Προσφορά Airfasttickets

CPC

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα, ψάχνω εδώ και καιρό να κλείσω εισιτήρια για ένα ταξίδι στο Βέλγιο, και με αφορμή την τελευταία προσφορά της airfasttickets (-30Ε) είμαι έτοιμος να τα κλείσω από εκεί. Αυτό που με φρενάρει είναι το κατά πόσον είναι αξιόπιστη γιατί οι γνώμες σε άλλα site (tripadvisor,..) δεν είναι τόσο κολακευτικές για το επίπεδο των υπηρεσιών της εν λόγω εταιρείας. Έχει κλείσει κανείς εισιτήρια με airfasttickets, ποιά η εμπειρία του? Ευχαριστώ!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
απ τη στιγμη που δεν κλεινεις απ ευθειας με την αεροπορικη ισχυει οτι και στα αλλα sites...ολα οκ,προχωρα και μη το πεις ουτε του παπα
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Καλησπέρα, ψάχνω εδώ και καιρό να κλείσω εισιτήρια για ένα ταξίδι στο Βέλγιο, και με αφορμή την τελευταία προσφορά της airfasttickets (-30Ε) είμαι έτοιμος να τα κλείσω από εκεί. Αυτό που με φρενάρει είναι το κατά πόσον είναι αξιόπιστη γιατί οι γνώμες σε άλλα site (tripadvisor,..) δεν είναι τόσο κολακευτικές για το επίπεδο των υπηρεσιών της εν λόγω εταιρείας. Έχει κλείσει κανείς εισιτήρια με airfasttickets, ποιά η εμπειρία του? Ευχαριστώ!
εχω κλεισει αρκετες φορες δεν ειχα κανενα προβλημα..αλλα βρισκω λιγο πιο φθηνες τιμές στο www.myhellas.com
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Μολις εκλεισα και εγω .Δυσκολευτηκα λιγο ,τους τηλεφωνησα και ολα πηγαν καλα.Πολυ εξυπηρετικοι και ολα αυτα στις 22.00μ.μ
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Εγω ειχα κλεισει ενα ξενοδοχειο ,το οποιο ειχε δωρεαν ακυρωση ,μεσω της airfasttickets και οταν θελησα να το ακυρωσω μου κρατησαν 20 ευρω τελη εξυπηρετησης.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Μολις εκλεισα και εγω .Δυσκολευτηκα λιγο ,τους τηλεφωνησα και ολα πηγαν καλα.Πολυ εξυπηρετικοι και ολα αυτα στις 22.00μ.μ
Σε μένα πάλι ακριβώς το αντίθετο, επί πόσες μέρες καλούσα στον αριθμό που είναι αναρτημένος στην σελιδα τους κι αποτελεσμα μηδεν. Δεν απαντουσε κανεις (χώρια το σπαστικό επαναλαμβανομενο ηχητικό μνμ). Εκανα και προσπαθεια στο fb κ με μεηλ. Διαπίστωσα πως ο διαχειριστής των μεηλ με τον διαχειριστή του λογαριασμού στο fb δεν έχουν καμία απολύτως επικοινωνία. Άλλα έλεγε ο ένας κι αλλα ο αλλος στην απαντηση τους. Οπως αντιλαμβανεστε μου φανηκαν αναξιοπιστοι κι απλως δεν τους προτιμησα...
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα, ψάχνω εδώ και καιρό να κλείσω εισιτήρια για ένα ταξίδι στο Βέλγιο, και με αφορμή την τελευταία προσφορά της airfasttickets (-30Ε) είμαι έτοιμος να τα κλείσω από εκεί. Αυτό που με φρενάρει είναι το κατά πόσον είναι αξιόπιστη γιατί οι γνώμες σε άλλα site (tripadvisor,..) δεν είναι τόσο κολακευτικές για το επίπεδο των υπηρεσιών της εν λόγω εταιρείας. Έχει κλείσει κανείς εισιτήρια με airfasttickets, ποιά η εμπειρία του? Ευχαριστώ!
Φίλε μου εγώ εκμεταλλευόμενος την προσφορά των -30Ε για όλες τις πτήσεις, χρησιμοποίησα 2 κουπόνια,ένα δικό μου και ένα ενός φίλου μου και έκλεισα δωρεάν μετάβαση (24 ευρώ μείον 30 ευρώ) και 7,6 ευρώ επιστροφή (37,6 ευρώ μείον 30 ευρώ )... για κράτηση διαφορετικών κρατήσεων (μόνο απλή μετάβαση κάθε φορά) και με Aegean παρακαλώ!!! Πραγματικά δεν μου έχει ξανατύχει αλλά η λογική λέει ότι δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα μιας και μου στείλανε επιβεβαιώσεις και αποδείξεις για τις κρατήσεις!! Καλό είναι όποιος έχει κουπόνια τέτοιου τύπου που δεν πρόκειται να τα χρησιμοποιήσει,να τα δίνει,μιας και κρατάνε μόλις 2-3 μέρες!!!
 

lio13

Member
Μηνύματα
42
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Canada
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Προσωπικά, μεγάλο μείον της εταιρίας για εμένα, είναι η μη συνεργασία με RYANAIR!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δε φταίει η AirFastTickets για το μονοπώλιο που έχει επιβάλλει η Ryanair στη διάθεση των εισιτηρίων της.

http://www.ryanair.com/en/terms-of-use/
2. Exclusive online distribution channel. This website is the only website authorised to sell Ryanair flights, whether on their own or as part of a package. Price comparison websites may apply to enter into a written Licence Agreement with Ryanair, which permits such websites to access Ryanair’s price, flight and timetable information for the sole purpose of price comparison.
 

lio13

Member
Μηνύματα
42
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Canada
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ποιο μονοπώλιο; Υπάρχουν άλλες μηχανές αναζήτησης εισιτηρίων που συνεργάζονται με την ryanair.

"Price comparison websites may apply to enter into a written Licence Agreement with Ryanair, which permits such websites to access Ryanair’s price, flight and timetable information for the sole purpose of price comparison."
 
Last edited:

lio13

Member
Μηνύματα
42
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Canada
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Η πρώτη ναι, η δεύτερη όχι.
 
  • Like
Reactions: CPC

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom