Προσφορά Easyjet για Ρώμη

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
δεν ισχύει μονο για Ρώμη. Έψαξα και για Παρίσι και μου βγάζει για 3μερο τέλη Οκτώβρη 90?. όσο για Ρώμη πάλι για τέλη Οκτώβρη μου το δίνει 80?.ΑΨΟΓΑ!!!!!!!!!
ΥΓ: καλό το εισιτήριο αλλά δεν θα ήταν ωραίο αν βρίσκαμε και ξενοδοχείο σε αντίστοιχες τιμές και προσφορές. Μήπως έχει κανείς κάτι στα υπόψην?

Για Ρώμη θέλεις?Βρίσκεις απο τώρα πολύ καλές προσφορές...!!!Φαντάσου Σ/κ Ρώμη, εισητήρια(102ευρώ) και ξενοδοχείο μου βγαίνουν μάξιμουμ 150ευρώ /άτομο...
 

Giotap17455

Member
Μηνύματα
95
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Για Ρώμη θέλεις?Βρίσκεις απο τώρα πολύ καλές προσφορές...!!!Φαντάσου Σ/κ Ρώμη, εισητήρια(102ευρώ) και ξενοδοχείο μου βγαίνουν μάξιμουμ 150ευρώ /άτομο...


Θέλω εγώ!! Έκλεισα Ρώμη ΣΚ το Νοέμβρη με 102 αεροπορικά (Aegean, είμαι off topic..)και ψάχνω καμιά καλή προσφορά για ξενοδοχείο. Προτάσεις δεκτές.. Ευχαριστώ!!
 

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
Για Ρώμη θέλεις?Βρίσκεις απο τώρα πολύ καλές προσφορές...!!!Φαντάσου Σ/κ Ρώμη, εισητήρια(102ευρώ) και ξενοδοχείο μου βγαίνουν μάξιμουμ 150ευρώ /άτομο...
καμια πληροφορια παραπανω? εστω ενα site με ξενοδοχεια. βρηκα καποια εγω αλλα ειναι πολυ μακρια απο ρωμη κεντρο ας πουμε. οταν λες σκ εννοεις 1 διανυκτερευση?
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
καμια πληροφορια παραπανω? εστω ενα site με ξενοδοχεια. βρηκα καποια εγω αλλα ειναι πολυ μακρια απο ρωμη κεντρο ας πουμε. οταν λες σκ εννοεις 1 διανυκτερευση?

Το έχω αναφέρει στην Αναζήτηση πληροφοριών για Ευρώπη,http://www.travelstories.gr/%E5%F5%F1%FE%F0%E7/7403-%F1%FE%EC%E7-%EE%E5%ED%EF%E4%EF%F7%E5%DF%E1.html
δίνει το δίκλινο 75ευρώ...Μια χαρά είναι το ξενοδοχείο...Αν θές κάτι πιο lux έχω αρκετές προτάσεις-αυτό είναι μια καλή μέση λύση και σε καλή τοποθεσία...
 

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
Το έχω αναφέρει στην Αναζήτηση πληροφοριών για Ευρώπη,http://www.travelstories.gr/%E5%F5%F1%FE%F0%E7/7403-%F1%FE%EC%E7-%EE%E5%ED%EF%E4%EF%F7%E5%DF%E1.html
δίνει το δίκλινο 75ευρώ...Μια χαρά είναι το ξενοδοχείο...Αν θές κάτι πιο lux έχω αρκετές προτάσεις-αυτό είναι μια καλή μέση λύση και σε καλή τοποθεσία...
οχι δεν θελω lux. απλα εναν υπνο να κανω...απο το πρωι μεχρι το βραδυ ειμαι στους δρομους. δεν θελω να χανω ουτε λεπτο απο τα ταξιδια μου. αυτο που θελω ειναι κατι φθηνο και κεντρικο...θα το τσεκαρω κι αν ειναι θα σε "ξαναενοχλησω"
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Positiva...αν εμπαινες 2-3 μέρες πριν θα έβρισκες την Ρώμη και στα 43 Ευρώ το άτομο...

Ξενοδοχείο...εγώ είχα μείνει στο Serendipity Hotel ...ψάξε τιμές μέσω booking κλπ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.752
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom