Προσφορά Lufthansa: 2 άτομα στην τιμή του ενός

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Τι λες τώρα; Θα κλείσω όσο το δυνατόν γρηγορότερα για τίποτα ΗΠΑ, ευκαιρία είναι να πάω κι από κει! Μακάρι να βγάλει την ίδια προσφορά και λίγους μήνες αργότερα για Τόκιο, γιατί μέχρι Μάρτιο δεν προλαβαίνω με τίποτα να παω..

Μήπως αντί για ΗΠΑ να προτιμήσεις Τόκυο? Λέω εγώ τώρα..:roll:
Γιατί πιο συχνά βγαίνουν προσφορές για ΗΠΑ κι από πιο πολλές εταιρίες παρά για Ιαπωνία!
Πωπω..βάλθηκα να σας στείλω όλους σας Τόκυο:haha:
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Όχι, όχι, δε γίνεται με τίποτα να πάω Τόκυο τώρα, δυστυχώς.. Θέλω όταν πάω Ιαπωνία να πάω για 14 μέρες και βάλε, και στην παρούσα φάση δε μου το επιτρέπουν οι υποχρεώσεις μου. Ενώ ένα 6ήμερο ή μια βδομαδούλα στις ΗΠΑ δε θα με χάλαγε καθόλου κάπου μέσα στο Μάρτιο!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Όχι, όχι, δε γίνεται με τίποτα να πάω Τόκυο τώρα, δυστυχώς.. Θέλω όταν πάω Ιαπωνία να πάω για 14 μέρες και βάλε, και στην παρούσα φάση δε μου το επιτρέπουν οι υποχρεώσεις μου. Ενώ ένα 6ήμερο ή μια βδομαδούλα στις ΗΠΑ δε θα με χάλαγε καθόλου κάπου μέσα στο Μάρτιο!

Πάσο τότε, έχεις δίκιο!
Nema problema..βουρ για ΗΠΑ!!;)
 

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
Ιαπωνία 10 μέρες προλαβαίνω να δω και να κάνω τίποτα ;:roll:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ιαπωνία 10 μέρες προλαβαίνω να δω και να κάνω τίποτα ;:roll:
Υπάρχουν οι τυχεροί που έχουν πάει και έχουν άποψη, φαντάζομαι θα σου απαντήσουν...

Προσωπικά, δεν θα ταξιδέψω προς τα κει, για λιγότερες από 25-30 μέρες ;)
 

turms

Member
Μηνύματα
2.072
Likes
2.836
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
ωχ...λετε να παω για σκι στην Ιαπωνια;;; ονειρο ζωης ειναι αυτο..
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Παιδιά, αυτό που γράφει σε κάποιο σημείο ότι η κράτηση πρέπει να γίνει μέχρι 25/11 ισχύει; Γιατί αν είναι έτσι, μου τα χαλάει τα σχέδιά μου η Lufthansa =(
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Παιδιά, αυτό που γράφει σε κάποιο σημείο ότι η κράτηση πρέπει να γίνει μέχρι 25/11 ισχύει; Γιατί αν είναι έτσι, μου τα χαλάει τα σχέδιά μου η Lufthansa =(
Ισχύει, αλλά προϋποθέτει να έχουν μείνει ακόμη διαθέσιμα εισιτήρια μέχρι τις 25/11 (πράγμα εξαιρετικά απίθανο...)
 

thstavr

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Λισσαβωνα - Πορτο
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
ρε παιδιά πως γίνεται να δω τις διαθέσιμες ημερομηνίες για κάποιο προορισμό της προσφοράς?Οτι και να βάλω μου βγάζει οτι δεν υπάρχει.Πρέπει να κάνω όλους τους δυνατούς συνδυασμούς ανχώρησης επιστροφής? Δεν έχει +- κάποιες μέρες?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.843
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom