Προσφορές Air France

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
ahome.edt02.net_emc_R_5940_200811_template_img_3_365x183_UK_ventes_flash_600x300.jpg


Ευρωπαϊκοί Προορισμοί
Dusseldorf 200 ?
Stuttgart 197 ?


Βόρεια Αμερική και αλλού
Montreal 484 ?
Pointe a Pitre 814 ?
Singapore 751 ?
Havana 801 ?
Fort de France 814 ?
Bamako 954 ?

Κρατήσεις από 15 έως 19 Απριλίου. Πτήσεις εντός Ευρώπης από 3 Μαϊου έως 3 Ιουλίου, ενώ για τους υπόλοιπους προορισμούς από 15 Απριλίου μέχρι 15 Ιουνίου.

Περισσότερα εδώ
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.970
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Άμα έχεις το Ευρωπαϊκό μονοπώλιο για ένα προορισμό, εκεί πάνε οι τιμές.... Μ' αρέσει που κάνουν και προσφορές. Αν δε μας αρέσει h AF τι θα κάνουμε δηλαδή, θα πετάξουμε με Ethiopian?
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ευρωπαϊκοί Προορισμοί
Dusseldorf 200 ?
Stuttgart 197 ?


Βόρεια Αμερική και αλλού
Montreal 484 ?
Pointe a Pitre 814 ?
Singapore 751 ?
Havana 801 ?
Fort de France 814 ?
Bamako 954 ?

Περισσότερα εδώ
Η τιμή για Μόντρεαλ είναι εξαιρετική και ίσως για Κούβα. Για Σιγκαπούρη δεν θα πάρω, όσο δε για το Μπαμάκο είναι επιεικώς αίσχος αλλά αν έχεις το μονοπώλιο το χρεώνεις όσο θες
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Άμα έχεις το Ευρωπαϊκό μονοπώλιο για ένα προορισμό, εκεί πάνε οι τιμές.... Μ' αρέσει που κάνουν και προσφορές. Αν δε μας αρέσει h AF τι θα κάνουμε δηλαδή, θα πετάξουμε με Ethiopian?
Afriqiyah φίλε μου και καλή καρδιά!!
Είπαμε μονοπώλιο.
 

joch

Member
Μηνύματα
40
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΥΠΕΡΣΙΒΗΡΙΚΟΣ-ΚΑΜΤΣΑΤΚΑ
Προσφορές - Κοροιδία

Οι προσφορές της Air France είναι σκέτη κοροιδία.
Αντιστοίχως με Air Caraibes και Corsairfly (και οι 2 Γαλλικές εταιρίες που ειδικεύονται σε ταξίδια προς Μαρτινίκα και Γουαδελούπη) το κόστος για Fort de France και Pointe A Pitre είναι από 450 μέχρι 580 maximum, όλο το χρόνο.Έχω ταξιδεύσει και με τις 2 αυτές εταιρίες και έχω μείνει απολύτως ικανοποιημένος.
Η Air France πουλάει αποκλειστικά και μόνο το όνομά της και τίποτα παραπάνω.Καμία γαλλική αεροπορική εταιρία δεν αντιμετωπίζει προβλήματα ασφαλείας, άρα μιλάμε για σχετικά σοβαρές εταιρίες.Εξάλλου υπενθυμίζω ότι το τελευταίο Θανατηφόρο αεροπορικό δυστύχημα σε υπερατλαντικό ατύχημα σημειώθηκε πέρυσι με αεροσκάφος της Air France σε πτήση από Βραζιλία προς Παρίσι..
Το πρόβλημα με την Air France είναι ότι ανήκει στο γαλλικό δημόσιο και έτσι είναι αναγκασμένη να διατηρεί - καθαρά πολιτικούς λόγους - όλες τις οικονομικά ασύμφορες γραμμές με τις υπερπόντιες κτήσεις.Εαν ήταν ιδιωτική εταιρία θα είχε περικόψει τουλάχιστον το 60% των ασύμφορων δρομολογίων της.
 

CelineManiac

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Πολύ καλές προσφορές! Ειδικά αυτή για το Μόντρεαλ είναι πολύ δελεαστική
και ενδιαφέρουσα!Δεν έχω πετάξει ποτε με Air France! Είναι καλή εταιρία παιδιά?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom