Προσφορά Croatia Airlines για Dubrovnik και Zagreb όλο το καλοκαίρι!

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ανακάλυψα μια καλοκαιρινή προσφορά στα 137 Ε ( στο petas.gr) για Dubrovnik (απ ευθείας απο Ιούνιο ως και Αυγουστο) και 140 Ε για Zagrep(μέσο Dubrovnik). Αφορά τις ημέρες Τρίτη,Πέμπτη και Κυριακή!

Croatia Airlines - Plan & Book
Φθηνές πτήσεις | Σύγκρινε δωρεάν αεροπορικά εισιτήρια στο gr.skyscanner.com (εδώ θα βρείτε τις παραπάνω τιμές )
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
για πέστε....τι προοπτικές εχει κανείς εκεί? ποσες μέρες? τι αξίζει να δεί? δωστε καμμια πληροφορία...
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
741
Likes
2.027
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κάπου διάβασα ότι η Κροατία πρόκειται να μπει στο ευρώ. Αυτό σημαίνει ότι όλα θα πάρουν την ανηφόρα και το άρθρο συμβούλευε να πάμε όσο είναι καιρός. Ας δώσουν περισσότερες πληροφορίες όσοι έχουν πάει όπως είπε και η Ιωάννα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.691
Likes
12.560
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ως γνωστόν το Ντουμπρόβνικ είναι μια πανέμορφη παραθαλάσσια πόλη. Αξίζει να πάει κανείς και μόνο για αυτήν. Μπορεί όμως και να κάνει εκδρομές στα κοντινά νησιά ή και στα πιο μακρινά ή να νοικιάσει αυτοκίνητο πχ. Μαυροβούνιο (δεν το έχω κάνει σημειωτέον). Οι μετακινήσεις με λεωφορεία όταν είχα πάει εγώ ήταν λίγο κουραστικές. Στην Κροατία μπορεί να κάνει κανεί περίπου διακοπές τύπου Ελλάδας αφού έχει καθαρές, βοτσαλωτές παραλίες και επιπλέον πολύ πράσινο.
Ζάγκρεμπ δεν πήγαμε.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ενα συνδιασμό Ντουμπροβνικ με γύρω νησακια ή Μαυροβουνιο (κοτορ κλπ) ειναι ότι πρεπει για καλοκαίρι...Και γω ψηνομαι ....
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Όσοι ψήνεστε κλείστε, γιατί δε βλέπω να έχει αυτή τη τιμή για κάθε μέρα.

Εγώ λυπάμαι πραγματικά που δεν μπορώ, θα είχα ήδη κλείσει.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
για πέστε....τι προοπτικές εχει κανείς εκεί? ποσες μέρες? τι αξίζει να δεί? δωστε καμμια πληροφορία...
πάρα πολλές: Μαυροβούνιο Κότορ, Βοσνία Μόσταρ, Κροατία Σπλιτ και πάει λέγοντας

έχω γράψει και ιστορία για το ταξίδι αυτό

http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...ED%E9%E1-%EC%E5-%F4%EF%ED-goran-bregovic.html
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.154
Likes
14.460
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
για πέστε....τι προοπτικές εχει κανείς εκεί? ποσες μέρες? τι αξίζει να δεί? δωστε καμμια πληροφορία...
Μπορείς να περάσεις ωραιότατα. Δεν θα πω προς Μαυροβούνιο γιατί δεν έχω γνώση, αλλά προς βορρά του Ντουμπρόβνικ, Hvar, trogir, Korcula, Split κλπ όλα πολύ ενδιαφέροντα. Καταλύμματα άφθονα (ειδικά ενοικιαζόμενα διαμερίσματα). Μόνο που χρειάζεται οπωσδήποτε αυτοκίνητο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.374
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom