Προσοχή Προσοχή

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Βανκούβερ , Γη του Πυρός
Ανοίγω αυτό το θέμα για να παραθέσουμε τις κακές μας εμπειρίες από ταξίδια,τι να προσέχουμε σε σχέση με τα πρακτορεία,τις αεροπορικές εταιρείες,την ενοικίαση αυτοκινήτων,διατροφή και οτι άλλο θα φανεί χρήσιμο σε έναν ταξιδιώτη.:xmas_sad:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.075
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Κουλάρισε λίγο με τον τίτλο, δεν είμαστε νεοσύλλεκτοι:xmas_mrgreen:
 
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Βανκούβερ , Γη του Πυρός
Γιατί καλέ μου φίλε εσύ ποτέ δεν αισθάνθηκες "εξαπατημένος"; Πάντα θα υπάρχουν νεοσύλλεκτοι για κάθε τι νέο και για κάθε χώρα.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.075
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Συνήθως εξαπατώνται αυτοί που δε γνωρίζουν ποιες είναι οι υποχρεώσεις και τα δικαιώματά τους.
 
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Βανκούβερ , Γη του Πυρός
Δεν θα αντιπαρατεθώ μαζί σου North66 αλλά όλοι εσείς και εγώ από σήμερα είμαστε στο forum για να βοηθηθούμε. Αν τα γνωρίζαμε όλα δε θα μπαίναμε στον κόπο.. Η πολλή εξυπνάδα των κυβερνώντων και αυτών που τους ψηφίζουν(με) είδες που μας κατάντησε.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μήτσακλα νομίζω ότι αυτό που εννοούν είναι ότι αγαθές οι προθέσεις σου, αλλά στο συγκεκριμένο φόρουμ έχουν ανοίξει αμέτρητα σχετικά θέματα, με εξειδίκευση άλλο για αεροπορικές, άλλο για φαγητά, άλλο για κλοπές, άλλο για απάτες κλπ κλπ. Αν πας πάνω δεξιά στην αναζήτηση θα βρεις πάρα πολλά θέματα και μπορείς να γράψεις τις εμπειρίες σου και εκεί.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αν υπάρχει συγκεκριμένο θέμα που θέλετε να συζητήσετε, μπορείτε να ανατρέξετε πρώτα στα δεκάδες αντίστοιχα που υπάρχουν στο φόρουμ, και αν δε σας καλύπτει κάποιο, τότε και μόνο τότε να ανοίξετε κάποιο καινούριο, με συγκεκριμένο θέμα.

Topic locked.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.310
Μηνύματα
887.564
Μέλη
38.976
Νεότερο μέλος
Aspalath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom