Ηνωμένο Βασίλειο Προσφορά tunehotels για Λονδίνο (?)

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κούβα
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρη, νομίζω πως σε καμιά ώρα από τώρα θα αρχίσει το pre-sale για το καινούριο ξενοδοχείο των tunehotels στο Λονδίνο, με τιμές από 9 gbp την βραδιά, όπως λέει. Όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά.

Kings Cross Pre-Sale | Welcome to Tune Hotels, Best Value Hotels. Great Value Great Savings
 

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κούβα
Επανέρχομαι με πιο συγκεκριμένες πληροφορίες. Η προσφορά που αναφερόμουν στο προηγούμενο μήνυμα αφορούσε ημερομηνίες Ιούλιο-Αύγουστο. Σήμερα στις 2μμ (12μμ ώρα Αγγλίας) ξεκινάει η διάθεση για την περίοδο Σεπτέμβριος-Δεκέμβριος. Στις 23 Απριλίου, ίδια ώρα, θα ξεκινήσει η διάθεση για την περίοδο Ιανουάριος-Φεβρουάριος.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ε μόνο στη μία μέρα το δίνει 9 λίρες...
Σε παραπάνω από μία σου ανεβάζει την τιμή.... ενώ αν κλείσεις μέρα μέρα έχει...
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Μπήκα στην ιστοσελίδα τους και δεν μου δείχνει τίποτα. Μόνο αν έχω facebook μπορώ να κλείσω δωμάτιο με την προσφορά?
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πω ούτε ένα ένα το δέχεται.
Μόνο μια μέρα γίνεται να μείνεις με 9 λίρες...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μπήκα στην ιστοσελίδα τους και δεν μου δείχνει τίποτα. Μόνο αν έχω facebook μπορώ να κλείσω δωμάτιο με την προσφορά?
Δε χρειάζεσαι facebook.
Αριστερά εκεί που λέει Find Hotels and Rates επέλεξε Λονδίνο και μετά παίξε με τις ημερομηνίες...

Εγώ έκλεισα ένα 23 Δεκεμβρίου έτσι να υπάρχει...
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Δε χρειάζεσαι facebook.
Αριστερά εκεί που λέει Find Hotels and Rates επέλεξε Λονδίνο και μετά παίξε με τις ημερομηνίες...

Εγώ έκλεισα ένα 23 Δεκεμβρίου έτσι να υπάρχει...
ευχαριστώ, πάω να ψάξω!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Και 24 Δεκεμβρίου :)
Αν φτιάξεις διαφορετικά acccounts το δέχεται...
Τώρα τί λέει στους όρους δε διάβασα...
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Νομίζω ότι έγραφε πως ισχύει μόνο 1 κράτηση για 1 νύχτα ανά 1 όνομα. Τώρα δεν έχω ιδέα τι μπορεί να γίνει. Σε κάθε περίπτωση, η προσφορά είναι καλή, αλλά το δωμάτιο δεν έχει παράθυρο και το ξενοδοχείο είναι στα πρότυπα των easyhotel, δηλαδή τα πάντα χρεώνονται επιπλέον, και δεν παρέχεται τίποτα δωρεάν εκτός από τα απολύτως απαραίτητα.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ε το πολύ πολύ να κάνω check out και ξανά check in :)
23-26 έως τώρα. Δεν κάνω άλλη κράτηση... Αρκεί
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.046
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πάντως το αδερφάκι του στην Kuala Lumpur (στο LCCT, είναι επιλογή ανάγκης καθώς είναι το μοναδικό ξενοδοχείο κοντά στο terminal αυτό) είναι το μικρότερο δωμάτιο ξενοδοχείου που έχω δει π-ο-τ-ε (και δεν έχω δει καθόλου λίγα). Μονόκλινο, και δε χωρούσα να περάσω ανάμεσα στον τοίχο και το κρεββάτι (πήγαινα πλαγιαστά). Σιγουρα δεν αντέχεται πάνω από ένα βράδυ σε τέτοιο δωμάτιο, καλά κάνουν και δεν το πουλάνε...
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Πάντως το αδερφάκι του στην Kuala Lumpur (στο LCCT, είναι επιλογή ανάγκης καθώς είναι το μοναδικό ξενοδοχείο κοντά στο terminal αυτό) είναι το μικρότερο δωμάτιο ξενοδοχείου που έχω δει π-ο-τ-ε (και δεν έχω δει καθόλου λίγα). Μονόκλινο, και δε χωρούσα να περάσω ανάμεσα στον τοίχο και το κρεββάτι (πήγαινα πλαγιαστά). Σιγουρα δεν αντέχεται πάνω από ένα βράδυ σε τέτοιο δωμάτιο, καλά κάνουν και δεν το πουλάνε...
Αν δεν είχε και παράθυρο ακόμη χειρότερα!
Το θέμα είναι ότι μια χαρά τα πουλάνε, απλά δεν τα έχουν σε προσφορά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.097
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom