Προτάσεις για "μήνα του μέλιτος"

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βραζιλία
Οσο για τουs εξωτικουs προορισμουs δε λεω τιποτα για να σε πεισω , απλα μη μεινειs σε χλιδατο ξενοδοχειο και οχι στο ιδιο ολεs τιs μερεs. :D
Αν σε ακουσει τον βλεπω με σακιδιο στην πλατη να ψαχνει για hostel.Τετοιο γαμηλιο να μου λειπει(δεν παω στη Σαλαμινα καλυτερα):haha::haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.341
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Δηλαδη dkotsifis υπαρχει το χλιδατο και το hostel?Και αναμεσα η Σαλαμινα και τιποτα αλλο?
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Φίλε kergaz να ζήσετε.
Να τοποθετηθώ κι εγώ λοιπόν ( ως εμπειρότερος).
1. Το πρώτο καλό που θυμάμαι απ το γάμο μου, είναι το γαμήλιο ταξίδι ( Τυνησία πριν 20!!! χρόνια, ναι γεννήθηκα παντρεμένος).
2. Ως προς τον προορισμό, εμπιστεύσου με κλειστά μάτια τις προτάσεις της go2dbeach. Αξίζει να κόψεις κάτι απ τη δεξίωση και να επιλέξεις καλύτερο ταξίδι.
3.Εγώ θα πρόσθετα και την Κούβα.
4. Στο γαμήλιο ταξίδι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να βαρεθείς :haha:
5. Πρακτική λεπτομέρεια. Απόφυγε προορισμούς όπως το Ρίο ( δεν ειναι ωραίο να θαυμάζεις τις θεές μουλάτες , όντας νιόπαντρος:D - ειναι και επικίνδυνο)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βραζιλία
Δηλαδη dkotsifis υπαρχει το χλιδατο και το hostel?Και αναμεσα η Σαλαμινα και τιποτα αλλο?
Αν διαβασεις πιο πανω τον Βαγγελη γραφει οτι'' Το πρώτο καλό που θυμάμαι απ το γάμο μου, είναι το γαμήλιο ταξίδι ( Τυνησία πριν 20!!! χρόνια)''και επειδη πρεπει και ο kergaz να το θυμαται θα πρεπει να βρει ενα παρα πολυ καλο ξενοδοχειο,να μεινει μια βδομαδα στο ιδιο ξενοδοχειο,να κανει λιγες εξοδους(εννοω να μην ειναι ολη μερα στους δρομους)και να δουλεψει πολυ στο δωματιο.:love2:
 

kergaz

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις σας και τα σχόλια! Θέλει ακόμα σκέψη πάντως το θέμα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.341
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Σιγκαπουρη-Μπαλι για περισσοτερο μπερδεμα:bleh:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Θέλεις να παίρνεις σειρά;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Όχι φυσικά, αλλά έχω άγχος. Μήπως το ξανασκέφτηκε βρε παιδί μου, ξέρωγω! (το γάμο όχι το ταξίδι :haha: )
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.341
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Αφου το ταξιδι πρεπει να σου μεινει αξεχαστο , και εχονταs δει τιs απιθανεs φωτο του Βαγγελη , θα προτεινω Αμαζονιο!
Και μια Κοστα Ρικα καλη θα ηταν για zipline στο Arenal volcano... η για σαφαρι στην Κενυα , η Τανζανια-Ζανζιβαρη..
Και Σευχελλεs , Πραλεν-Λα Ντιγκ θα ηταν απιθανα για πληρη απομονωση!
Ακομα καλυτερα Φιλιππινεs ,για να κυλιστειτε στουs "σοκολατενιουs λοφουs" του Μποχολ φιλοι μου!
Τοσα σου προτειναμε!Πεs μαs τι αποφασισεs!
 

kergaz

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Δεν το έχουμε ξανασυζητήσει με την (μέλλουσα) γυναίκα μου, οπότε δεν έχουμε καταλήξει ακόμα κάπου.

Ευχαριστώ πάντως για τις προτάσεις σας είναι όλες πολύ ενδιαφέρουσες!!! Θα σας κρατήσω ενήμερους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom