Προσφορές Aegean για Γερμανία

taxidakia

Member
Μηνύματα
285
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις ξανά
59 ευρώ
Από/προς Αθήνα και Θεσσαλονίκη
- Βερολίνο, Μόναχο, Ντύσσελντορφ, Στουτγκάρδη, Φρανκφούρτη
Κρατήσεις ως 17/11/10

Η προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις της Aegean από/προς Αθήνα και Θεσσαλονίκη για Βερολίνο, Μόναχο, Ντίσελντορφ, Στουτγάρδη και Φρανκφούρτη. Ισχύει για κρατήσεις έως 17/11/2010 και για πτήσεις από 01/12/2010 έως 22/03/2011, εξαιρείται το διάστημα 17/12/2010 - 09/01/2011 & 04/03/2011 - 08/03/2011. *Ο ναύλος ισχύει για απλή μετάβαση, περιλαμβάνει όλους τους φόρους και τις αντίστοιχες χρεώσεις συναλλαγής ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, και σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. Οι πτήσεις Αθήνα - Στουτγάρδη πραγματοποιούνται μέσω Θεσσαλονίκης.
 
Last edited by a moderator:

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
αν καποιος σκεφτόταν να αξιοποιήσει τις προσφορές της aegean για γερμανία και συγκεκριμμένα για Ντύσελντορφ και να εξερευνησει την γύρω περιοχή για ένα 4ημερο, που θα ηταν καλυτερα να μείνει? στο ντυσελντορφ....στην κολωνία η στην βόννη?
με την προοπτική βέβαια οτι θα εχει αυτοκίνητο....και ο χρόνος ταξιδιού του γύρω στα μέσα Μαρτίου....ευχαριστώ...
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Την εξαίρεση του τριημέρου των Αποκριών τι μου τη βάζουν?
Τόση ζημιά θα έχουν αν τη συμπεριλάβουν στην προσφορά, έστω και με περιορισμένες θέσεις?
Δώστε ένα τριήμερο στο λαό να πάει οικονομική εκδρομή!!!!!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Αν πρόκειται να πας στις απόκρηες φυσικά θα μείνεις Κολωνία. Αν και κατεστραμένη διατηρεί κάποιο χρώμα στο κέντρο της και έχει και κάποια ζωή. Το Ντύσελντορφ αυτό το καιρό φιλοξενεί αναδρομική του Μπόυς και σίγουρα αξίζει να περάσεις μια μέρα εκεί, δεν νομίζω όμως ότι θα το χρησιμοποιούσα εγώ σαν βάση.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Την εξαίρεση του τριημέρου των Αποκριών τι μου τη βάζουν?
Τόση ζημιά θα έχουν αν τη συμπεριλάβουν στην προσφορά, έστω και με περιορισμένες θέσεις?
Δώστε ένα τριήμερο στο λαό να πάει οικονομική εκδρομή!!!!!

Πεστα.Βζουν τετοιες προσφορες,οταν ο πολυς κοσμος δεν μπορει να ταξιδεψει...
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Πεστα.Βζουν τετοιες προσφορες,οταν ο πολυς κοσμος δεν μπορει να ταξιδεψει...
Λογικό δεν είναι να βάζουν εξαιρέσεις όταν ο πολύς κόσμος μπορεί να ταξιδέψει; Οι προσφορές των αεροπορικών εταιρειών δε βγαίνουν για να ευχαριστήσουν τους επιβάτες αλλά για να καλύψουν τις κενές θέσεις των αεροπορικών.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Λογικό δεν είναι να βάζουν εξαιρέσεις όταν ο πολύς κόσμος μπορεί να ταξιδέψει; Οι προσφορές των αεροπορικών εταιρειών δε βγαίνουν για να ευχαριστήσουν τους επιβάτες αλλά για να καλύψουν τις κενές θέσεις των αεροπορικών.
Απλά και 5-10 θέσεις που λέει ο λόγος να έβγαζαν προσφορά είναι διαφήμιση για την εταιρία, θα "ανέβαινε στην υπόληψη" του υποψήφιου πελάτη τους.
Ενώ τώρα βλέπει κάποιος την εξαίρεση και "χαλιέται", θεωρώ ότι είναι αρκετοί αυτοί που μόλις το είδαν έκαναν έναν "μορφασμό απογοήτευσης και απόρριψης"...
Μπορεί να έχω και άδικο, είναι προσωπική άποψη.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
5 θεσεις στις 150 δεν ειναι και τεραστια ζημια για την εταιρεια...ας την βαλει και ας μη προλαβω να την κλεισω..εδω για το Πασχα(20 μερες διαστημα) η Αιγαιου εχει ακατεβατα απ την αρχη που εβγαλε τιμες Αθηνα-Βαρκελωνη-Αθηνα = 319 ,Αθηνα-Μαδριτη-Αθηνα= 350.Σου λεει Πασχα ειναι,αυτοι που ειναι να πανε θα πανε και με 350.Ωραια πολιτικη!
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Απλά και 5-10 θέσεις που λέει ο λόγος να έβγαζαν προσφορά είναι διαφήμιση για την εταιρία, θα "ανέβαινε στην υπόληψη" του υποψήφιου πελάτη τους.
Ενώ τώρα βλέπει κάποιος την εξαίρεση και "χαλιέται", θεωρώ ότι είναι αρκετοί αυτοί που μόλις το είδαν έκαναν έναν "μορφασμό απογοήτευσης και απόρριψης"...
5 θεσεις στις 150 δεν ειναι και τεραστια ζημια για την εταιρεια...ας την βαλει και ας μη προλαβω να την κλεισω..εδω για το Πασχα(20 μερες διαστημα) η Αιγαιου εχει ακατεβατα απ την αρχη που εβγαλε τιμες Αθηνα-Βαρκελωνη-Αθηνα = 319 ,Αθηνα-Μαδριτη-Αθηνα= 350.Σου λεει Πασχα ειναι,αυτοι που ειναι να πανε θα πανε και με 350.Ωραια πολιτικη!
Major offtopic alert:
Πιστέψτε με, αν έβγαζε 5-10 θέσεις το Πάσχα ή τα Χριστούγεννα και δεν προλαβαίνατε να τις κλείσατε, πιο πολύ θα "χαλιόσασταν". Θα αναθεματίζατε την εταιρεία που βγάζει μόνο τόσες λίγες θέσεις και θα την κατηγορούσατε για κάλπικες προσφορές.

Όσο για την πολιτική, dimitrak, δεν καταλαβαίνω. Οι αεροπορικές είναι εταιρείες που λειτουργούν για να βγάλουν κέρδος. Αν εσύ κι εγώ δεν έχουμε 350 ευρώ για να ταξιδέψουμε καθόλου δεν τις ενδιαφέρει, θα τα πάρουν από κάποιον άλλον που τα έχει και τα διαθέτει, γιατί σου κάνει εντύπωση; Αν πάλι δει ότι τα αεροπλάνα της δε γεμίζουν με αυτή την τιμή, ενδεχομένως να βγάλει κάποια προσφορά ή να ρίξει λίγο την τιμή.

Δεν είπα ότι με βολεύει αυτό, κι εγώ θα ήθελα να ταξιδεύω τις μέρες που θέλω με την τιμή που θέλω, κι όχι να κυνηγώ τις προσφορές. Απλώς έτσι είναι τα πράγματα, κάθε ιδιωτική εταιρεία κοιτάζει το συμφέρον της.
 
Last edited by a moderator:

taxidakia

Member
Μηνύματα
285
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις ξανά
Πιστέψτε με, αν έβγαζε 5-10 θέσεις το Πάσχα ή τα Χριστούγεννα και δεν προλαβαίνατε να τις κλείσατε, πιο πολύ θα "χαλιόσασταν". Θα αναθεματίζατε την εταιρεία που βγάζει μόνο τόσες λίγες θέσεις και θα την κατηγορούσατε για κάλπικες προσφορές.

quote]

Ακριβώς, αν έβγαζε λίγες θέσεις για τότε δεν θα προλαβαίναμε να τις κλείσουμε έτσι κι αλλιώς...
 
Last edited by a moderator:

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ταξίδι-Όνειρο
Island/Grönland
Βερολίνο: η πιό φθηνή πρωτεύουσα!

Πολύ καλές οι τιμές της Aegean στην πανέμορφη Γερμανία. Στο Βερολίνο θα γίνεται πάλι χαμός! Προλάβετε πριν ακριβύνει και αυτή η ευρωπαϊκή πρωτεύουσα!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom