Ηνωμένο Βασίλειο Προς αναζήτηση φτηνών εισιτηρίων για Λονδίνο!!

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα σε όλους!!
Επιστρέφω μετά απο καιρό με ερωτήσεις και ελπίζω να σας βρίσκω όλους καλά!!
Φεύγω για Λονδίνο απο Σεπτέμβρη για σπουδές και ήθελα να με βοηθήσετε/ενημερώσετε για τυχόν προσφορές ή για εταιρείες και site στα οποία μπορώ να ψάξω. Μέχρι στιγμής δεν έχω καταφέρει να βρω αυτα τα πάμφτηνα εισιτήρια που συνέχεια ακούω άλλους να βρίσκουν :(
Αγαπημένοι μου τραβελ-στορίτες σας είμαι εκ των προτέρων ευγνώμων για την βοήθεια σας!!!:D
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Καλησπέρα σε όλους!!
Επιστρέφω μετά απο καιρό με ερωτήσεις και ελπίζω να σας βρίσκω όλους καλά!!
Φεύγω για Λονδίνο απο Σεπτέμβρη για σπουδές και ήθελα να με βοηθήσετε/ενημερώσετε για τυχόν προσφορές ή για εταιρείες και site στα οποία μπορώ να ψάξω. Μέχρι στιγμής δεν έχω καταφέρει να βρω αυτα τα πάμφτηνα εισιτήρια που συνέχεια ακούω άλλους να βρίσκουν :(
Αγαπημένοι μου τραβελ-στορίτες σας είμαι εκ των προτέρων ευγνώμων για την βοήθεια σας!!!:D

Δεν ξέρω αν τρέχει καμμία προσφορά τώρα.Νομίζω τελευταία προσφορά ήταν της easyjet,κοίταξε αν ισχύει ακόμη.Πρέπει να ψάχνεις συνέχεια στα sites των εταιρειών και στις αντίστοιχες μηχανές αναζήτησης πχ skyscanner.
 

kwtsoulis

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Τσέκαρε στο http://www.easyjet.com εγώ που έκανα ένα search,στην easy βρηκα τις καλύτερες τιμές.Το θέμα είναι τι και πόσες αποσκευές θες να έχεις μαζί σου.Αν ξέρεις απο τώρα πότε θα πετάξεις,κλείστο και θα σου στοιχίσει κάτω απο 80?,που για μένα είναι πάρα πολύ καλή τιμη για εκείνη την περίοδο.Πρόσεξε όμως αν βρείς σε British,Aegean ή Ολυμπιακή,τιμή με 15-20? διαφορά,προτίμησε αυτές,συμπεριλαμβάνουν και αποσκευες και γευμα,και προσγειώνονται οι 2 απ τις 3 στο Heathrow που βολευει καλύτερα :)
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
δεν εχουν βγαλει τιποτα καλο ακομα.εξαιρω την easy που δε με ενδιαφερει.
οι ελληνικες στα 110 ευρω για πρωτοχρονια που ψαχνω.
εκει τον οκτωβρη ισως και λιγο νωριτερα κατι θα βγαλουν πιστευω...
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Στην easy ουτε εγώ βρήκα κάτι να με ενθουσιάζει, είναι και το θέμα των αποσκευών...Θα ψάχνω συνέχεια μέχρι και την επόμενη εβδομάδα μέχρι να βρω κάτι καλό!!
Ευχαριστώ πάντως για τις πληροφορίες!!!Δεν ήξερα οτι υπάρχουν μηχανές αναζήτησης όπως αυτή που προτείνατε, οπότε θα χρησιμοποιήσω και αυτόν τον τρόπο!!!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
η φοιτητικη κοινοτητα ειναι σιγουρο οτι θα σου υποδειξει και τσαρτετσαδικες εταιρειες τις οποιες χρησιμοποιουν οι φοιτητες μας.γιαυτο μην ανησυχεις...
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Oποτε να απευθυνθώ στα παιδιά του φορουμ που σπουδαζουν εξωτερικο!!!
Οκ...κοίταζα πάλι τώρα, δεν βρήκα κάτι συγκινητικό , αλλά ελπίζω να φανεί κάτι στον ορίζοντα!!!!
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Gina, όπως σου είπαν και τα παιδιά είναι η easyjet, i blueair αλλά τώρα σταμάτησε για Λονδίνο (έχε την υπόψη σου για το μέλλον), swiss air (αλλά με ενδιάμεση στάση) και οι κλασσικές british, κλπ. Για το πρώτο σου ταξίδι θα συνιστούσα να πήγαινες με british που είναι αρκετά ανεκτική για το βάρος των αποσκευών, ιδιαίτερα αν είσαι γλυκιά και χαμογελαστή, που όντως είσαι!!!Εγώ τουλάχιστον δεν χρειάστηκε ποτέ να πληρώσω υπέρβαρο αν και είχα πάρει όλη την ντουλάπα.
 

panosss567

Member
Μηνύματα
42
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία-Γερμανία-Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
???
H easy jet τους τελευταίους μήνες κάνει προσφορές κάθε δεύτερο μήνα -20% περίπου . Λογικά μέχρι τις 15 αυτού του μήνα αν δεν αλλάξει κάτι πρέπει να βγάλει κάποια προσφορά.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
το topic μηπως θα επρεπε να μεταφερθεί στην σωστη ενότητα ?

στην αναζητηση πληροφοριών και οχι στις προσφορές
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
το topic μηπως θα επρεπε να μεταφερθεί στην σωστη ενότητα ?

στην αναζητηση πληροφοριών και οχι στις προσφορές
Δεν πιστεύω οτι ήταν τοοοοσο τραγικό το λάθος μου να το βάλω εδω...Ωστόσο μπορώ να το διαγράψω αν είναι μεγάλο το πρόβλημα εφόσον τις πληροφορίες που ήθελα τις πήρα!!!Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά(Lida μου ελπίζω να τα πούμε και πάλι απο κοντά!!!)
Τραβελστορίτες μου καλό καλοκαίρι με λιγότερες βροχοπτώσεις !!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Δεν πιστεύω οτι ήταν τοοοοσο τραγικό το λάθος μου να το βάλω εδω...Ωστόσο μπορώ να το διαγράψω αν είναι μεγάλο το πρόβλημα εφόσον τις πληροφορίες που ήθελα τις πήρα!!!Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά(Lida μου ελπίζω να τα πούμε και πάλι απο κοντά!!!)
Τραβελστορίτες μου καλό καλοκαίρι με λιγότερες βροχοπτώσεις !!!

το μνμ μου αναφερεται προς τους διαχειριστές και μόνο :).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom