Ryanair Προβληματα με Ryanair

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Παιδιά sos!Στις 10 Δεκεμβρίου εκανα κράτηση δυο εισητηρια Ryan air πληρώθηκαν όλα καλα.Email δε μου ήρθε ποτε.Εχω απλά τον αριθμό κράτησης από σκρινσοτ που έβγαλα από την ιστοσελίδα την ώρα που τα έκλεισα.Μπαινω στην ιστοσελίδα να βρω την κράτηση μου.ΒαΖω μειλ και αριθμό κράτησης και μου λέει πως κάτι κάνω λάθος!Εν τω μεταξύ όλες μου οι προσπάθειες να επικοινωνήσω μαζί τους Έχουν πεσει στο κενό…Τι να κάνω;;;

https://www.ryanair.com/gr/el/lp/chat
 

Σανη

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Παιδιά sos!Στις 10 Δεκεμβρίου εκανα κράτηση δυο εισητηρια Ryan air πληρώθηκαν όλα καλα.Email δε μου ήρθε ποτε.Εχω απλά τον αριθμό κράτησης από σκρινσοτ που έβγαλα από την ιστοσελίδα την ώρα που τα έκλεισα.Μπαινω στην ιστοσελίδα να βρω την κράτηση μου.ΒαΖω μειλ και αριθμό κράτησης και μου λέει πως κάτι κάνω λάθος!Εν τω μεταξύ όλες μου οι προσπάθειες να επικοινωνήσω μαζί τους Έχουν πεσει στο κενό…Τι να κάνω;;;
Update: Κατάφερε να μιλήσω στο τσατ επιτελους και μου είπε ότι όταν εκανα κρατήση έδωσα άλλο email που προφανώς εκανα κάποιο λάθος γιατί ταιριάζει πολύ λέει με το email που της έδωσα μολις!Οποτε λέει δε μπορείτε να κάνετε online check in και θα το χρεωθείτε στο αεροδρόμιο 55€ το άτομο!!!Καλα είναι δυνατόν να μη μπορούν να μου στείλουν την επιβεβαίωση στο σωστο email???
 
Μηνύματα
626
Likes
2.873
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Μήπως έχεις auto fill στον browser σου μπας και καταφέρεις και βρεις το Μάιλ που είδες δηλώσει?
 

Σανη

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Μήπως έχεις auto fill στον browser σου μπας και καταφέρεις και βρεις το Μάιλ που είδες δηλώσει?
Δεν σκαμπαζω από αυτά καθόλου,αλλά δεν είναι ότι δήλωσα κάποιο υπαρκτό email!Εκανα κάποιο γράμμα η νουμερο του δικού μου λάθος!!!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δεν σκαμπαζω από αυτά καθόλου,αλλά δεν είναι ότι δήλωσα κάποιο υπαρκτό email!Εκανα κάποιο γράμμα η νουμερο του δικού μου λάθος!!!
Ξαναμίλησε μαζί του και πέτρες τους πως έκανες fat fingers mistake κατά λάθος και να σου στείλουν την κράτηση στο σωστό mail.

Γενικά ξαναπροσπάθησε γιατί παιζει ρόλο και ο υπάλληλος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.430
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom