες που θα μοιραστείς μαζί μας.
 

despinav

Member
Μηνύματα
60
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Ταϋλάνδη
Γεια σου, Δέσποινα.
Φεύγω και γω Τυνησία με γκρουπ στις 25/3 μαζί με μία φίλη μου. Μπορεί να είμαστε και στο ίδιο!

Όλοι μας στην αρχή είμαστε διστακτικοί. Ίσως και το ότι είμαστε γυναίκες διογκώνει τους δισταγμούς και φόβους μας.Εγώ έχω ταξιδέψει μόνη μου στην Ευρώπη μόνο (ούτε ως μέλος σε γκρουπ), ίσως λόγω μεγαλύτερης ασφάλειας και γνώσης ξένης γλώσσας. Και για το καλοκαίρι σκέφτομαι να ταξιδέψω μόνη μου, αν δεν βρεθεί συνοδοιπόρος- αναλόγως την περιοχή που θα αποφασίσω, θα το οργανωσω μόνη μου ή θα πάω με γκρουπ.

Το ότι οι φίλοι μου δεν μπορούν, δεν τους αρέσει ο προορισμός, δεν έχουν λεφτά ή νομίζουν ότι ένα ταξίδι είναι πολυτέλεια και όχι "επένδυση ζωής" κ.α. , δεν μπορούν να σταματήσουν τα όνειρά μου για περισσότερα ταξίδια.

Καλά να περάσεις!
:shock: Το φαντάζεσαι??Κοπελιάαα εσύ δεν είσαι που ανέβασες στο φόρουμ εκείνο το μήνυμαααα:bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::clap::clap::clap:
 

despinav

Member
Μηνύματα
60
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Ταϋλάνδη
Δέσποινα - μοιάζω στην angelina - μπράβο που πήρες την απόφαση να ταξιδέψεις μόνη εστω και με group .
Να περάσεις τέλεια και θα περιμενουμε να μας διηγηθείς αυτα που έζησες εκει

ΥΓ. βρε πουλακι μου τι τίτλος ειναι αυτος !!! :shock:
έχουμε και μέλη κάποιας ηλικίας... τι θα βαλουν στο μυαλό τους διαβάζοντας το :haha:
Βρεεε δεν μοιάζω στην Angelinaaaaa :D:D:D:D είπαμε η Angelina μου μοιάζει:bleh::bleh::bleh:

Υ.Γ. Πώς φάνηκε ο άνθρωπος που δεν έχει ξαναγράψει σε φόρουμ χαχα:) ελπίζω στο μέλλον να βελτιώσω τους τίτλους μου:p
 

vickygian

Member
Μηνύματα
87
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο....
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου!!!
Μάλλον είμαι η μόνη που δεν σκέφτηκα την έννοια του "μεγάλου ταξιδιού" όπως οι υπόλοιποι ;). Όταν είδα τον τίτλο σκέφτηκα ότι το άτομο αυτό θα κάνει κάποιο ταξίδι που έχει πολύ μεγάλη σημασία γι' αυτό και ήμουνα περίεργη να δω τι συνέχεια του μηνύματος. Πραγματικά αυτό το ταξίδι είναι πολύ σημαντικό για σένα γιατί εκτός από την ανακάλυψη του προορισμού, θα ανακαλύψεις και στοιχεία του εαυτού σου. Πιστεύω ότι οι περισσότεροι έχουμε αισθανθεί κάποια στιγμή στη ζωή μας και τυχεροί αυτοί που τολμάνε να πραγματοποιήσουν ένα ταξίδι μόνοι τους (έστω και με γκρουπ). Σου εύχομαι να περάσεις τέλεια:clap: και περιμένουμε τις εντυπώσεις σου!! Καλό ταξίδι!
 

sophia_det

Member
Μηνύματα
213
Likes
225
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία,Περού,Ν.Ζηλανδία
:shock: Το φαντάζεσαι??Κοπελιάαα εσύ δεν είσαι που ανέβασες στο φόρουμ εκείνο το μήνυμαααα:bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::clap::clap::clap:
Μακάρι! Αν θέλεις, στείλε μου pm για να δούμε, αν είμαστε στο ίδιο. Όπως και να'χει καλά να περάσεις και μην κολλάς σε τίποτα πλέον!
 

Liana

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Δέσποινα εύχομαι να περάσεις τέλεια και αυτό το ταξίδι να είναι το πρώτο από μια σειρά πολλών ακόμα...Τώρα που έκανες την αρχή είναι σίγουρο!!

Είναι εμπειρία να ταξιδεύεις μόνος!! Take care :)
 

despinav

Member
Μηνύματα
60
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Ταϋλάνδη
Δεν έχω λόγια να περιγράψω τα όσα έζησα..Δεν ξέρω αν είναι το ομορφότερο ταξίδι στη ζωή μου, αλλά είναι σίγουρα το καλύτερο εως σήμερα. Είμαι πλημμυρισμένη από εικόνες..είμαι συγκινημένη και ευτυχισμένη.Έχω να σας πω τόοοοοοοοοοοοσα πολλά. Σύντομα θα έχετε και από εμένα 'ας πούμε' την ταξιδιωτική μου ιστορία από την Τυνησία..........ωωω σουλτάννννν
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.508
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom