'Προσφορα για Νεα Υορκη

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Καλημερα στο φορουμ!!!

Δεν ειναι ακριβως προσφορα,οτι δηλαδη το ανακοινωσε καποια εταιρεια απλα κοιτωντας τωρα ειδα οτι για Απριλιο 8-9-10-11 με επιστροφη 14-15-16 οι τιμες για Νεα Υορκη ειναι μεταξυ 334 και 336 ευρω.

Οι πτησεις με Klm και σταση στο αμστερνταμ στο πηγαινε και μετα για νεα υορκη με Delta.
Επισης με Air France στο πηγαινε και στη συνεχεια παλι με Delta.

Επιστροφη με Alitalia μεσω Ρωμης.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Και με 312 ευρω τωρα που ξανακοιταξα στο skyscanner!!

Μα καλα η ευαγγελια που ειναι χαμενη?Ακομα να κλεισει?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Και με 312 ευρω τωρα που ξανακοιταξα στο skyscanner!!

Μα καλα η ευαγγελια που ειναι χαμενη?Ακομα να κλεισει?
Το ξέρω απο χθες λέμε ....
Ασε με γιατι σήμερα ΕΙΔΙΚΑ δεν μπορω να αγοράσω ούτε εισητηρια του μετρο !
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Εμενα που τοσο καιρο εψαχνα παρεα για να παω και τελικα θα πανε απο τη δουλεια οι φιλοι μου και γω τοτε θα ειμαι φρανκφουρτη?
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.624
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μας έβαλες φωτιές τώρα jimp! Αν δεν υπήρχε αρκετά μεγάλη πιθανότητα να δουλεύω τα πρωινά τον Απρίλιο θα το είχα κλείσει ήδη (είμαι από τους τυχερούς που δεν χρειάζεται να τα σκάσουν για ξενοδοχείο στη ΝΥ :D).
 

GreekNat

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Μας έβαλες φωτιές τώρα jimp! Αν δεν υπήρχε αρκετά μεγάλη πιθανότητα να δουλεύω τα πρωινά τον Απρίλιο θα το είχα κλείσει ήδη (είμαι από τους τυχερούς που δεν χρειάζεται να τα σκάσουν για ξενοδοχείο στη ΝΥ :D).
Εγώ θα τα σκάσω για ξενοδοχείο, αλλά χαλάλι! Αγόρασα χθες το εισιτήριό μου 348Ε. Υπάρχουν ακόμη αρκετά με Alitalia/Air France στην τιμή αυτή. Κρίμα μόνο που ώσπου να πληρωθώ είχαν τελειώσει τα εισιτήρια για CDG-JFK με Α380 :(
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εμενα που τοσο καιρο εψαχνα παρεα για να παω και τελικα θα πανε απο τη δουλεια οι φιλοι μου και γω τοτε θα ειμαι φρανκφουρτη?
Λες να είμαστε στην ίδια πτήση? Εκείνες τις μέρες πετάω για κάπου αλλού μέσω Φρανκφούρτης...
 

chillysauce

Member
Μηνύματα
106
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ομάν, ωχ αμάν!
Ταξίδι-Όνειρο
Αφγανιστάν,Ειρηνικός
κοιταω και εγω απο το skyscnner και πραγματικα ειμαι στο τσακ να τα κλεισω..το θεμα μου ειναι οτι δεν βγαινουν εισητηρια one way ..αν βαλω αυτη την επιλογη δλδ η τιμη εκτοξευεται και εγω σκευομαι να φυγω αο καναδα η μεξικο να συνδιασω μηνιαιες διακοπες δλδ..γτ γντ αυτο??ειναι γενικη απορεια για το skyscanner..
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
κοιταω και εγω απο το skyscnner και πραγματικα ειμαι στο τσακ να τα κλεισω..το θεμα μου ειναι οτι δεν βγαινουν εισητηρια one way ..αν βαλω αυτη την επιλογη δλδ η τιμη εκτοξευεται και εγω σκευομαι να φυγω αο καναδα η μεξικο να συνδιασω μηνιαιες διακοπες δλδ..γτ γντ αυτο??ειναι γενικη απορεια για το skyscanner..
Σε καμία εταιρία δεν αρέσει να κλείνουν one way.

Αν δε σε συμφέρει αλλιώς, κλείσε round trip και ας μην ταξιδέψεις στην επιστροφή, δε σε νοιάζει.
 

chillysauce

Member
Μηνύματα
106
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ομάν, ωχ αμάν!
Ταξίδι-Όνειρο
Αφγανιστάν,Ειρηνικός
και κατι ακομα -οχι ακριβως σχετικο αλλα χρησιμο αφου δεν εχω χρειαστει ακομα βιζα η ετσω esta που να βγαλω μονη μου.οταν δηλωνεις ημερομηνιες σε μια ετοιση βιζαςπρεπει να ειναι ακριβεις η μπορεις να χρησιμοποιησεις ολη τη διαρκεια της αν θελησεις αργοτερα(πχ 3 μηνες για την τριμηνη ενω εχεις πει οτι πιθανων θα καθησεις 2 βδομαδες στην ψ χωρα)
 

mokas

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μοσχα
Ταξίδι-Όνειρο
Σεουλ-Τοκυο
παρα πολυ φτηνα για Αμερικη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom