Προβλήματα στο αεροδρόμιο της Μπανγκόκ!

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.768
ΩΧ ρε Μαρκο τι "τσουναμι"ειναι αυτο που μας εριξες τωρα!!!!!
Αρχιζω να αισθανομαι Smooth as silk........:airplane:

A ρε Ταιλανδη δεν θα μ`αφησεις ποτε να κοκκινισω το χαρτη μου.:D:clap:
Χαχαχαχα, κορυφαίο σχόλιο το τελευταίο.....480 Ευρώ ε? Καταστροφήηηηηηηηηηηηηη
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
8.160
Αυτή η φανταστική προσφορά που στο καλό βρίσκεται? Γιατί στο site της THAI δεν είδα κάτι.... Εκτός και αν μέσα στη συγκίνηση και την ταραχή μου έχασα και την όρασή μου.....
Επίσης, την AIR ASIA την εμπιστευόμαστε για τις εσωτερικές πτήσεις?
 

Markos

Member
Μηνύματα
132
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία - Ζανζιβάρη
Αυτή η φανταστική προσφορά που στο καλό βρίσκεται? Γιατί στο site της THAI δεν είδα κάτι.... Εκτός και αν μέσα στη συγκίνηση και την ταραχή μου έχασα και την όρασή μου.....
Μην βιάζεστε... πάρτε από Δευτέρα τον πράκτορά σας και ρωτήστε... (αν και το πιθανότερο από δευτέρα - τρίτη να υπάρχουν και στο internet...)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.768
Αυτή η φανταστική προσφορά που στο καλό βρίσκεται? Γιατί στο site της THAI δεν είδα κάτι.... Εκτός και αν μέσα στη συγκίνηση και την ταραχή μου έχασα και την όρασή μου.....
Επίσης, την AIR ASIA την εμπιστευόμαστε για τις εσωτερικές πτήσεις?
Μια χαρά είναι η AirAsia, φτηνή και αξιόπιστη.....αν και είχα κλείσει 3 πτήσεις μαζί της, τελικά δε πήρα καμία, λόγω άλλων δικών μου σχεδίων φυσικά (τραίνα, ζούγκλες κτλ)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
8.160
Μια χαρά είναι η AirAsia, φτηνή και αξιόπιστη.....αν και είχα κλείσει 3 πτήσεις μαζί της, τελικά δε πήρα καμία, λόγω άλλων δικών μου σχεδίων φυσικά (τραίνα, ζούγκλες κτλ)
Ωραία γιατί η THAI είναι "φαρμακείο"......
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Πόσο δίκιο έχεις... Ξένε φίλε ...


(οξύμωρο δεν είναι το ξένε φίλε????:D:D:D)
Mε την σειρα μου να πω και γω
Ποσο δικιο ειχες φιλε Μαρκο.
Αυτα που μας ειπες περι Thai σημερα επαληθευτικαν.:clap:

ΥΓ.φαινομενικα οντως ειναι οξυμωρο,ουσιαστικα ομως καθολου.
Κοπ κουν μαακ μαα.:D
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
γυριζοντας θα σας μεταφρασω τη τελευταια φραση του φιλου ξενου !!!
Προτου φυγω για Ταιλανδη θα ηθελα να ευχαριστησω τους αγαπημενους συμφουμιτες που με βοηθησαν αφανταστα με τις αφηγησεις τους και τις πληροφοριες τους για να οργανωσω αυτο το ταξιδι...
Ευχαριστω πολυ τη Ζωη ,τον xenos , τον GTS και το mpiftex
να εισαστε καλα και σας ευχομαι πολλα πολλα ταξιδια ,οπου επιθυμειτε
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Mε την σειρα μου να πω και γω
Ποσο δικιο ειχες φιλε Μαρκο.
Αυτα που μας ειπες περι Thai σημερα επαληθευτικαν.:clap:

ΥΓ.φαινομενικα οντως ειναι οξυμωρο,ουσιαστικα ομως καθολου.
Κοπ κουν μαακ μαα.:D
ΠΑιδιά γιατί δε βρίσκω αυτή την προσφορά στο site της Thai; Κάνω κάτι λάθος; Ή αφορά συγκεκριμένες ημέρες μόνο; Κτύπησα 19/2 και επιστροφή 30/3 (λέμε τώρα) και μου έβγαλε γύρω στα 750 ευρώ με τους φόρους. Δεν είναι άσχημα αλλά...
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
ΠΑιδιά γιατί δε βρίσκω αυτή την προσφορά στο site της Thai; Κάνω κάτι λάθος; Ή αφορά συγκεκριμένες ημέρες μόνο; Κτύπησα 19/2 και επιστροφή 30/3 (λέμε τώρα) και μου έβγαλε γύρω στα 750 ευρώ με τους φόρους. Δεν είναι άσχημα αλλά...
Ερση μαλλον δεν το εψαξες καλα.
thaiairways.gr μετα κανε κλικ στο promotion,μετα το πιο λογικο που μπορεις να κανεις,
ειναι να φτιαξεις βαλιτσα με καλοκαιρινα ρουχα,για αρκετους προορισμους....:surf2:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
KIKI καλο ταξιδι και περιμενουμε ταξιδιωτικη ιστορια με την επιστροφη!
Αρνουμαι να μπω στο σαιτ της thai , δεν θελω και πολυ να βουτηξω το σακο μου:bounce:
Και για να μη βγαινουμε εκτος θεματος , το μεγαλυτερο προβλημα στο αεροδρομιο της Bangkok ειναι να μπεις στο αεροπλανο της επιστροφης...με τι καρδια πειτε μου!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ερση μαλλον δεν το εψαξες καλα.
thaiairways.gr μετα κανε κλικ στο promotion,μετα το πιο λογικο που μπορεις να κανεις,
ειναι να φτιαξεις βαλιτσα με καλοκαιρινα ρουχα,για αρκετους προορισμους....:surf2:
Δίκιο είχες! Εγώ έψαχνα στο thaiairways.com και εκεί δεν εύρισκα τίποτε! Μήπως όμως κα΄ποιος να μεταφέρει την προσφορά αυτή στο λήμμα για τις Προσφορές Αεροπορικών Εταιρειών -Ασία γιατί σε αυτό το σημείο είναι πιθανό να μην το πληροφορηθούν όσοι ενδιαφέρονται;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.271
Μηνύματα
885.855
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom