British Airways Προεπιλογή θέσης επι πληρωμή με Βritish

monica

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Ευχαριστω Ευη, το γνωριζω αυτο το σαιτ. Απλα ηθελα να μου πει καποιος απο εμπειρια ποιες ειναι πραγματικα καλες.
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Άχρηστη η νέα υπηρεσία τους. Δεν είναι λογικό να πετάξεις έτσι λεφτά για το τίποτα. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην βρεις ούτε ένα ζευγάρι θέσεων από το τσεκ ιν, μην στενοχωριέσαι.
 
Last edited by a moderator:

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.934
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Θα μπορουσε καποιος γνωστης να μου πει ποιες θεωρουνται καλες θέσεις για 2 άτομα στα
747-400 και
777
οικονομικες θεσεις φυσικα.
2 μόλις posts πιο πάνω από το δικό σου:
υπάρχουν αεροπλάνα ίδιου τύπου αλλά με διαφορετικό configuration θεσεων...
Δε μπορεί κανένας να σου πει ποιες είναι οι καλές θέσεις στα 744, γιατί πολύ απλά δεν είναι ίδια όλα τα 744 της εταιρίας.

Επίσης, το "καλές" θέσεις είναι πολύ υποκειμενικό. Για μένα π.χ., η καλή θέση είναι στο παράθυρο, για τον άλλο είναι στο διάδρομο. Άλλος θέλει να έχει χώρο μπροστά του, άλλος θέλει χώρο στο πλάι. Άλλος θέλει θέση όσο πιο μπροστά γίνεται στο αεροπλάνο (για να μπει - βγει γρήγορα), άλλος ενδιαφέρεται για έξοδο κινδύνου, κλπ. Άσε που αν βγω σε ένα internet forum και γράψω ποιες θέσεις εγώ θεωρώ καλές, υπάρχει πιθανότητα όταν πάω να πετάξω να τις βρω πιασμένες από κάποιους που μπορεί τα κριτήρια τους να είναι διαφορετικά, αλλά τις επέλεξαν επειδή "κάπου το διάβασαν".
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.632
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom