Προσφορές Olympic Air από 1 ευρώ!!!!

greeklad

Member
Μηνύματα
172
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Από χθες βράδυ η ΟΑ προσφέρει λίγες θέσεις σε κάθε πτήση της εσωτερικού κυρίως, σε τιμές που ξεκινάνε από 1 ευρώ συν φόρους. Έτσι ένα εισιτήριο με επιστροφή μέσα στην Ελλάδα κοστίζει περίπου 52 ευρώ. Τόσο κοστίζει στη σελίδα της ΟΑ γιατί εκτός σελίδας ΟΑ όπως πχ στο airtickets.gr κοστίζει μέχρι και 8 ευρώ φθηνότερα.

Το μόνο άσχημο έιναι ότι η ΟΑ το πέρασε ..."στα μουλοχτά" μέσα στο σύστημα κρατήσεων και δεν έκανε καμιά ανακοίνωση στο ευρύ κοινό. Ίσα που πρόλαβα και έκλεισα κάτι Σ/Κ στην Αθήνα. Μέγα επικοινωνιακό της λάθος κατ'εμέ να το κρατήσει μόνο για όσους καθημερινά ψάχνουν για ευκαιρίες.

Όποιος προλάβει λοιπόν, μια που τα περισσότερα εισητήρια έχουν ήδη εξαντληθεί. Ψάξτε για κανένα προορισμό χωρίς κίνηση γιατί από τους άλλους μόνο σπασμένες ημερομηνίες θα βρείτε.
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Από χθες βράδυ η ΟΑ προσφέρει λίγες θέσεις σε κάθε πτήση της εσωτερικού κυρίως, σε τιμές που ξεκινάνε από 1 ευρώ συν φόρους. Έτσι ένα εισιτήριο με επιστροφή μέσα στην Ελλάδα κοστίζει περίπου 52 ευρώ. Τόσο κοστίζει στη σελίδα της ΟΑ γιατί εκτός σελίδας ΟΑ όπως πχ στο airtickets.gr κοστίζει μέχρι και 8 ευρώ φθηνότερα.

Το μόνο άσχημο έιναι ότι η ΟΑ το πέρασε ..."στα μουλοχτά" μέσα στο σύστημα κρατήσεων και δεν έκανε καμιά ανακοίνωση στο ευρύ κοινό. Ίσα που πρόλαβα και έκλεισα κάτι Σ/Κ στην Αθήνα. Μέγα επικοινωνιακό της λάθος κατ'εμέ να το κρατήσει μόνο για όσους καθημερινά ψάχνουν για ευκαιρίες.

Όποιος προλάβει λοιπόν, μια που τα περισσότερα εισητήρια έχουν ήδη εξαντληθεί. Ψάξτε για κανένα προορισμό χωρίς κίνηση γιατί από τους άλλους μόνο σπασμένες ημερομηνίες θα βρείτε.
μόλις έκλεισα με αυτή τη προσφορά μέσω airtickets για αθήνα από χανιά και επιστροφή με 44 ευρώ:shock:.. τρέξτε και οποίος προλάβει!!
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
επίσης, η διαδρομή χανιά-αθήνα (χωρίς επιστροφή) μόνο με 13 ευρώ!!!!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Ρε παιδιά συγνώμη πού τις βρήκατε αυτές τις τιμές γιατί εγώ έψαξα μέχρι και τον Φεβρουάριο και δεν έχω δει ούτε μία τέτοια τιμή.......
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Δεν μας πολυπείθει ακόμη η Νέα Ολυμπιακή... κάτι δεν μου αρέσει...δεν έχει βρει ακόμη τους ρυθμούς της ώστε να ανταπεξέλθει στον ανταγωνισμό!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Δεν μας πολυπείθει ακόμη η Νέα Ολυμπιακή... κάτι δεν μου αρέσει...δεν έχει βρει ακόμη τους ρυθμούς της ώστε να ανταπεξέλθει στον ανταγωνισμό!
καλά ας βγάλει 44? roundtrip και θα δεις πως θα σε πείσει:D
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
εγώ πάντως με το 21 ευρώ από Χανιά για Αθήνα είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος :)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Το θέμα είναι να έχει και επικοινωνιακή πολιτική...να τις μαθαίνουμε τις προφορές, όχι κατόπιν εορτής και εντελώς τυχαία! :cool:
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
ακριβως...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μόλις έκλεισα για Βουκουρέστι στην τιμή των 65,84 ευρώ πήγαινε-έλα. ;) Πολύ μου αρέσει αυτή η νέα Ολυμπιακή.
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Αγαπάμε νέα Ολυμπιακή!
Βουκουρέστι και γω με 55,84 ευρώ το πήγαινε έλα!
Αυτά είναι!

Ωραίος fitziano ;-)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom