Γερμανία Προσφορες..???!!!!!!

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
στο ειχα πει και τη προηγουμενη φορα που εψαχνες για το Λονδινο .. αμα πατησεις στο google "αεροπορικα εισιτηρια" θα σου βγαλει παρα πολλα site που μπορεις να ψαξεις εισιτηρια .. μπες εκει και συγκρινε,δεν ειναι κατι το τρομερα δυσκολο ..
Δεν ξερω αν εγινα σαφης αλλα ρωτησα αν καποιος γνωριζει κατι συγκεκριμενο,η αν παρει το ματι καποιου καποια προσφορα προς τα κει να βαλει μια φωνη, γιατι απλα τα 250-300 που βρισκω μου φαινονται πολλα...Το ξερω πως ειναι πολυ ευκολο να κανω ενα search στo google και δεν νομιζω να σου ζητησα να μου τα στειλεις στο σπιτι..!

Αυτα,ευχαριστω και παλι!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
το ιδιο ψαχνω και εγω παιδια..εισητηριο για νοεμβριο η τελη οκτωβριου για ντυσεντολφ. απο οσο εψαξα μονο aegean βρηκα σχετικα νορμαλ τιμες.. και στο site της swissair. αν εχει κανεις να προτεινη κατι αλλο ας ενημερωσει.
Tι εννοείς νορμάλ τιμές? Όταν ψάχνεις πτήσεις σε διάστημα μικρότερο των τριών εβδομάδων δεν πρόκειται να βρεις προσφορές, κάπως πρέπει να βγάλουν και ένα μικρό κέρδος οι αεροπορικές, σίγουρα όχι με τα εισιτήρια προσφοράς και μηδενικού ναύλου.

Νορμάλ τιμές υπάρχουν αρκετές για το ATH-DUS πχ 190e με συνδυασμό LΧ-OS με πολύ καλές ώρες πτήσεις (αναχώρηση πρωί, άφιξη βράδυ).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom