1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Απρίλιο - Ιούνιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Προσφορές scoot

Συζήτηση στο φόρουμ 'Προσφορές Αεροπορικών Εισιτηρίων' που ξεκίνησε από το μέλος AERAS, στις 19 Αυγούστου 2019.

1. AERAS

AERAS Member

ισχύει. Η έκπτωση είναι περασμένη όπου υπάρχει ακόμη διαθέσιμη. Στην πρώτη εικόνα στον κύκλο έχει σβησμένη την τιμή πριν την προσφορά και στην δεύτερη εικόνα σημειώνει με κόκκινα γράμματα "Discount Applied". ( οι φωτό είναι από διαφορετική αναζήτηση)
    Αυτό με το voucher που αναφέρεις είναι διαφορετικό. Μάλλον το φετινό είναι πιο λειτουργικό νομίζω.
    upload_2019-8-20_19-46-14.png
    upload_2019-8-20_19-50-10.png

2. kallalex

kallalex Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Λισαβόνα
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Παταγονια
    Καλησπέρα! Μόλις έκλεισα εισιτήρια με τη συγκεκριμένη προσφορά για Μπαλί τον Ιανουάριο του 2020, και μου έβγαζε την έκπτωση κανονικά. Από όσο παρατήρησα, δεν ίσχυε η έκπτωση για όλες τις επιλογές δρομολογίων τις συγκεκριμένες ημέρες.

3. psilos3

psilos3 Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Αναζητείται προορισμός
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Peru, Japan, Iceland
    Έτσι ακριβώς είναι, το ειδα και το επιβεβαιώνω κι εγω, πρέπει να πας απο συγκεκριμένο link βέβαια, για να ενσωματωθεί στην αναζήτηση το ESCAPE25. Ισχύει σε πολλούς προορισμούς, και οι τιμες είναι εξευτελιστικες σε πολλες των περιπτώσεων, π.χ. Αθήνα - Μπανγκόκ 290€ με επιστροφή! Ορμάτε, εμείς το σκεφτόμαστε..

thalia tsif, ποπινο and vikara like this.
  4. Earth Citizen

Earth Citizen Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Ισλανδία
    Ποιο είναι αυτό το λινκ παρακαλώ; Με μια πολύ πρόχειρη κ γρήγορη αναζήτηση δε συνάντησα κάπου πεδίο ώστε να βάλω τον κωδικό, αλλά θα το δω πιο προσεκτικά.

psilos3 likes this.
  5. psilos3

psilos3 Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Αναζητείται προορισμός
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Peru, Japan, Iceland
    Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις, ειναι να μπεις στο Facebook Scoot eu, και να πατήσεις το link απο τη προσφορά απευθείας.

Earth Citizen likes this.
  6. kallalex

kallalex Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Λισαβόνα
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Παταγονια
    upload_2019-8-22_15-7-34.png

Ελπίζω να σε βοηθάει.

Earth Citizen likes this.
  7. Earth Citizen

Earth Citizen Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Ισλανδία
    Χαχα ΤΟΣΟ εμφανές! Δεν ξέρω χτες που μπήκα στη σελίδα γιατί δεν το είδα, μάλλον είχα στο νου μου ότι εμφανίζεται αργότερα το πεδίο! Βρήκα και το λινκ από το facebook οπότε όλα καλά:D Ευχαριστώ και τους δύο!

kallalex likes this.
  8. nikos78

nikos78 Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Κροατία,Ολλανδία,Βιετνάμ
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    ΠΕΡΟΥ
    Καλησπέρα!!!
    Κλειστηκαν τα εισιτηρια!!! Αθηνα-Ανόι , Χο Τσι Μινγκ-Αθηνα 296 ευρω!!!
    Μια παρατηρηση όταν έκανα log in στο profile μου στην Scoot τα εισιτήτρια είχαν 370 ευρω , δεν κατάλαβα γιατί ομως. Έκανα log off και η τιμή ξανέγινε 296

hydronetta, sif....., psilos3 and 2 others like this.
  9. AERAS

AERAS Member

ποια περίοδο θα πας?

10. villi

villi Member

Ενώ η προσφορά ισχύει μέχρι 24 Οκτωβρίου 2020, δεν βρίσκω τίποτα από Ιούνιο και μετά. Οι τιμές είναι κανονικές. Κάνω κάτι λάθος; Έχει ψάξει κανείς για το καλοκαίρι 2020;

11. nikos78

nikos78 Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Κροατία,Ολλανδία,Βιετνάμ
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    ΠΕΡΟΥ
    14 με 28 Μαρτίου

psilos3 likes this.
  12. sif.....

sif..... Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Κιργιστάν - Ιαπωνία
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Περού - Κίνα
    Μπράβο εκπληκτική τιμή!!! Η Scootair όσο και αν την κατηγορούν κάποιοι έχει αλλάξει τα δεδομένα! Εμείς θυμάμαι είχαμε πάει με 593 ευρώ μετ' επιστροφής με Aeroflot ,δυστυχώς τότε δεν υπήρχε η Scootair! Και για Μπαλί έχει 30 Μάιου με 10 Ιουνίου με 285 ευρώ μετ' επιστροφής, όσοι ενδιαφέρονται ας τρέξουν!!!