Προσφορες "CONDOR"!

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Ενδιαφέρον φαίνεται, αλλά εφόσον ισχύει για το outbound μόνο, δεν νομίζω ότι πρόκειται για τις τρομερές πια προσφορές. Είδα ένα Άνκορατζ για τον Σεπτέμβριο στα 300 νομίζω, αλλά αν βάλεις και άλλα 300 για την επιστροφή τουλάχιστον... σχεδόν εξανεμίζεται η προσφορά.

Έχω μία σημαντική ερώτηση να κάνω προς όσους γνωρίζουν καλά: ποιά είναι τα φθηνότερα αεροπορικά για τη Νεα Υορκη? Πηγαίνω συνήθως με τη Swiss γύρω στα 500, αλλά για κάποιον λόγο έχω την αίσθηση ότι είμαι μάλλον κορόιδο. Σωστά φοβάμαι? :mad:
 

xalara

Member
Μηνύματα
217
Likes
665
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
καλά δεν θέλει φαντασία
Condor - Born to fly.
τσεκάρεις μερες και ξέρεις που θα πετάξεις ή έστω το περιορίζεις σε λίγες επιλογές αφου η condor δεν έχει καθημερινά δρομολογια στους μακρυνούς προορισμούς.
 

liveloula

Member
Μηνύματα
60
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Καραϊβική
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
καλά δεν θέλει φαντασία
Condor - Born to fly.
τσεκάρεις μερες και ξέρεις που θα πετάξεις ή έστω το περιορίζεις σε λίγες επιλογές αφου η condor δεν έχει καθημερινά δρομολογια στους μακρυνούς προορισμούς.

Κι όμως, να που τα μαρτυρησαν. Ευχαριστούμε xalara ! :clap:
 

kwtsoulis

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
SPROM Καλή είναι η προσφορά της Swiss.
Τώρα που ψάχνω και εγώ για Νεα Υορκη one way περίπου 10-15 Μαιου η φθηνότερη που βρίσκω είναι είναι με Aegean μέχρι Ντύσελντορφ και στη συνέχεια με Air Berlin κάπου στα 350?.Όποιος έχει καμιά καλή πρόταση με άλλη εταιρία έστω και πιο ακριβή ας πει.Γιατί μέσα στη βδομάδα θα τα κλείσω
 
Last edited by a moderator:

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Κι εγώ καλή τη βρίσκω την προσφορά, αλλά εδώ μέσα έχω συνεχώς την αίσθηση ότι ταξιδεύω ακριβά. Δεν ξέρω γιατί.
Την προσφορά που λες εσύ τη βρίσκω κι εγώ. Φαίνεται το καλύτερο που έχουν να προτείνουν οι μηχανές αναζήτησης. Ίσως, όμως, αν κάνεις μόνο σου την αναζήτηση ενδιάμεσων στάσεων και αεροπορικών να βγαίνει φθηνότερα. Ίσως, λόγου χάρη, με ενδιάμεσο Λονδίνο. Σίγουρα, πάντως, όχι με ενδιαμεσο Παρισι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.285
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom