Προορισμοί διακοπών 2012

alma

Member
Μηνύματα
3.750
Likes
15.215
Πρώτα από όλα χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη.Λοιπόν,τελευταία βλεπω πολλά θέματα όπου έχετε αρχίσει εγκαίρως την αναζήτηση και ψάχνετε νησάκια και γενικά προορισμούς καλοκαιρινών διακοπών.Για πείτε που θα πάτε φέτος?Εμείς έχουμε ως τώρα αποφασίσει τη Χιο όπου πάμε κάθε χρόνο και Σαντορίνη.Μετά βλέπουμε....
 

Fata_Morgana

Member
Μηνύματα
33
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Νότιας Αμερικής
Χαλκιδική για δουλειά (δεν ξέρω αν είναι δυστηχώς ή ευτηχώς πλέον έτσι όπως καταντήσαμε), Νεστόριο και μετά Γκούτσα-Σερβία.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μια βδομάδα πρακτική εργασία στην Ζυρίχη-CERN-Λιχτεστάιν, 2 μέρες Τσέρνομπιλ (Κίεβο), κάνα weekend ή σε Στοκχόλμη ή Ελσίνκη ή Καλινινγραντ
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Καλοκαιρι χωρις ελλαδα γινεται?

Μερικες μερες βουνο.Καλλιπευκη Λαρισας.
Μερικες μερες παραλια.Αγιοκαμπος Λαρισας.

Τιμαμε τα εξοχικα των φιλων ελπιζοντας απο σεπτεμβρη να μας μεινουνε λεφτα για κανενα ταξιδακι στην κινα ή οπου αλλου μας πανε οι προσφορες που ποσταρει ο pan pan!!!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
λοιπόν...

πάλι Σερβία τέλη Απριλίου, Βελιγράδι +ανατολική, μετά Ιταλία τέλη Μαγίου, ελπίζω Βαρκελώνη και Παρίση τέλη Ιουνίου, Χαλκιδική στις παύσεις, Γκούτσα και εγώ ...
και βλέπουμε από Αύγουστο.

Βασικά ωραία η Ευρώπη μας αλλά το παραξύλόσαμε, ελπίζω να "βγούμε" φέτος κάπου.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.750
Likes
15.215
Να συμπληρώσω και Βέλγιο για εκπαιδευτικούς λόγους μεν αλλά θα συνδιαστεί και με διασκέδαση...
 

nikiforos38

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Φέτος θα ήθελα να πάω Κυκλάδες... Είτε σε μέρος με πολύ κόσμο, είτε με λίγο.
Ιδανικά, κάποιες μέρες σε κοσμοπολίτικο μέρος και κάποιες σε πιο ...χαλαρό.

Θα δούμε αν πάω τελικά, μια και δεν είμαι και πολύ οργανωτικός στο θέμα διακοπές...
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
εγω φέτος το καλοκαίρι θα πάω Άνδρο για camping. Πηγα και πέρυσι (και σε άλλα νησιά , όμως) και φέτος το επέλεξα κυρίως λόγω budget.
16 ευρω το εισιτηριο και κανα 8ευρω το ατομο η διανυκτερευση στο καμπινγκ, ακούγεται ιδανικό, γιατι λεφτά ΔΕΝ υπαρχουν!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μπορεί κάποιος (π.χ. αυτός που το άνοιξε) να μου εξηγήσει ποιόν ταξιδιωτικό σκοπό εξυπηρετεί αυτό το θέμα (που ΔΕΝ βρίσκεται στο social forum)?
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Μπορεί κάποιος (π.χ. αυτός που το άνοιξε) να μου εξηγήσει ποιόν ταξιδιωτικό σκοπό εξυπηρετεί αυτό το θέμα (που ΔΕΝ βρίσκεται στο social forum)?
τον ιδιο που εξυπηρετουν και οι 10αδες αγαπημενων πολεων ! μην γκρινιαζεις μωρεεεε:bleh::D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.417
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom