Προσοτσάνη Ν. Δράμας και, χιλιόμετρα μακριά, η Σιγκαπούρη.

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
Η μικρή κρουαζιέρα που κάνατε στη Σουμάτρα όπως μας την περιγράφεις από τη Σιγκαπούρη, Μedan, Padang και τελικά στη Τζακάρτα είναι μια απόσταση 3,500 χλμ, περίπου 2,000 ναυτικά μίλια...
γιατι το βλεπεις καχυποπτο ??? μην ξεχνας οτι κατα δηλωση οδηγουσαν περιπου 1600 χιλιομετρα την ημερα..αραγε με την ιδια ταχυτητα πηγαινε και το σκαφος που εκαναν την κρουαζιερα.
τυχαιο ?????????? δεν νομιζω ....:bleh::bleh::bleh:
καλο βραδυ και ονειρα γλυκα .....
 

Kerveros

Member
Μηνύματα
53
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Cercedilla, Spain
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Αφού σας διαβεβαιώσω για την αξιοπιστία των παραπάνω δεδομένων
Μα δε χρειάζεται να το κάνεις φίλε Νίκο. Απλά κάπου εκεί στο Πακιστάν έπρεπε να πάρετε τα βιμάνας. Θα γλυτώνατε καμιά μέρα δρόμο. :lol:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εξαιρετικο ταξιδι!σιγουρα δεχομαστε οτι δεν μπορεις να μας βαλεις φωτογραφιες αλλα μπορεις να μας κανεις μια πιο λεπτομερη περιγραφη του ταξιδιου σας.
ετσι για να μας ξεσηκωσεις και εμας λιγο περισσοτερο.
 

elli_sugar

Member
Μηνύματα
22
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γρανάδα...ξανα :-)
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
ειναι τρελοι οι Δραμινοι... το πιστευα τοσα χρονια...αλλα τωρα επιβαιβεωθηκα για ακομα μια φορα! Μπραβο για το ταξιδι κ για την ιδεα που ειχε ο φιλος σου...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η ιστορία. Το ξέρω ότι δεν επιτρέπονται τα κεφαλαία αλλά σε αυτήν ειδικά την περίπτωση ίσως και να επιβάλλονται. Δεν έχω πολύ πείρα από ταξίδια αλλά θαύμασα ιδιαίτερα την ικανότητα σας σαν οδηγοί να διασχίζεται τόσα χιλιόμετρα σε χώρες όπως το Πακιστάν και η Βιρμανία. Συγχαρητήρια.
 

gklept

Member
Μηνύματα
11
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο
Ταξίδι-Όνειρο
Φεγγαρι
:shock:!εχω διαβασει παραμυθια ,αλλα σαν και αυτο κανενα!εχοντας οδηγησει με τροχοσπιτο σε ολη την ευρωπη ,σας λεω οτι αυτο το ταξιδι δε γινεται σε 22 μερες.σε 22 μηνες ισως.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.425
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Φωνή βοόντως εν τη ερήμω....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
:shock:!εχω διαβασει παραμυθια ,αλλα σαν και αυτο κανενα!
Αν μελετήσεις τα παραμύθια της Χαλιμάς θα δεις ότι τέτοια ταξίδια στην Ανατολή είναι εφικτά π.χ. πτήσεις με τα μυθικά πουλιά Ροκ κτλ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.625
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom