Προσφορά AEGEAN για Πράγα

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Όροι προσφοράς Πράγας. H προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις της Aegean: από/προς Αθήνα προς Πράγα. Ισχύει για κρατήσεις έως 14/05/2012 και πτήσεις από 24/05/2012 έως 27/10/2012. *Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τις αντίστοιχες χρεώσεις συναλλαγής ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean.

Προσφορά για Πράγα

  • Προς Αθήνα59?*
  • Από Αθήνα69?*


Aegean Airlines | Προσφορά για Πράγα
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Δεν μπορούσε να ξεκινήσει τα δρομολόγιοα πριν 1,5 μήνα? :lol:
Τέλος πάντων. Καλοδεχούμενη! :clap:
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Έχει και ένα διαγωνισμό στη σελίδα της Aegean στο Facebook: κάνεις tag τον εαυτό σου στις φωτογραφίες που έχει από την Πράγα και κάτι κερδίζεις (μάλλον εισιτήρια, δεν το διευκρινίζει). Ο διαγωνισμός λήγει τη Δευτέρα οπότε βιαστείτε!!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
μεχρι εχτες ηταν στα 117...στο myhellas.com ειναι στα 115 αλλα δεν εχω κλεισει ποτε απο εκει....
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
τωρα στα 115 στο petas.gr

ουτε χρηματιστηριο να ηταν!
Παιδιά, λέτε το petas.gr να παίζει τις τιμές σαν χρηματιστήριο και όποιον πιάσει? Εχω γράψει τη δική μου περίπτωση τις τιμές στο "μηχανές αναζήτησης πτήσεων"​
 

periigitis

Member
Μηνύματα
116
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ...
Προσπαθώ την τελευταία εβδομάδα να δω τις διαθέσιμες πτήσεις της Aegean για Πράγα και δεν μου εμφανίζει τίποτα, τόσο στο σαιτ της εταιρείας όσο και στην airtickets! Εσείς μπορείτε να δείτε τα δρομολόγια? Δεν μπορώ να καταλάβω αν κάνω κάποιο λάθος στην αναζήτηση!
 

Stathis37

Member
Μηνύματα
137
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Austria Stubaital για ski
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλιανές άνδεις για σκι!
Το έχω πάρει εδώ κι ένα μήνα περίπου από το airtickets με την aegean έναντι 120?.Για να πάω τον Αύγουστο.Φαίνεται ότι δεν έχει πολύ μεγάλη ζήτηση,αν και στη Βουδαπέστη με τα ίδια περίπου χρήματα πήγα με την Aegean αλλά το service θύμιζε περίπου semi cost εταιρεία....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.245
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom