Προσφορα Lufthansa για ΗΠΑ

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Μια χαρά είναι, απλά εκείνο το 4ωρο στο αεροδρόμιο του Dusseldorf θα σας φανεί λίγο μαρτύριο (μετά από πολύωρη πτήση στην οποία με δυσκολία θα έχετε κοιμηθεί - λόγω της ώρας αναχώρησης - θα φτάσετε σε ώρα που το βιολογικό σας ρολόι θα σας πιέζει να κλείσετε τα μάτια).
Τελικά από δική μας αργοπορία, χάσαμε την προσφορά της Λουφτ. Για καλή μας τύχη στην ίδια ακριβώς τιμή βρήκαμε με Β.Α. Το "πρόβλημα" είναι στο πήγαινε, το 7ωρο σχεδόν στοπ στο Χίθροου, αλλά ίσως προλαβαίνουμε μια βόλτα με φαγητό, στο Λονδίνο. Θέλω να ευχαριστήσω δημόσια όσους μας βοήθησαν να εκκινήσουμε το ταξίδι, όνειρο ζωής (ΗΠΑ) όπως π.χ. τους: Δευκ. Τραβελερ, Ταβερ, Αεκφαν, Γιώργους...και τόσους που ξεχνώ αλλά ευχαριστώ:)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Η προσφορα του αρχικου ποστ ισχυει για Βοστωνη και Φιλαδελφεια, αλλα προσθεστε και ΝΥ απο 399 ευρω και Σιατλ απο 499 ευρω, αγορα εισητηριου μεχρι 18/05/10. Για περισσοτερα στη γνωστη μας www.lufthansa.com
 

Elenask

Member
Μηνύματα
29
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ-XΑΒΑΗ!
Ζαλίζομαι...

ATH-NY 26-10-10
NY-ATH 14-11-10

397 EURO...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω παντως εβαλα ακριβως τις ιδιες ημερομηνιες με την Ελενα δειγματοληπτικα και μου εβγαλε 482,09
Απο χτες μεχρι σημερα εχει ανεβει τοσο πολυ η εγω τα βαζω λαθος?
 

kounamoutas7

Member
Μηνύματα
6
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ-ΜΟΓΓΟΛΙΑ
απιστευτη τιμη αλλα το θεμα ειναι οτι που θα ξερεις τι θα κανεις εκεινη την περιοδο ρε γαμωτο...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom