Προσφορα Swiss για Β.Αμερικη

xrantzas

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Αμερικη
510 klm με αεροσκαφος της delta 19 -26/10.Επισης εχει και με 495 με ενδιαμεσο. Οσο αναφορα θεσ, εχει το δεκεμβριο με turkish γυρω στα 520.
Συμφωνω φιλε μου αλλα θελει να περιμενω στην πολη 20 ωρες ...αυτο δεν ειναι εισητηριο σορρυ..
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Για ιούλιο θέλουμε 2 εισιτήρια προς Νέα Υόρκη..πότε είναι η περίοδος που θα βρω προσφορές?
Ανοιξη. Αν και Ιουλιο δεν ξερω αν βγαινουν προσφορες.. Μαλλον ενα 15% εκπτωση σε ολες τις πτησεις.
 

xrantzas

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Αμερικη
βρηκα πριν λιγο μεσω του pamediakopes εισητηρια με επιστροφη για ΝYC...περιπου 60ε κατω απο τα υπολοιπα site..ξερει καποιος να μου πει αν ειναι ασφαλές το συγκεκριμενο site ή θα εχω προβληματα ???
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
βρηκα πριν λιγο μεσω του pamediakopes εισητηρια με επιστροφη για ΝYC...περιπου 60ε κατω απο τα υπολοιπα site..ξερει καποιος να μου πει αν ειναι ασφαλές το συγκεκριμενο site ή θα εχω προβληματα ???
Έχω αγοράσει αρκετές φορές από το pamediakopes και το airtickets είναι εξίσου αξιόπιστα,δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.
Πόσο τα βρήκες τα εισιτήρια και για ποια εποχή?
 

xrantzas

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Αμερικη
Έχω αγοράσει αρκετές φορές από το pamediakopes και το airtickets είναι εξίσου αξιόπιστα,δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.
Πόσο τα βρήκες τα εισιτήρια και για ποια εποχή?
για ιανουαριο..στα 620..βασικα ανησυχω μηπως εχω καποιο θεμα στα αεροδρομια ειτε στην Γερμανια είτε στην ΝΥ επειδη θα ειναι μεσω του pamediakopes..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τι σχέση έχει τώρα από πού αγοράζεις τα εισιτήριά σου με το αν θα έχεις θέματα στα αεροδρόμια;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Το site είναι μια χαρά, απλά αυτό το 60? που λες δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα φυσιολογικό... πρόσεξε τις πτήσεις και τα connections...
 

xrantzas

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Αμερικη
Τι σχέση έχει τώρα από πού αγοράζεις τα εισιτήριά σου με το αν θα έχεις θέματα στα αεροδρόμια;
διοτι ειναι ενα site και οχι ενα ταξιδιωτικο γραφειο στο οποιο μπορεις να απευθυνθεις αν εχεις θεμα με ενα τηλ..διαφορετικα δεν εχω θεμα να τα κλεισω
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
διοτι ειναι ενα site και οχι ενα ταξιδιωτικο γραφειο στο οποιο μπορεις να απευθυνθεις αν εχεις θεμα με ενα τηλ..διαφορετικα δεν εχω θεμα να τα κλεισω
Πίσω από την ιστοσελίδα είναι ταξιδιωτικό γραφείο. Εάν βρεθείς στην αρχική τους σελίδα, κάτω δεξιά θα δεις περισσότερες πληροφορίες γι' αυτό και τα τηλέφωνα Εξυπηρέτησης Πελατών. Κλείσε άφοβα, δεν τίθεται κανένα θέμα, μόνο που όπως αναφέρει και ο Traveller, είναι πολλά τα 60 Ευρώ διαφορά οπότε πρόσεξε την αναζήτηση.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Έχω αγοράσει κι εγώ παλαιότερα, μια χαρά.

Και μάλιστα το ότι είναι ταξιδιωτικό γραφείο, είναι θετικό, είχε χρειαστεί να επικοινωνήσω για κάποιον λόγο μαζί τους και μπορούσες να βγάλεις μια άκρη!
 

xrantzas

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Αμερικη
Έχω αγοράσει κι εγώ παλαιότερα, μια χαρά.

Και μάλιστα το ότι είναι ταξιδιωτικό γραφείο, είναι θετικό, είχε χρειαστεί να επικοινωνήσω για κάποιον λόγο μαζί τους και μπορούσες να βγάλεις μια άκρη!
Σε ευχαριστω..να ρωτησω κ κατι αλλο..μου βγαζει για ΝΥ στο τελος κλεινωντας το εισητηριο, με 100ε extra χρεωση για ταξιδιωτικη ασφαλιση...συνηθως το βαζετε αυτο ή οχι..σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα πρωτη φορα παω ΝΥ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom