Προτάσεις για "μήνα του μέλιτος"

kergaz

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Τον Μάρτιο παντρευόμαστε και αρχίσαμε να σκεφτόμαστε πού θα πάμε για μήνα του μέλιτος. Έχουμε αποφασίσει ότι δεν θέλουμε Ευρώπη, αλλά απο εκεί και πέρα το χάος...

Θα ήθελα να ακούσω όλες τις ιδέες που έχετε, μπας και μπορέσουμε να αποφασίσουμε...

Ευχαριστώ!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ωχ ωχ!! Μπήκαν τα μεγάλα μέσα!! Burj Al Arab, Palm Island και ιστορίες!!

Δύσκολα τα πράγματα!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Eγω για μηνα του μελιτοs θα προτεινα Rangiroa (Γαλλικη Πολυνησια) και συγκεκριμενα το Kia ora savage , η Fiji και συγκεκριμενα Turtle island για μονοι πανω στη γη καταστασειs ;)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Φυσικα και εχομεν , Αγιο Δομηνικο , Σρι Λανκα , Μαυρικιο , Μαλαισια ,
Ταυλανδη και η λιστα συνεχιζεται...
 

kergaz

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Για Μαυρίκιο το έχω ακούσει από πολλούς ότι είναι ωραία. Η αλήθεια είναι ότι είμαι μεταξύ "εξωτικού" προορισμού και Νέας Υόρκης.

Όσο αφορά το 1ο, χωρίς να έχω πάει ποτέ, φοβάμαι μήπως μετά από τις πρώτες μέρες αρχίζει η όλη φάση να είναι βαρετή. Mπορεί ας πούμε το ξενοδοχείο να είναι χλιδάτο και οι παραλίες απίστευτες, αλλά εκτός από αυτά, τι άλλο;

Φυσικά, με την Νέα Υόρκη δεν υφίσταται, φαντάζομαι, κάτι τέτοιο...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λοιπον εγω απο τουs εξωτικουs προορισμουs που πηγα , πουθενα δε βαρεθηκα , αντιθετα ηθελα αλλεs τοσεs μερεs , για να τα δω ολα!!
Και δεν ειμαστε οι τυποι που καθονται στο ξενοδοχειο ολη μερα.
Δεν ξερω αλλα η ΝΥ μου φαινεται μια μεγαλουπολη απιστευτα βαρετη ! (Ο Δακηs με πεταει στον ατλαντικο:shark:)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Όσο αφορά το 1ο, χωρίς να έχω πάει ποτέ, φοβάμαι μήπως μετά από τις πρώτες μέρες αρχίζει η όλη φάση να είναι βαρετή. Mπορεί ας πούμε το ξενοδοχείο να είναι χλιδάτο και οι παραλίες απίστευτες, αλλά εκτός από αυτά, τι άλλο;

Φυσικά, με την Νέα Υόρκη δεν υφίσταται, φαντάζομαι, κάτι τέτοιο...
Οχι για τη ΝΥ δεν ισχυει κατι τετοιο , εχει πολλουs διαφορετικουs ουρανοξυστεs να αναριχηθειs (δεs τη θεα απο εδω , δεs την τωρα κι απο απεναντι) και πολλουs αυτοκινητοδρομουs να γυρισειs , α! και μπαρακια και νυχτερινη ζωη που εμειs εδω δεν εχουμε κανενα.
Γουστα ειναι αυτα βεβαια , μπορει το Μεξικο , η Κουβα να σου φανουν βαρετα , δεν ξερω :)shock:).

Οσο για τουs εξωτικουs προορισμουs δε λεω τιποτα για να σε πεισω , απλα μη μεινειs σε χλιδατο ξενοδοχειο και οχι στο ιδιο ολεs τιs μερεs.
Εξω απ'τα χρυσα κλουβια ειναι τα ωραια!Ψαξε,ψαξε και θα το βρειs!


O Δακηs με πεταει εξω απο το φορουμ :D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom