Προσφορές RyanAir για εσωτερικό από 9.99 ευρώ

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ε τα εισιτηρια των 9.99 λογικα θα εχουν τελειωσει για καποιους προορισμους, αν σκεφτουμε πως τουλαχιστον εγω τα ειχα δει απο την τεταρτη.
Για χανια παντως βλεπω αρκετα 36αρια.
Για ροδο ακομα υπαρχουν με 20 ευρω.
Για θεσσαλονικη Δεν πιστευωνα μην δεν τα βλεπει καποιος αφου σχεδον ολοκληρος ο ιουνιος και ο μαιος ειναι στα 20 ευρω, μετα εχει και με 25 και με 28.

Φυσικα υπαρχει και η aegean με πολυ καλες τιμες και κυριως με φθηνοτερη επιπλεον αποσκευη.
 

vivyen

Member
Μηνύματα
96
Likes
51
Για Θεσσαλονίκη έχει με 9.99 και ιούνιο και ιούλιο, έχω βρεί για αρκετές μέρες, για Ρόδο μόνο με 20.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Ενημερωτικά υπάρχουν πολλά εισιτήρια ακόμη με 9,99€ για το Αθήνα- Θεσσαλονίκη.Το γράφω σε περίπτωση που δεν το ξέρει κάποιος :)
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Παιζουν κατι 9 ευρα πηγαινε ελα απο αθηνα για θεσσαλονικη...τωρα το πως θα τα κλεισετε?η απο γνωστο σας στο εξωτερικο η απο travelplanet24 με ενα fee 10 ευρω η αεροδρομιο γκισε...ας επιβεβαιωσει καποιος αν μπορουμε να κλεισουμε απ το site
 
Last edited:

mariath

Member
Μηνύματα
2.220
Likes
5.749
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Μπορείτε να κλείσετε από το σάιτ με χρεωστική κάρτα.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.220
Likes
5.749
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Σίγουρο??
Γιατί εμένα δεν τη δέχεται.
Ούτε χρεωστική, ούτε πιστωτική Alpha Bank...
Με χρεωστική Πειραιώς κλείστηκαν χτες εισητήρια (για πτήσεις εσωτερικού, αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό).
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Με χρεωστική Πειραιώς κλείστηκαν χτες εισητήρια (για πτήσεις εσωτερικού, αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό).
Μόλις δοκίμασα με Πειραιώς χρεωστική και το πήρε και εμένα.
Ίσως η Alpha δεν το έχει ανοίξει ακόμα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom