Προσφορές Aegean

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
ael.aegeanair.com_aegeancms_uploads_offer_top.jpg

ael.aegeanair.com_aegeancms_uploads_prices_gr_intl.jpg

ael.aegeanair.com_aegeancms_uploads_price_cyprus.jpg


Η προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις της Aegean από/προς Αθήνα και Θεσσαλονίκη για όλους τους προορισμούς εσωτερικού και εξωτερικού. Ισχύει για κρατήσεις έως 20/12/2010 και πτήσεις από 10/01/2011 έως 22/03/2011, εξαιρείται το διάστημα 04/03/2011 – 08/03/2011. *Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τις αντίστοιχες χρεώσεις συναλλαγής ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Σε περίπτωση αλλαγής του εισιτήριου υπάρχει χρέωση ανάλογη με την κατηγορία του ναύλου και σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. Ο ναύλος από Λονδίνο είναι £79. Οι πτήσεις Αθήνα – Στουτγάρδη πραγματοποιούνται μέσω Θεσσαλονίκης. Για τις απευθείας πτήσεις εσωτερικού από Θεσσαλονίκη: προς Ρόδο, Μυτιλήνη, Χανιά και Ηράκλειο ο ναύλος είναι ?49* ενώ προς Σάμο, Κέρκυρα, Καλαμάτα ο ναύλος είναι ?39*.

Aegean Airlines - Προσφορές - Προσφορές Αεροπορικών Εισιτηρίων
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Φτου! Απο Θεσσαλονικη κατι αλλο εκτος απο Γερμανια δεν υπαρχει! Ουφ! Την εχουμε φαει πια με το κουταλι τη Γερμανια κατι αλλο δεν εχει το μενου;
 

bubka

Member
Μηνύματα
34
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο-Αβανα
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Χιλή
Συγνωμη αλλα ή εγω δεν ξερω να δουλευω τον Η/Υ μου ή η Aegean μας δουλευει κανονικοτατα.Οτι πιο φτηνο εχω βρει ειναι στο διπλασιο των προσφορων της !!!!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
*Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τις αντίστοιχες χρεώσεις συναλλαγής ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean.
 

bubka

Member
Μηνύματα
34
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο-Αβανα
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Χιλή
*Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τις αντίστοιχες χρεώσεις συναλλαγής ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean.
Μαλιστα,μαλιστα.....μονο να παμε δηλαδη!!!!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Αν θεωρείται προσφορά ΠΣΚ για Λονδίνο τέλος Ιανουαρίου 335 ευρω για 2 άτομα ας πάνε οι ίδιοι
Και μεγάλη μάλιστα... 167,5? για LHR είναι μια χαρά τιμή... τι θέλετε δηλαδή να σας πάνε τζάμπα... η Ρώμη το Μιλάνο οι Βρυξέλλες η Μαδρίτη παίζουν στα 100 με 110? και το Τελ Αβίβ το ίδιο... ρε σεις ξυπνάτε έχετε μείνει στα 60? με επιστροφή του περσινού πάρτυ? Αυτά να τα ξεχάσετε... οι τιμές είναι σούπερ...
 

bubka

Member
Μηνύματα
34
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο-Αβανα
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Χιλή
Αν θεωρείται προσφορά ΠΣΚ για Λονδίνο τέλος Ιανουαρίου 335 ευρω για 2 άτομα ας πάνε οι ίδιοι
Καπως ετσι το ειδα και εγω....αν και οπως παει το πραγμα το Λονδινο αρχιζει να γινεται προορισμος ακετα <<αλμυρος>> για την τσεπη, αφου ακομα και η easyjet για Λονδινο χτυπαει στο κεφαλι!!
 

bubka

Member
Μηνύματα
34
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο-Αβανα
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Χιλή
Και μεγάλη μάλιστα... 167,5? για LHR είναι μια χαρά τιμή... τι θέλετε δηλαδή να σας πάνε τζάμπα... η Ρώμη το Μιλάνο οι Βρυξέλλες η Μαδρίτη παίζουν στα 100 με 110? και το Τελ Αβίβ το ίδιο... ρε σεις ξυπνάτε έχετε μείνει στα 60? με επιστροφή του περσινού πάρτυ? Αυτά να τα ξεχάσετε... οι τιμές είναι σούπερ...
Βασικα εγω εχω μεινει στα 342 ευρω για Νεα Υορκη ........
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Και μεγάλη μάλιστα... 167,5? για LHR είναι μια χαρά τιμή... τι θέλετε δηλαδή να σας πάνε τζάμπα... η Ρώμη το Μιλάνο οι Βρυξέλλες η Μαδρίτη παίζουν στα 100 με 110? και το Τελ Αβίβ το ίδιο... ρε σεις ξυπνάτε έχετε μείνει στα 60? με επιστροφή του περσινού πάρτυ? Αυτά να τα ξεχάσετε... οι τιμές είναι σούπερ...

162,5 ακριβώς αλλά οχι σε ΠΣΚ
ΟΚ δεν είπα οτι ειναι και φαρμάκι αλλά ουτε όμως περίμενα και 60 ευρώ .
αντίστοιχα η ευκολη το δίνει 120 και αν τα συγκρίνεις σαφώς συμφέρει με Α3 ,αλλά ..........
Για άλλους προορισμούς δεν κοίταξα καθόλου οπότε δεν εχω άποψη .
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.017
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom