Προσωπικά μυνήματα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

jahlive1985

Member
Μηνύματα
80
Likes
247
Επόμενο Ταξίδι
Μαδαγασκάρη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
παιδια για ποιο λογο πρεπει να εχουμε δημοσιευσει 10 αρθρα για να στειλουμε σε καποιον προσωπικο μηνυμα???
θελω να ρωτησω τον χρηστη xenos για το σαμουι αφου τελικα εκλεισα τα εισιτηρια.οποτε αναγκαστικα θα τον ρωτησω απο εδω....

καλησπερα και παλι απο μενα ξενε.
σου εχω σπασει τα νευρα.
τελικα εκλεισα για σαμουι στις 13 οκτωβρη.με τον καιρο μαλλον δεν θα εχω προβλημα.πηγα στην πρεσβεια και μου ειπαν οτι τοτε τελειωνουν οι μουσωνες.οποτε μια χαρα.
αν και οταν μπορεσεις θα ηθελα να μου πεις καποια ξενοδοχεια ή διαμερισματα που προτεινεις, και καποια μερη για επισκεψη που δεν θα επρεπε να χασω.
εψαξα για οδηγο για σαμουι αλλα τιποτα.μονο για πουκετ βρηκα και για ολοκληρη την ταυλανδη.

(α!!εμαθα οτι περα απο τις κλασικες προφυλαξεις για την υγεια, δεν χρειαζεται κανενας εμβολιασμος.ισχυει?)
 
Last edited by a moderator:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
1. Ο λόγος είναι σαφής και υπάρχει γραμμένος σε ανακοίνωση εδώ: http://www.travelstories.gr/showthread.php?t=1381

2. Οι απορίες για λειτουργίες του forum (όπως η παραπάνω) θα πρέπει να γράφονται στην αντίστοιχη ενότητα και όχι στο φόρουμ "γενικά περί ταξιδιών"

3. Ότι μηνύματα θέλουμε να γράψουμε για ταξιδιωτικά θέματα, τα γράφουμε στα ήδη υφιστάμενα θέματα για την περιοχή αυτή (εάν υπάρχουν), ή αν δεν υπάρχουν, ξεκινάμε εμείς καινούριο, στη σωστή ήπειρο, και σίγουρα πάντως όχι στην ενότητα "γενικά περί ταξιδιών".
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom