Προσφορές Aegean

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Το καταλαβαινω,οτι ειναι νομος της αγορας.Απο εκει και περα,εχει κουρασει και το γεγονος,που ορισμενοι διατυμπανιζουν τις προσφορες Οκτωβρη-Νοεμβρη-Φλεβαρη-Μαρτη κτλ,σαν να εχει ο κοσμος ολος αδεια εκεινες τις μερες.
Πως φαινονται αυτοι που δεν ειναι νησιωτες...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ξέρεις υπάρχουν και τα Σ/Κ που πολλοί ταξιδεύουν...
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Ξέρεις υπάρχουν και τα Σ/Κ που πολλοί ταξιδεύουν...
Το να φυγω Παρασκευη βραδυ ή Σαββατο νωρις το πρωι,κανοντας 4 δρομολογια με πιθανη αναμονη στο αεροδρομιο και να επιστρεψω Κυριακη βραδυ,δεν ειναι οτι ακριβως θα εκανα.Αλλα παλι,αυτο ειναι δικη μου επιλογη.Αυτοι που το κανουν,καλως το κανουν.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Το να φυγω Παρασκευη βραδυ ή Σαββατο νωρις το πρωι,κανοντας 4 δρομολογια με πιθανη αναμονη στο αεροδρομιο και να επιστρεψω Κυριακη βραδυ,δεν ειναι οτι ακριβως θα εκανα.Αλλα παλι,αυτο ειναι δικη μου επιλογη.Αυτοι που το κανουν,καλως το κανουν.
Εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει που είναι το πρόβλημά σου... πάρε βρε αδερφέ μια μέρα άδεια και κάντο τετραήμερο αν βρίσκεις κουραστικό το τριήμερο... την στιγμή που δεν υπάρχουν απευθείας πτήσεις απο το Ηράκλειο για την Ρώμη π.χ οι τιμές δεν μπορούν να πέσουν δεν είναι λογικό... ζεις στην επαρχία και σε αυτό το θέμα είσαστε και θα είσαστε ριγμένοι... πάρτο απόφαση... είναι ίσως άδικο αλλά δεν την νοιάζει την εταιρία να βγάλει προσφορά από Κρήτη γιατί δεν έχει κόσμο... απλό πράγμα...εδώ υπάρχουν εταιρίες που ανοίγουν δρομολόγια με τυμπανοκρουσίες και στην ίδια την σεζόν τα κόβουν και άλλες loco που μέσα σε ένα βράδυ κόβουν ολόκληρες βάσεις και απολύουν τόσο κόσμο γιατί δεν γεμίζανε ταξί και μιλάς τώρα εσύ για την Α3? Τα 110? από την Αθήνα μέχρι την Ευρώπη είναι καταπληκτική προσφορά... μην λέμε κουλά γιατί θα πέσει φωτιά να μας κάψει...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.733
Likes
14.992
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αγαπητέ Traveller έχεις απόλυτο δίκιο,δυστυχώς αυτή είναι η μοίρα του επαρχιώτη,αλλά μη μας κατσαδιάζεις που βγάζουμε τη πίκρα μας.
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Το καταλαβαινω,οτι ειναι νομος της αγορας.Απο εκει και περα,εχει κουρασει και το γεγονος,που ορισμενοι διατυμπανιζουν τις προσφορες Οκτωβρη-Νοεμβρη-Φλεβαρη-Μαρτη κτλ,σαν να εχει ο κοσμος ολος αδεια εκεινες τις μερες.
Πως φαινονται αυτοι που δεν ειναι νησιωτες...
Τις διατυμπανίζουν γιατί τότε βγαίνουν.
Προφανώς δεν είναι όλοι εκπαιδευτικοί ανάμεσά μας. Είναι και ιδιωτικοί υπάλληλοι και ελεύθεροι επαγγελματίες και φοιτητές και εισοδηματίες που μπορούν να ταξιδεύουν όποτε θέλουν.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Τις διατυμπανίζουν γιατί τότε βγαίνουν.
Προφανώς δεν είναι όλοι εκπαιδευτικοί ανάμεσά μας. Είναι και ιδιωτικοί υπάλληλοι και ελεύθεροι επαγγελματίες και φοιτητές και εισοδηματίες που μπορούν να ταξιδεύουν όποτε θέλουν.
Αστα αξεκαθαριστα.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
δηλαδή τα άλλα 50κάτι που ζητάει για 2 εσωτερικές πτήσεις (160 όπως είπε ο fitziano) είναι πολλά?
Η προσφορα εχει την εννοια οτι ενα προιον παρεχεται σε τοσο καλη τιμη, ωστε οτι θα το αγορασω, ενω καταρχην δεν ηταν μεσα στα πλανα μου να προβω στην αγορα. Οτι θα κανω μια "τρελλα" δηλαδη. Στα 160 ευρω δεν τιθεται -για μενα τουλαχιστον- θεμα να αγορασω εισιτηριο, αν δεν το ειχα σκοπο ηδη να ταξιδεψω. Αν βεβαια ειχα ταξιδιωτικο σκοπο στο κεφαλι μου, θα ευχαριστηθω φυσικα, επειδη βρηκα καλη τιμη, αλλα δεν προκειται και να ματαιωσω το ταξιδι μου επειδη δεν βρισκω εισιτηριο στα 160 αλλα στα 220 ευρω, για παραδειγμα.
Στα 120 ευρω θα εκανα ενα ταξιδι απρογραμματιστο, πανω στο κεφι της στιγμης. Απο εκει και πανω-για μενα τουλαχιστον- μπαινει καπου ενα ψυχολογικο φραγμα που με αποτρεπει να ενεργησω με την αισθηση οτι βρηκα "ευκαιρια".
Και εξυπακουεται βεβαια οτι προσφορες, εκπτωσεις κλπ δεν γινονται στη high season και ουτε περιμενω κατι τετοιο.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Συμφωνώ και εγώ με την Ερση.

Δεν υπάρχουν στην Θεσσαλονίκη οι πραγματικά μεγάλες προσφορές που υπάρχουν στην Αθήνα και σε άλλες πόλεις του εξωτερικού (με εξαίρεση την easyjet) που θα σε κάνουν να προγραμματίσεις κάτι χωρίς να το είχες σκοπό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.051
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom