Προσφορές Alitalia

Samion

Member
Μηνύματα
10.412
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ήταν απαράδεκτη και ασυνεπής σε πολλά πράγματα
*Δεν θα γράψω βέβαια σε ποια θέματα ήταν απαράδεκτη
σου φαίνεται σωστό να τα γράφεις αυτά εδώ? προφανως όχι. τότε γιατί τα γράφεις?
όποιος έχει παράπονο από αεροπορική να τα γραφει σε δικό του θέμα. εδω είναι για προσφορές και μόνο. όχι για να πετάει τσάμπα λασπη όποιος θέλει.
 

fronimitis

Member
Μηνύματα
94
Likes
52
Επόμενο Ταξίδι
"Εκεί στις Μπραχάμες"
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
ούτε Ντεπόν δεν είχανε που με είχε πιάσει πονοκέφαλος.
Κι εγώ ζήτησα παυσίπονο στην Emirates, αλλά λένε ότι δεν επιτρέπεται να δίνουν φάρμακα.
(υποθέτω ότι υπάρχει κίνδυνος να έχει ήδη ο επιβάτης κάποια αλλεργία ή ασθένεια ή να έχει κάποια παρενέργεια ή αλληλεπίδραση με άλλα φάρμακα)
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Οι παραπάνω προσφορές είναι αναρτημένες στην ιστοσελίδα της αλιτάλια πάνω από ενάμισι μήνα. Για την τιμή που πουλά, η αλιτάλια είναι εξαιρετική. Όλα τα άλλα είναι τρίχες κατσαρές.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.215
σου φαίνεται σωστό να τα γράφεις αυτά εδώ? προφανως όχι. τότε γιατί τα γράφεις?
όποιος έχει παράπονο από αεροπορική να τα γραφει σε δικό του θέμα. εδω είναι για προσφορές και μόνο. όχι για να πετάει τσάμπα λασπη όποιος θέλει.
Εντάξει έγραψα κάποιες πληροφορίες για την προσφορά και έγραψα και αυτό.Τόσο πολύ σε πείραξε;
Εγώ προσωπικά δεν το θεωρώ εντελώς άσχετο και δεν επεκτάθηκα και πολύ κιόλας.

Και εσύ απάντησες σε κάποια πράγματα που ήταν εκτός θέματος σύμφωνα με τα λεγόμενα σου.
Αν θεωρείς ότι κάτι είναι απαράδεκτο να γράφεται εδώ το λες στους υπεύθυνους του site ,δεν απαντάς καν και κατόπιν οι υπεύθυνοι αποφασίζουν για το αν είναι άσχετο εντελώς και αν πρέπει να διαγραφεί.
Αλλιώς δεν πρέπει να έχεις απαίτηση νομίζω να μην γράφουν οι άλλοι για πράγματα στα οποία έχεις συμμετάσχει εσύ ήδη στην συζήτηση τους.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.412
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
1.Εντάξει έγραψα κάποιες πληροφορίες για την προσφορά και έγραψα και αυτό.Τόσο πολύ σε πείραξε; Εγώ προσωπικά δεν το θεωρώ εντελώς άσχετο και δεν επεκτάθηκα και πολύ κιόλας.
2.Και εσύ απάντησες σε κάποια πράγματα που ήταν εκτός θέματος σύμφωνα με τα λεγόμενα σου.
3. Αν θεωρείς ότι κάτι είναι απαράδεκτο να γράφεται εδώ το λες στους υπεύθυνους του site ,δεν απαντάς καν και κατόπιν οι υπεύθυνοι αποφασίζουν για το αν είναι άσχετο εντελώς και αν πρέπει να διαγραφεί.
1. ναι είναι άσχετο να λες σε ένα θέμα που αφορά μια συγκεκριμμένη προσφορά μιας εταιρείας, ότι αυτή είναι ασυνεπής αλλά δεν σας λέω γιατί. γενικότητα που φαίνεται σαν λάσπη, χωρίς αιτιολόγηση και το σημαντικότερο σε άσχετο θέμα. εδώ συζητάμε την προσφορά της εταιρείας κ μόνο.
2. παραδεχτηκα ότι ήμουν κι εγώ εκτός θέματος, δεν σε δικαιολογεί το τι κάνω εγώ. πάντως λασπη δεν πετάω αναιτιολόγητα.
3. θα μου επιτρέψεις να έχω δική μου άποψη για το πότε θα κανω αναφορά ή όχι σε ένα ποστ.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
2. παραδεχτηκα ότι ήμουν κι εγώ εκτός θέματος, δεν σε δικαιολογεί το τι κάνω εγώ. πάντως λασπη δεν πετάω αναιτιολόγητα.
Εδω δεν κολλαει πολυ το "δυο γαιδαροι μαλωνανε σε ξενο αχυρωνα";

travelina στο καναμε το θεμα...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κι αν, λέω αν, η προσφορά εξαιτίας των "παρενεργειών" που μπορεί να συνεπάγεται καταλήγει να μην είναι και τόσο "προσφορά", η αναφορά τους είναι εντός θέματος ή όχι?
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Κι αν, λέω αν, η προσφορά εξαιτίας των "παρενεργειών" που μπορεί να συνεπάγεται καταλήγει να μην είναι και τόσο "προσφορά", η αναφορά τους είναι εντός θέματος ή όχι?
Τι εννοείς "παρενέργειες"?:xmas_rolleyes:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Κι αν, λέω αν, η προσφορά εξαιτίας των "παρενεργειών" που μπορεί να συνεπάγεται καταλήγει να μην είναι και τόσο "προσφορά", η αναφορά τους είναι εντός θέματος ή όχι?
Καλα το πας, σαφως εντος.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.412
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τα προβλήματα ή "προβλήματα" που συνάντησε ο kabamarou. Ό,τι εννοούσε τέλος πάντων...
να γράψω δηλαδή στην προσφορά της Lufthansa για την 3ωρη καθυστέρηση που έφαγα το χειμώνα? και για την βρώμικη τουαλέτα? και για την ξανθιά αγενή αεροσυνοδό? και για την ξύλινη πάστα?
έχει καμμία σχεση με τα 383 για ΝΥ? βοηθάει όσους διαβάζουν το θέμα?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
να γράψω δηλαδή στην προσφορά της Lufthansa για την 3ωρη καθυστέρηση που έφαγα το χειμώνα? και για την βρώμικη τουαλέτα? και για την ξανθιά αγενή αεροσυνοδό? και για την ξύλινη πάστα?
έχει καμμία σχεση με τα 383 για ΝΥ? βοηθάει όσους διαβάζουν το θέμα?
Εχει και βοηθα, αλλα το κακο με σενα ειναι οτι τα γραφεις στην προσφορα της Alitalia.
Για να φας γλυκο την πηρες την πτηση;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.707
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom